istanbul yolcusu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Re: istanbul yolcusu

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Raul7 yazdı:
Erhan1976 yazdı:
keops yazdı: prostat sıvısından pcr testi yaptırmak istiyorum buraya kadar gelmişken içim rahat etsin hocam dedim dedim sıvıyı muhafaza etmsini istedim buna çok karşı bu bizim işimiz değil falan dedi üstelemedim. Hasakideki gelişim lab a gittim oranın yanında ürorad var ordaki doçent doktor prostat sıvısını alıyormuş 100 tl ücret aldılar sıvıyı lab a verdim 17 patojene birden bakacaklarmış başka şehirden geldiğimi o kadar masraf ettiğimde duyunca fiyatta biraz kolaylık yaptılar testin sağolsunlar onun sonucunuda birkaç gün sonra öğreneceğim hem prostat sıvısınan hem idrardan bakacaklar
Kardeş geçmiş olsun. Bu PCR testini kaça yaptırdın sen? Ben merkezlerine sordum bugün, telefona hiçbişeyden haberi olmayan bi kız çıktı, 650 TL dedi. Dedim yeni mi zam geldi, yok uzun süredir bu fiyat var dedi. Haseki mantıklı, sıvıyı alan doktor da var ise yakınında. Tamamlayıcı sigorta da geçmiyor, ne para kazanıyorlar bu işten be...
Abi yaptıranları referans göster forumdan bahset safak hocadan 500 e halledersin geçmiş olsun
Eyvallah kardeşim, öyle deriz olmazsa. Adamlar hem astronomik para kazanıyor, hem burunlarından kıl aldırmıyor. Bakın, adamdan acilde 2650 TL istemişler, adam işi bildiği için 158 TL'ye düşürmüş. Boşuna sövmüyorum ben bunlara... https://www.sgkrehberi.com/haber/145075 ... dustu.html
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

ulan özel kuruluşları devlet açılmasına izin veriyor ama denetlemeye gelince nedense yapmıyor nasıl bir anlayıştır bu
keops
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen keops »

o teste benim birşey çıkmadı ama ilk 590 tl demişlerdi bne telefonda 500 tl konuştum dedim tamam dediler dışarıdan geldiğimi vesayre falan istanbulda doktora yaptığım harcamaıda öğrenince 400tl test 100tlde prostata sıvısı aldırma yine 500 tlye mal oldu banada
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Adamlar tuccar ya 400 e bile dusmusler yokki rakibi adamlar tekel
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:Adamlar tuccar ya 400 e bile dusmusler yokki rakibi adamlar tekel
Tek tabanca herhalde bunlar İstanbul da tutturabildiğine geçir gitsin.
Geçen tv de vardı tüketici hakları başkanı acile gidip 2500 TL olan ücreti 158 TL ye düşmüş diye şikayet şart bunlara
aydinakar

Mesaj gönderen aydinakar »

keops yazdı:o teste benim birşey çıkmadı ama ilk 590 tl demişlerdi bne telefonda 500 tl konuştum dedim tamam dediler dışarıdan geldiğimi vesayre falan istanbulda doktora yaptığım harcamaıda öğrenince 400tl test 100tlde prostata sıvısı aldırma yine 500 tlye mal oldu banada
prostat sivisini kime ve nasil aldırdınız ?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

aydinakar yazdı:
keops yazdı:o teste benim birşey çıkmadı ama ilk 590 tl demişlerdi bne telefonda 500 tl konuştum dedim tamam dediler dışarıdan geldiğimi vesayre falan istanbulda doktora yaptığım harcamaıda öğrenince 400tl test 100tlde prostata sıvısı aldırma yine 500 tlye mal oldu banada

Kardeşim gelisim laba gt kadıköy merkez şubesinden erdem beyle görüş prostat sıvısından pcr yaptırcam de sana örnek çantası versin sonra hisar hastanesınde basri hoca var oda alabilir örneği
aydinakar

Mesaj gönderen aydinakar »

murat222 yazdı:
aydinakar yazdı:

Kardeşim gelisim laba gt kadıköy merkez şubesinden erdem beyle görüş prostat sıvısından pcr yaptırcam de sana örnek çantası versin sonra hisar hastanesınde basri hoca var oda alabilir örneği
cevap icin tesekkur ederim keops 100tlye aldirdim demis basri beyin 225 aldigini okumustum forumda. lbu isi labda aldirip bitirme sansim yok mu. pcr testi androfor dedikleri test degil mi?
murat222

aydinakar yazdı:
murat222 yazdı:
aydinakar yazdı:

cevap icin tesekkur ederim keops 100tlye aldirdim demis basri beyin 225 aldigini okumustum forumda. lbu isi labda aldirip bitirme sansim yok mu. pcr testi androfor dedikleri test degil mi?
Pcr tesri andflor testi.
labda aldıramazsın prostat sıvısını
keops

Mesaj gönderen keops »

Oranın yanında bir üroloji polikinliği var ben oraya aldırmıştım hemen yan binada gelişimden farklı bir üroloji polikinliği var gelişimdeki bayan hoca ile konuşmuştu alırız dedi 100 tl ye prostat sıvısını aldı kendiside tecrübeli yaşlı bir hocaydı
Uglyist

Mesaj gönderen Uglyist »

keops yazdı:Hocanın yanına gittim prostat sıvısına baktı lökasit çıkmadı idrarda bir şey çıkmadı idrar kültürü yaptı onun sonucu telefonla öğreneceğim. Sen prostatit değilsin bunu kafandan sil dedi. düşünme pisikolojik olarakta etkilenirsin dedi. ilaç vesayre vermedi kullandığım ilaçları söyledim belkide vardı iltihablanmı ilaçları içince geçti dedi kendi kullandığım takviyeler vardı onlara devam et doku hasarı devam edebiliyor olabir dedi

prostat sıvısından pcr testi yaptırmak istiyorum buraya kadar gelmişken içim rahat etsin hocam dedim dedim sıvıyı muhafaza etmsini istedim buna çok karşı bu bizim işimiz değil falan dedi üstelemedim. Hasakideki gelişim lab a gittim oranın yanında ürorad var ordaki doçent doktor prostat sıvısını alıyormuş 100 tl ücret aldılar sıvıyı lab a verdim 17 patojene birden bakacaklarmış başka şehirden geldiğimi o kadar masraf ettiğimde duyunca fiyatta biraz kolaylık yaptılar testin sağolsunlar onun sonucunuda birkaç gün sonra öğreneceğim hem prostat sıvısınan hem idrardan bakacaklar

hep batıda değilim birkaç sene sonra doğuya veya başka yere gideceğim batıda bile bu işler zorken istanbula gitmek gerekirken başka yerde nasıl olur hiç bilmiyorum burdayken şifa buluruz inşallah herkes bulur

Takviye olarakta LİGONE yide kullanmak istiyorum bunu nereden temin etmem daha iyi olur yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
Selamlar
Sonuc ne cıktı acaba prostat lökasitte?
nugo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen nugo »

murat222 yazdı:
keops yazdı:Arkadaşlar merhaba şikayetlerim azaldı ama herkesin tavsiye ettiği Zafer hocaya gitmeden içim rahat etmiyecek önümüzdeki hafta içi rapor alıp işe gitmeyerek uçakla günü birlik veya iki günlüğüne gidip hocaya muayne olmak istiyorum iştişare yaptığım kadir abiye kc34 e ve ismini şun yazmadığım birkaç arkadaşa ve abiye sonsuz teşekkürler

Yalnız oraya kadar gitmişken prostat sıvısından gelişim Labta pcr tetite yaptırmak istiyorum. İzmirdeyim bunu yapan yer yok malasef burada, Zafer Hoca bu teste karşı bildiğim kadarıyla prostat sıvısı aldırıp götürebilciğim bir yer varmı gelişim lab oralarda ve ilk Zafer Hocaya gidip sonra gelişim Laba gitmeyi planlıyorum. Zaten sonuç çıkını kadar ben İzmire dönmüş olurum ilk defa istanbula gideceğim bundan soruyorum
Zafer hocada örnek aldırmıycaksan gelişim laba yakın hisar hastanesınde basri hoca var o alır muayene sanırım masaja almıyor ücret 225 tl
Pcr testinede kronık prostatit formundan gelıyorum de 500 tlden fazla verme
Sgk li muayene 110
Prostat sivi tahlil 150 sgk li

Pcr fiyatini bilmiyorum
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

nugo yazdı:
murat222 yazdı:
keops yazdı:Arkadaşlar merhaba şikayetlerim azaldı ama herkesin tavsiye ettiği Zafer hocaya gitmeden içim rahat etmiyecek önümüzdeki hafta içi rapor alıp işe gitmeyerek uçakla günü birlik veya iki günlüğüne gidip hocaya muayne olmak istiyorum iştişare yaptığım kadir abiye kc34 e ve ismini şun yazmadığım birkaç arkadaşa ve abiye sonsuz teşekkürler

Yalnız oraya kadar gitmişken prostat sıvısından gelişim Labta pcr tetite yaptırmak istiyorum. İzmirdeyim bunu yapan yer yok malasef burada, Zafer Hoca bu teste karşı bildiğim kadarıyla prostat sıvısı aldırıp götürebilciğim bir yer varmı gelişim lab oralarda ve ilk Zafer Hocaya gidip sonra gelişim Laba gitmeyi planlıyorum. Zaten sonuç çıkını kadar ben İzmire dönmüş olurum ilk defa istanbula gideceğim bundan soruyorum
Zafer hocada örnek aldırmıycaksan gelişim laba yakın hisar hastanesınde basri hoca var o alır muayene sanırım masaja almıyor ücret 225 tl
Sgk li muayene 110
Prostat sivi tahlil 150 sgk li

Pcr fiyatini bilmiyorum
Siz yine bilene aldirin hisar hastanesi basri beye aldirin, herkes prostat masaji yapamaz.
keops

Mesaj gönderen keops »

Uglyist yazdı:
keops yazdı:Hocanın yanına gittim prostat sıvısına baktı lökasit çıkmadı idrarda bir şey çıkmadı idrar kültürü yaptı onun sonucu telefonla öğreneceğim. Sen prostatit değilsin bunu kafandan sil dedi. düşünme pisikolojik olarakta etkilenirsin dedi. ilaç vesayre vermedi kullandığım ilaçları söyledim belkide vardı iltihablanmı ilaçları içince geçti dedi kendi kullandığım takviyeler vardı onlara devam et doku hasarı devam edebiliyor olabir dedi

prostat sıvısından pcr testi yaptırmak istiyorum buraya kadar gelmişken içim rahat etsin hocam dedim dedim sıvıyı muhafaza etmsini istedim buna çok karşı bu bizim işimiz değil falan dedi üstelemedim. Hasakideki gelişim lab a gittim oranın yanında ürorad var ordaki doçent doktor prostat sıvısını alıyormuş 100 tl ücret aldılar sıvıyı lab a verdim 17 patojene birden bakacaklarmış başka şehirden geldiğimi o kadar masraf ettiğimde duyunca fiyatta biraz kolaylık yaptılar testin sağolsunlar onun sonucunuda birkaç gün sonra öğreneceğim hem prostat sıvısınan hem idrardan bakacaklar

hep batıda değilim birkaç sene sonra doğuya veya başka yere gideceğim batıda bile bu işler zorken istanbula gitmek gerekirken başka yerde nasıl olur hiç bilmiyorum burdayken şifa buluruz inşallah herkes bulur

Takviye olarakta LİGONE yide kullanmak istiyorum bunu nereden temin etmem daha iyi olur yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
Selamlar
Sonuc ne cıktı acaba prostat lökasitte?

Lökasitte 1-2 çıktı zafer hoca ilaç yazmadı sen prostatit değilsin varsa bile geçmiş defarmasyon olabilir zamanla geçer dedi. Ben izmiderde hastalığımın ilk başında baktırmıştım lökasit yine 1-2 çıkmıştı yani bende lökasit çıkmıyor pcr testindede birşey çıkmadı bu iyimi kötünü bilemedim çıkmayınca yok deniyor ama şikayetler oluyor çıksaydı bari düşüp düşmediğini öğrenirdik
patient45
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen patient45 »

murat222 yazdı:

Antibiyotik tedavim bittikten 10 gün sonra Mayıs 7-11 arası beş günlüğüne İstanbul'a gideceğim. Kafam biraz karışık yardımcı olur musunuz? Gelişim Lab PCR testi ve Zafer Hocaya görünmek istiyorum. Öncelikle hangisine gitmeliyim? Gelişim Lab'dan sonuçları alıp Zafer Hoca'ya gitsem Lökosite bakar mı yoksa bu testte zaten lökosit miktarı da belli oluyor mu? Gelişim Lab + Basri Hoca + Zafer Hoca toplam ne kadar ücret tutar sizce? Tavsiyelerinize açığım..
murat222

patient45 yazdı:
murat222 yazdı:

Antibiyotik tedavim bittikten 10 gün sonra Mayıs 7-11 arası beş günlüğüne İstanbul'a gideceğim. Kafam biraz karışık yardımcı olur musunuz? Gelişim Lab PCR testi ve Zafer Hocaya görünmek istiyorum. Öncelikle hangisine gitmeliyim? Gelişim Lab'dan sonuçları alıp Zafer Hoca'ya gitsem Lökosite bakar mı yoksa bu testte zaten lökosit miktarı da belli oluyor mu? Gelişim Lab + Basri Hoca + Zafer Hoca toplam ne kadar ücret tutar sizce? Tavsiyelerinize açığım..

Pcr testinde lökasit çıkmaz bakteri çıkar 500 tl
Basri hocaya gittiğinde prostat sıvısı alırken lökasit te bakar 280 tl
Zafer hocaya sonuçlar çıkınca gidersin 260 tl
patient45

murat222 yazdı:
patient45 yazdı:
murat222 yazdı: Pcr testinde lökasit çıkmaz bakteri çıkar 500 tl
Basri hocaya gittiğinde prostat sıvısı alırken lökasit te bakar 280 tl
Zafer hocaya sonuçlar çıkınca gidersin 260 tl
Basri Hoca'ya hiç gitmesem ? Zafer Hoca ve Gelişim Lab ile halledebilir miyiz bu işi ? Benim kalacağım yer Gelişim Lab'ın çok çok yakınında olacak. Zafer Hocanın yanına gitmeden kiti alıp gitsem dönüşte Lab'a teslim etsem. Zafer hoca hayrına parasız sonuçlara çıkınca bakar mı acaba? :D
murat222

patient45 yazdı:
murat222 yazdı:
patient45 yazdı:
Basri Hoca'ya hiç gitmesem ? Zafer Hoca ve Gelişim Lab ile halledebilir miyiz bu işi ? Benim kalacağım yer Gelişim Lab'ın çok çok yakınında olacak. Zafer Hocanın yanına gitmeden kiti alıp gitsem dönüşte Lab'a teslim etsem. Zafer hoca hayrına parasız sonuçlara çıkınca bakar mı acaba? :D

Zafer hoca pcr için örnek almak istemiyor ve almıyor
O yüzden basri hocaya aldıracaksın zafer hoca ya teklif bile etme kızıyor basri hocsnın hastanesınede gelisim laba yakın
İstersen pcr sonucu ve lökasit sonucuna göre oda ilaç yaxsr ama gtmşken zafer hocaya görün bnce
patient45

murat222 yazdı:
patient45 yazdı:
murat222 yazdı:

Zafer hoca pcr için örnek almak istemiyor ve almıyor
O yüzden basri hocaya aldıracaksın zafer hoca ya teklif bile etme kızıyor basri hocsnın hastanesınede gelisim laba yakın
İstersen pcr sonucu ve lökasit sonucuna göre oda ilaç yaxsr ama gtmşken zafer hocaya görün bnce
Anladım hocam, çok teşekkür ederim. İnşallah tedavime en net yol çizilmiş olur böylelikle.