Prostat Enjeksiyonuna Başladım

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
rengah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Prostat Enjeksiyonuna Başladım

Mesaj gönderen rengah »

Merhaba Arkadaşlar

Sene önce makat ve etrafında ağrı başlayınca hemoroid falan sanarak cerrahlar da oyalandım. Derdimin ne olduğunu anladığım da klasik ürologarın antibiyotik tedavilerinden deva bulmaya çalıştım ama yok. Bu site ve daha bir çok yerde araştırdım. Bu illet geçmiyor. Ve anladım ki öyle kutu kutu antibiyotik içmeyle de geçmeyecek. Bu site de Konya da Dr.Mehmet Ardıç ın İstanbul'da ki doktordan daha başarılı ve ekonomik olduğunu okuyarak randevu alıp gittim. Gerçekten de guleryuzlu yardımsever bir hekim. Hekim diyorum çünkü tüccar gibi davranmıyor. Yardımcısı Hasan Bey de abi gibi. Zaten sıkıntılı olan bu mevzu da çok iyi davranarak moral veriyorlar. Öncelikli amac para değil tedavi. Muayeneye 60 TL ödedim. Tahlile 15 TL enjeksiyona 420 TL bazı ilaçları eczaneden aldım. Ucuz ilaçlar. İki seans yapıldı 10 gün arayla yarın 3.seans yapılacak. İyi geliyor gibi ama tabi sonucu zaman gösterecek. İyileşmesem de üzülmem denemedim demekten iyidir. Güler yuzleri, bilgilendirme ve yardımcı olmaları için bile helali hoş olsun ödediğim para. İnşallah kurtulurum. Sureci ve sonucunu tekrar yazacağım. Herkese geçmiş olsun.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Prostat Enjeksiyonuna Başladım

Mesaj gönderen bb54 »

Geçmiş olsun inşallah şifa bulursunuz. Hastalık belirtileriniz neydi ? Sonucları sürekli paylaşırsanız sevinirim
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

rengah yazdı:Merhaba Arkadaşlar

Sene önce makat ve etrafında ağrı başlayınca hemoroid falan sanarak cerrahlar da oyalandım. Derdimin ne olduğunu anladığım da klasik ürologarın antibiyotik tedavilerinden deva bulmaya çalıştım ama yok. Bu site ve daha bir çok yerde araştırdım. Bu illet geçmiyor. Ve anladım ki öyle kutu kutu antibiyotik içmeyle de geçmeyecek. Bu site de Konya da Dr.Mehmet Ardıç ın İstanbul'da ki doktordan daha başarılı ve ekonomik olduğunu okuyarak randevu alıp gittim. Gerçekten de guleryuzlu yardımsever bir hekim. Hekim diyorum çünkü tüccar gibi davranmıyor. Yardımcısı Hasan Bey de abi gibi. Zaten sıkıntılı olan bu mevzu da çok iyi davranarak moral veriyorlar. Öncelikli amac para değil tedavi. Muayeneye 60 TL ödedim. Tahlile 15 TL enjeksiyona 420 TL bazı ilaçları eczaneden aldım. Ucuz ilaçlar. İki seans yapıldı 10 gün arayla yarın 3.seans yapılacak. İyi geliyor gibi ama tabi sonucu zaman gösterecek. İyileşmesem de üzülmem denemedim demekten iyidir. Güler yuzleri, bilgilendirme ve yardımcı olmaları için bile helali hoş olsun ödediğim para. İnşallah kurtulurum. Sureci ve sonucunu tekrar yazacağım. Herkese geçmiş olsun.
selam arkadaşım
öncelikle geçmiş olsun şikayetlerin ve hastalığınla ilgili tanı tanı neydi
enjeksiyondan gördüğün fayda ve zararları paylaşırsan bir çok insanada yardımcı olmuş olursun geçmiş olsun
selamlar
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ticari düşünmüyor diyorsun bu adamın ilk başlarda enjeksiyon ücreti 100 tl di şimdi 420 tl olmuş. Bir arkadaşım durumunu anlatıp mesaj atmıştı hemen gel enjeksiyon yapalım dedi. Bu mudur ticari olmayan hekim?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

rengah yazdı:Merhaba Arkadaşlar

Kardesim bak,
Bu sitede prostatik enj den iyilesen yok.Ben dahil. Kackere burada yazdik.Zevkmi aliyosunuz prostati delik desik ettirmekten?İgnenin verdigi hasar hariç,birde ph si cok yuksek karisimlar minicik yere zerk ediliyor,doku kavruluyor, iceride birbirinden bagimsiz hareket eden bir düzen var ve o duzen işlemez hale geliyor.Doku hasar göruyor.Prostatin dış fibrotik yapisi sert saglam ama içi çok karmaşik ve hassas.Enjeksiyondan iyilesmis bir kisi bile yok ama antibiotikten iyilesen cok kisi var.Neymis ilaclar v.s ucuzmus...ucuz olsa ne olacak benim organim hayatim ucuz degil.Insanlarin zekasiyla dalga gecmeyin.Neymis guleryuzluymus moral veriyomus.Bırakin bu isleride beni sinir etmeyin.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bazı antibiyotikler özellikle vankomisin imipenem daptomisin vs bunların sadece intervenoz uygulamaları olur yani sadece damar yoluyla alınmalı. Sebebi direk dokuya zerk edilirse doku hasarına neden olur hepsinin prospektüsünde bu ibare mevcuttur. Doktor musfetteleri bunları direk prostat organına zerk ediyorlar ve doku hasarı meydana geliyor bunun geri dönüşüde olmuyor. Burda enjeksiyon olduktan sonra daha beter olan insanlar var. Daha sonuç almadan burda şöyle doktor tedavi şöyle iyi yazmayın kardeşim yazan olursada umursamayın..
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

50 kere şu enjeksiyon olayı soruldu para tuzağı hatta şu kür diye piyasa da satılan ürünlerde aynı. Önceden yapılıyor muş bu enjeksiyon hatta Üniversiteler bile ama tıpben tedavi şansı çok düşük olduğu için vazgeçilmiş bir uygulama bazı doktorlar Amerika, Kanada vb ülke isimleri ile süslü bir pazarlama yapıyorlar. Grupta yazılı olan prostatit hastalığı ilgili doktorlara gidin
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Ben bunu zamanında araştırmıştım alternatif yöntemler den biri diyor kesin tedavisi eder demiyor ztn kendim de yaptırdım bende baya faydasını gördüm ama tam çöZüm olmadı asıl ilerlemeyi Zafer hocadan aldım hatta şu anda bile yaptırmış olduğum son enjeksiyon un ağrısını çekiyoeum
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

Enjeksiyon bende oldum faydalandinmi diye sorarsaniz evet fayda sağladı ama tamamen bitirmedi çoğu septom kalmadı ama iltihap kaldı lokosite bakdirdim 8 10 igne ve ilaç komisyonuna başladım sunda bakdirmadim daha ama idrar yoluna iltihap akıntısı geliyordu su anda sanirsanırım iltihabida bitirdim gibi akıntı yok yaptığım igne antibiyotik sıcak suda hamamda oturmak ve banyo bitiminde yakın bosaliyorum bu hastalık iylesir umutsuz olmayolmayın ama biraz zaman alıyor
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Su nda sorunum cinsellik
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Özellikle soguk havaya dikkat iglesseniz bile soğuk da aziyor bu hastalık kadir abi çok deneyimli biri onun bilgilerinden de faydalandim bu adamı kusdurmeyin ve bide en önemlisi eğer bilginiz yoksa burda akıl vermeyin hasta kişilerin vebaline girmeyin benim bir bilgim yok yazmıyorum ne haddime bilen yazsin
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

termal çorap aldim kullaniyorum. Ayaklari uşütmeyin
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Bismuth76 yazdı:termal çorap aldim kullaniyorum. Ayaklari uşütmeyin
Termal çorap işe yaramıyor yün içeren çorapları kullanıyorum ben
efervesan

asosyal yazdı:
Bismuth76 yazdı:termal çorap aldim kullaniyorum. Ayaklari uşütmeyin
Termal çorap işe yaramıyor yün içeren çorapları kullanıyorum ben
Abicim en iyisi şu Solomon marka outdoor ayakkabılar da fiyatı çok pahalı bize lazım olan -20 derece dayanıklı ayakkabı çorap fln hikaye bide şu gerçek var o soğuyu her türlü yeriz kendimizi ne kadar kasarsak o kadar huzursuz oluruz şahsi görüşümdür
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

efervesan yazdı: Abicim en iyisi şu Solomon marka outdoor ayakkabılar da fiyatı çok pahalı bize lazım olan -20 derece dayanıklı ayakkabı çorap fln hikaye bide şu gerçek var o soğuyu her türlü yeriz kendimizi ne kadar kasarsak o kadar huzursuz oluruz şahsi görüşümdür
Solomon çok pahalı kardeşim, memur olduğum için spor ayakkabı giymiyorum yazın serbest ama kış sezonu geldiği için resmi isteniyor gerçi ben pek sallamıyorum :) abim almıştı sezon sonu indirim var iken 270 TL şuan baktım 800 TL yuh dedim.
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

Bende bir kez enjeksiyon yaptirmistim buradaki yazıları okumadan once ve istisareleri yaptiktan sonra devam etmedim enjeksiyona inanılmaz problemler yasayan insanlar ve değerli büyüklerimiz var bu formda tecrube lerinden faydalanıp iyileşmek varken burnunun dikine gitmek bence çok yanlış istanbulu tekrar fethetmeye gerek yok bu formdan faydalan kardeş parana da yazık cektigin aciyada yazık ve en önemlisi agrina sancina bir yenisi eklenip bunun açısını da yasayacaksin umarım enjeksiyon dan fayda bulursun yaptirmadan önce okumadiysan bile formu bir sorsaydin keşke geçmiş olsun
efervesan

Alfanso yazdı:Bende bir kez enjeksiyon yaptirmistim buradaki yazıları okumadan once ve istisareleri yaptiktan sonra devam etmedim enjeksiyona inanılmaz problemler yasayan insanlar ve değerli büyüklerimiz var bu formda tecrube lerinden faydalanıp iyileşmek varken burnunun dikine gitmek bence çok yanlış istanbulu tekrar fethetmeye gerek yok bu formdan faydalan kardeş parana da yazık cektigin aciyada yazık ve en önemlisi agrina sancina bir yenisi eklenip bunun açısını da yasayacaksin umarım enjeksiyon dan fayda bulursun yaptirmadan önce okumadiysan bile formu bir sorsaydin keşke geçmiş olsun
Bıçak kemiğe dayanmıştır ki yaptırmıştır bu hastalık sadece fiziksel değil aynı zamanda psikolojik de
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

efervesan yazdı:
Alfanso yazdı:Bende bir kez enjeksiyon yaptirmistim buradaki yazıları okumadan once ve istisareleri yaptiktan sonra devam etmedim enjeksiyona inanılmaz problemler yasayan insanlar ve değerli büyüklerimiz var bu formda tecrube lerinden faydalanıp iyileşmek varken burnunun dikine gitmek bence çok yanlış istanbulu tekrar fethetmeye gerek yok bu formdan faydalan kardeş parana da yazık cektigin aciyada yazık ve en önemlisi agrina sancina bir yenisi eklenip bunun açısını da yasayacaksin umarım enjeksiyon dan fayda bulursun yaptirmadan önce okumadiysan bile formu bir sorsaydin keşke geçmiş olsun
Bıçak kemiğe dayanmıştır ki yaptırmıştır bu hastalık sadece fiziksel değil aynı zamanda psikolojik de
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

Alfanso yazdı:
efervesan yazdı:
Bıçak kemiğe dayanmıştır ki yaptırmıştır bu hastalık sadece fiziksel değil aynı zamanda psikolojik de[/quote
Denize düşen yılana sarılır misali bu is bence denizden çıkmayı denemeli insanlar bu enjeksiyon isi tam bir fiyasko 80 li yıllarda denenmiş ve rafa kaldırılmış bir uygulama bu formdan haberim yokken bende bir kez yaptirmistim ama daha kotu oldum bu formdaki abilerimizle yaptığım istisarelerden sonra ve yazıları okuduktan sonra bu illetten kurtuldum Allah herkese şifa versin
paradigma

Mesaj gönderen paradigma »

asosyal yazdı:50 kere şu enjeksiyon olayı soruldu para tuzağı hatta şu kür diye piyasa da satılan ürünlerde aynı. Önceden yapılıyor muş bu enjeksiyon hatta Üniversiteler bile ama tıpben tedavi şansı çok düşük olduğu için vazgeçilmiş bir uygulama bazı doktorlar Amerika, Kanada vb ülke isimleri ile süslü bir pazarlama yapıyorlar. Grupta yazılı olan prostatit hastalığı ilgili doktorlara gidin
bursada ren tip merkezi vardi oranin sahibi uroloji prof u idi ismini hatirlyamiyacacagim ..Yil 2004du o zaman turkmenista calisyordum , supheli bri iliskim sonucu akinti olmustu ilk o zaman oldu bu , turkmenistanda cozemedim o kadar igne yedim turkiyeye izine geldim hemen , bu lavuk prostatit bu demisti ( rektal tus yaptigini hatirliyorum ) once cipro vermisti kullandim gecmedi sonra bana direk prostat loblarina enjeksiyon yapalim cunku prostata ulasamiyor antibiyotik demisti , bende hic bilmiyorum tabi bu konulari ilk defa basima geliyor tamam dedim , o zaman bir defa yaptirmistim gecmedi .. sonra ankaraya gitim tekrar analiz yaptirdim ibni sina hastanesinde megerse bende ureplazma mikoplazma enfeksiyonu varmis , oradaki doktor tetradox verdi sabah aksam 100 mg 12 gun ... tek ilac ve 12 gun sonra akinti kalmadi aci yanma hepsi gitti sifir km olmustum ..tabi sonra yine yakalandim yine yakalandim enfeksiyona

Doktor benim igne konusundaki tereddutlerime ve korkuma itinaden bu enjeksiyon benim univeritede bitirme tezimdi dedi o kadar tecrubeli oldugunu soylemisti ...yani enjeksiyon husuu cok eski bir konu , bunu yeniden dillendirerek paraya cevirmeye calisyorlar ....
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

paradigma yazdı:
bursada ren tip merkezi vardi oranin sahibi uroloji prof u idi ismini hatirlyamiyacacagim ..Yil 2004du o zaman turkmenista calisyordum , supheli bri iliskim sonucu akinti olmustu ilk o zaman oldu bu , turkmenistanda cozemedim o kadar igne yedim turkiyeye izine geldim hemen , bu lavuk prostatit bu demisti ( rektal tus yaptigini hatirliyorum ) once cipro vermisti kullandim gecmedi sonra bana direk prostat loblarina enjeksiyon yapalim cunku prostata ulasamiyor antibiyotik demisti , bende hic bilmiyorum tabi bu konulari ilk defa basima geliyor tamam dedim , o zaman bir defa yaptirmistim gecmedi .. sonra ankaraya gitim tekrar analiz yaptirdim ibni sina hastanesinde megerse bende ureplazma mikoplazma enfeksiyonu varmis , oradaki doktor tetradox verdi sabah aksam 100 mg 12 gun ... tek ilac ve 12 gun sonra akinti kalmadi aci yanma hepsi gitti sifir km olmustum ..tabi sonra yine yakalandim yine yakalandim enfeksiyona

Doktor benim igne konusundaki tereddutlerime ve korkuma itinaden bu enjeksiyon benim univeritede bitirme tezimdi dedi o kadar tecrubeli oldugunu soylemisti ...yani enjeksiyon husuu cok eski bir konu , bunu yeniden dillendirerek paraya cevirmeye calisyorlar ....
Geçmiş olsun kardeşim
rengah

Mesaj gönderen rengah »

Merhaba

Uzun uzadıya cevap yazacak zamanım yok. Aslında gönlüm bazı kişilerin sert cevaplarına direk cevap vermekten yana fakat dedim ya zamanım yok. Ben buraya yazdım çünkü ortak derdimiz. İstedim ki ben gibi derdi olanlara enjeksiyon konusunda kılavuz olsun. Tedavi ucuz değil ama İstanbul da ki doktordan ucuz. Doktor güler yüzlü dedik kabahat oldu. Bundan fayda gören var mı bilmiyorum olanı okudum olmayanı da eskisinden iyiyim diyeni de fakat ben 4.seansa geldim ve eskiye göre çok çok iyiyim. Daha kötü olmadım. Agrılarım azaldı. Tabi zaman lazım biraz sonuçta bir tedavi mucize değil. Daha önce de belirttiğim üzere süreç ve sonuç hakkında bilgi veririm. Saygı çerçevesinde soranlar için en azından. Herkese geçmiş olsun.
runuvar

Mesaj gönderen runuvar »

rengah yazdı:Merhaba

Uzun uzadıya cevap yazacak zamanım yok. Aslında gönlüm bazı kişilerin sert cevaplarına direk cevap vermekten yana fakat dedim ya zamanım yok. Ben buraya yazdım çünkü ortak derdimiz. İstedim ki ben gibi derdi olanlara enjeksiyon konusunda kılavuz olsun. Tedavi ucuz değil ama İstanbul da ki doktordan ucuz. Doktor güler yüzlü dedik kabahat oldu. Bundan fayda gören var mı bilmiyorum olanı okudum olmayanı da eskisinden iyiyim diyeni de fakat ben 4.seansa geldim ve eskiye göre çok çok iyiyim. Daha kötü olmadım. Agrılarım azaldı. Tabi zaman lazım biraz sonuçta bir tedavi mucize değil. Daha önce de belirttiğim üzere süreç ve sonuç hakkında bilgi veririm. Saygı çerçevesinde soranlar için en azından. Herkese geçmiş olsun.

Gecmis olsun kardeşim. Forumdan okuduğum kadarıyla herkesin şikayetleri ve şikayetlerinin şiddeti farklı farkli sürekli ağrı çekenler yerinde durmakta bile zorlananlar var. Şikayeti çok olan heryoludener. InşAllah sen enjeksiyonda şifa bulursun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

rengah yazdı:Merhaba

Bakin kardesim,
Prostatik enjeksiyonu bu forumda bir çok kişi denedi. İyi olan olmadi.Bende dahil.Keske iyi olsaydik ,5 sene onceydi ve fayda gormedigim dahada kotü olmustum.Insallah siz iyi olursunuz.Ama 3 ignede fayda gormediyseniz daha ustune gitmeyin.Prostattaki hasari arttirmayin. Agrilarim azaldi diyorsunuz ama agrilar zaten kronik prostatitte hava durumu gibidir.Yediginize, ictiginize hava sartlarina gore degisiklik arzeder.Buradaki iyilesme olarak bizim istedigimiz kriter 0 semptomdur.Boyle bir iyilesme enjeksiyonda gorulmedi.Iyilestigini sanan kisiler bir muddet sonra daha kotü olarak basa dönduler.Cunku dokuda kanamalar oldugunu soyleyenler vardi.Bizzat bir kac hastayla sifaen istisarelerimdir bunlar.Bu forum bu denemeleri çok gordü ve bir yerlere geldi.Geriye bakmaya hic gerek yok.Sanirim siz cok yeni bir üyesiniz, uyelik tarihinizde cok yeni oldugu icin forumu yeteri kadar okuma firsatiniz olmamistir. Bu forumdaki arastirmalar ve tedavi yontemleri artik daha ileri safhalardadir. Dahada yenilikci tedaviler ve klinik calismalarin arastirmasi icindeyiz.Yinede paylasiminiz icin tesekkur ederiz ama farkli tedavi yontemleriniz oldugu surece her zaman paylasiminizi bekleriz.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

80 li yıllarda kullanılan ama doktorların bilimsel olarak etkisi çok az olduğu için vazgeçilmiş bir uygulama özellikle doktoruma sordum gereksiz terkedilen bir uygulama dedi belki ozon tedavisi iyi gelebilir dedi ama şuan bilimsel olarak kabul görmedi daha dedi. Paranız cebinizde kalsın