Yıllar

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Yıllar

Mesaj gönderen kmlpr »

Hastaligin akut doneminde ilk baslarda idrarda yanma ve mesanede iltihap varsa anribiyotik zaten 6 hafta diyorlar ya o kadar anti. Sonrasi kas sinir duzeltme . Bol su icmemek lazim aslinda her su da kaslari dahada geriyoruz idrara cok cikmak prostatita irrite ediyor. Akut donem harici normal su icmek lazim
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Bahtsizbedevii yazdı:Peki burda ben bişey sorayım. Diyelim bu dönem semptomlar arttı, rahatsız edecek düzeye geldi, sadece masajla geçiyor mu? Bir de kendiniz mi yapıyorsunuz çünkü masaj icin sürekli doktora gitmek için direk zengin olmak lazım.
Gecmiyor ama
Rahatliyorsunuz cok. Bir doktorla anlasmayi sectim Ben. Kendim riske giremedim acikcasi denedikten sonra.

Bir de zaten Bende Buyuk ihtimalle 32 yasinda da olmustu. Sadece adi prostatit konulmamis. Kireclenerek devam etti prostat ve bu haline geldi. O zaman ki doktor sicak suya otur gecer dedi ve 3 gun kullanimli antibiyotik vermisti
Bahtsizbedevii

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

purology yazdı:
Bahtsizbedevii yazdı:Peki burda ben bişey sorayım. Diyelim bu dönem semptomlar arttı, rahatsız edecek düzeye geldi, sadece masajla geçiyor mu? Bir de kendiniz mi yapıyorsunuz çünkü masaj icin sürekli doktora gitmek için direk zengin olmak lazım.
Gecmiyor ama
Rahatliyorsunuz cok. Bir doktorla anlasmayi sectim Ben. Kendim riske giremedim acikcasi denedikten sonra.

Bir de zaten Bende Buyuk ihtimalle 32 yasinda da olmustu. Sadece adi prostatit konulmamis. Kireclenerek devam etti prostat ve bu haline geldi. O zaman ki doktor sicak suya otur gecer dedi ve 3 gun kullanimli antibiyotik vermisti
Nasıl bir anlaşma mesela ne kadar sürede bir masaj yaptırıyorsun ve maliyeti ne oluyor sana?
purology

Mesaj gönderen purology »

Bahtsizbedevii yazdı:
purology yazdı:
Gecmiyor ama

Nasıl bir anlaşma mesela ne kadar sürede bir masaj yaptırıyorsun ve maliyeti ne oluyor sana?
Maliyet vermeyeyim ama hem burasi hem yasadigim yerde 2 doktorla anlastim ve belirli surelerde gunluk masaj aliyorum. Biraz pahali bir is ama bagirsagi delmek istemedim acikcasi. Gozune kestirdigin bir doktora sorman iyi olacaktir
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

25 yaşında başladı şu anda 36 yaşındayım
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Galatasaray yazdı:25 yaşında başladı şu anda 36 yaşındayım
Bu yazını gorunce korktum tedavımı almadın
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Abi evlendin mi nasil oldun biraz surecten bahseder misin bende 25imde yakalandim
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

bu süreçte evlenen oldu mu ben 24 yaşındayım daha önce ciddi şikayetlerim yoktu hafif ufak tefek şikayetlerim vardı pek önemsemiyordum 7 ay önce tanı aldım henüz bi tedavide almadım doğru düzgün en çok korktuğum şey evlenme meselesi
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Dostum sen klordioksit ve dmso ile iyilesiceksin inşallah,, nasıl gidiyor bu ikili
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

Tedavi aldım çok ama bu hastalığın maalesef sonu yok. Tam geçti diyosun ama yine nüks ediyor sonu gelmiyor maalesef. Ama en fazla faydayı dr adnan arıcanda aldım saolsun
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Galatasaray yazdı:Tedavi aldım çok ama bu hastalığın maalesef sonu yok. Tam geçti diyosun ama yine nüks ediyor sonu gelmiyor maalesef. Ama en fazla faydayı dr adnan arıcanda aldım saolsun
Arıcam nasıl bir tedavi uyguladı
bauwext

Mesaj gönderen bauwext »

Ben 27 yaşındayım bu hastalığa askerdeyken yani üç ay önce yakalandım belki önceside vardır ama ağrı sızıyı tam Mayıs ayının 20 sinde yaşadım ilk iki ay cehennem gibiydi uyutmuyordu son bir aydır diyebilirim ki biraz rahatladım ama yine ara ara kendini belli ediyor prostat belli şiş arkadaşlar üç aydır daha tedavi olmadım allah rızası için abilerim kardeşlerim bana yardım edin ne yapayım nasıl bir yol izleyeyim ankaraydayım ...
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

1994 yilinda baslamis 26 yillik hastayi forumda gorunce aklım durdu.
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

isin tabi para kismina bisey diyemem kardesim ama prostat masaji ve iltihap direnaji kesinlikle rahatlatiyor.