Ben de işe yarayan yöntem

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
bmx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Ben de işe yarayan yöntem

Mesaj gönderen bmx »

Ihlamur ve dere otu cinsellik düşürücü diye geçer.hatta dere otuna sperm kurutucu derler.
İnternette araştırabilirsiniz
snider

Mesaj gönderen snider »

bmx yazdı:Ihlamur ve dere otu cinsellik düşürücü diye geçer.hatta dere otuna sperm kurutucu derler.
bu hastalıkda 2+2 her zaman dört etmiyor maalesef. normal insana yaramasa bile antifungal özelliği nedeniyle bizim için destekleyici.
boony
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen boony »

bmx yazdı:Ihlamur ve dere otu cinsellik düşürücü diye geçer.hatta dere otuna sperm kurutucu derler.
Normal insanlarda bu dediğin olabilir ama biz malesef normal değiliz. Tabi ki bunda diğer kullandıklarını da etkisi olabilir.
Örnegin taze poleni ve propolisi hic ihmal etmiyorum. Polenin prostat tedavisinde çok önemli olduğunu düşünüyorum.Onceki mesajlarımda yazmıştım. bulunduğunuz illerde aricilar birlikleri vardır. bunlar kendilerine üye olan arıcılara destek içi. Onların ürünlerini satarlar. Buralardan hem ucuz hemde kaliteli polen ve propolis bulabilirsiniz.
boony
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen boony »

Tüm bu kullandıklarına ek dereotu da bende tamamlayıcı oldu.
mkmr
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen mkmr »

8 hafta hastanede invanz tedavisi gördüm. 5 yıldır hastalığı unuttum.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

mkmr yazdı:8 hafta hastanede invanz tedavisi gördüm. 5 yıldır hastalığı unuttum.

Herhangibi mikrop bulundu mu? Hangi ilaç verdiler damardan
mkmr
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen mkmr »

Sanırım e-coli üretmişti. Hastanede olmak üzere 8 hafta invanz tedavisi gördüm. Tek doz olduğu için yatmanız gerekmiyor ama hastanenin tutumuna bağlı. Söylediğim hususlar 4 yıl öncesinin şartları idi. Bugün belki yatmadan da tedavi uygulanabilir
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

E coli dirençli bir mikrop büyük ihtimal o yüzden hastane de yatırdılar prostat sıvısından kültür yapıldı orda mı bulundu bide 8 hafta hergün mü antibiyotik verildi
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

E coli nin direnci dusuk suslarida var ancak ilaclara cabuk direnc kazanan yapisi var eksik tedavi olmayacaksin bu durumda yoksa cok ugrasirsin
ibrahim08
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ibrahim08 »

2016 10 ayında başlayan sıkıntılarım şuan 0 a yakın sevide sadece arada boşalmalardan sonra sık idrara çıkma kaldı o da azaldı.En son ekim ayında prostat bezinden sıvı aldırıp baktrdım lökosit çıkmadı zaten idrar testlerinde ve kültürde de çıkmıyordu prostat sıvısına boşuna mı baktırdım bilemiyorum antalyada ki doktorum gerek yok demiş ve xatral,magnorm(magnezyum) ve kas gevşetici kullandım.Doktorum geçmiş ama iki ay daha xatrala devam et soğuklar bir geçsin dedi.ptostat sıvısı temizse atibiyotik kullanmayın arkadaşlar karaciğeri bozar.
Şuan iyiyim iyileşme yok diyenlere inanmayın arkadaşlar tabi ki biz tedbirli olacağız hala acı ekşi yemiyorum,içlik giyiyorum iki kat çorap giyiyorum,fazla mastürbasyon yapmıyorum,ve spora yazıldım kilo her sıkıntının temeli.
İnşallah size faydalı olmuştur bu yazım kalbinizi ferah tutun dua edin iyileşirsiniz inşallah.
P
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Lokosit stabil olsa dahi sikayetler devam edebilir bir sure daha bu hastalikta sabir sart