Kendi kendine prostat masajı

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Kendi kendine prostat masajı

Mesaj gönderen Bismuth76 »

Antibiyotik paralelinde kendi kendine prostat masajini yapabilen, becerebilen var mı?
Muratalmanya'da bu yontem uzerinde burada yazmisti. Ticari beklentisi olan bir aparat tarif etmisti.
Ancak parmagı ile kendi kendine masaj yapabilen hiç bar mı ya da başka aparat ile masaj yaparak prostat sekreti cikartabilen?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Kendi kendine prostat masajı

Mesaj gönderen asosyal »

Seks shoptan prostat masaji aleti almış bir arkadaş vardı kullanıyordu ve 5 damla prostat sıvısını dışarı çıktığını söyledi
netter
Hastalık Başlangıç Yılı: 1988

Mesaj gönderen netter »

Böyle bir alet alıp haftada 1/2 kez yapsak rahatlama olur mu ? Hiç deneyen oldu mu ?
Bismuth76

Masaj yapmadan iyileşmeyecek gibi geliyor. Masaj yapup daha kotu olan var mi hiç? Prostatta hapis kalan kisimlarin disari atilmasi lazim. Kanallarin acilip yenilenmesi, baktrri ve lokositin atilmasi lazim...
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

O aletlere bende baktımda kullanan memnun kalan varsa fotograf paylaşabilirse bende aynısından almayı düşünüyorum internette orgazım g noktası gibi şeyler cıkıyonprostat masaj aleti diye arattıgımda
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Prostat masajı prostatit tedavisinde olmazsa olmazlardandır. Kendi kendimize bu işi yapabilsek iyileşme süresi dahada kısalacaktır. Ama sıvıyı dışarı atabilmek çok önemli. Prostat içi asini denilen bir çok kanalcıklarla dolu. Bu kanalcıkların drene olması için masaj şart. Seks Shop larda mevcut, ama nekadar işe yarar bilemiyoruz.
mehmet75

Mesaj gönderen mehmet75 »

ben bu prostat masajını kendim yapıyorum sizede yardımcı olmaya çalışayım o aletleri alırken dikkatetmeniz gereken konu masaj aletinin silikondan yapılmış esnek masaj aleti yazar onu almayın bi işinize yaramaz. alet sert bi maddeden olmalı birinci konu bu gerisi masajın nasıl yapılacağına kalmış.
oda düşündüğünüz kadar zor birşey deyil aleti içeri iterken prostata temasettimi zaten hissediyosunuz ilk önce fazla bastırmadan prostatın üzerinde gezdirin aleti zaten iltihaplı olan bölgeler kendini hissettiriyo o bölgelere biraz basınç uyguladınızmı hemen sıvı çıkmaya başlıyo basit bi işlem herkese geçmiş olsun.
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

mehmet75 yazdı:ben bu prostat masajını kendim yapıyorum sizede yardımcı olmaya çalışayım o aletleri alırken dikkatetmeniz gereken konu masaj aletinin silikondan yapılmış esnek masaj aleti yazar onu almayın bi işinize yaramaz. alet sert bi maddeden olmalı birinci konu bu gerisi masajın nasıl yapılacağına kalmış.
oda düşündüğünüz kadar zor birşey deyil aleti içeri iterken prostata temasettimi zaten hissediyosunuz ilk önce fazla bastırmadan prostatın üzerinde gezdirin aleti zaten iltihaplı olan bölgeler kendini hissettiriyo o bölgelere biraz basınç uyguladınızmı hemen sıvı çıkmaya başlıyo basit bi işlem herkese geçmiş olsun.
Abi nereden tehmin ettin ? Prostat masaj aleti nasıl görüntüsü var görsel olarak paylaşma sansın varmı ? Bende alıcam cünkü
netter

Mesaj gönderen netter »

Mehmet75, arkadaşım sendeki aletin resmini buradan ya da isteyenlerin özelinden paylaşabilir misin ?
Bismuth76

Özelden paylasirmisin ben de alacagim aleti. Artik sex shop'dan alacagım. internet siparişi riskli olur. Katgo baskasinin eline geçerse durumun izahı zor ! :-)
Ne günlere kaldık. Neyse herşey insanlar için...
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Bismuth76 yazdı:Özelden paylasirmisin ben de alacagim aleti. Artik sex shop'dan alacagım. internet siparişi riskli olur. Katgo baskasinin eline geçerse durumun izahı zor ! :-)
Ben internetten sipariş verdim, adres olarak da firma aras kargoyla çalıştığı için en yakındaki şubeden elden teslim aldım. Ayrıca kargo paketinin üzerinde hiçbir şey yazmıyor, ilaveten kargo görevlisi dahi içinde ne olduğunu bilmiyor, rahat olun yani :)

Ben yaklaşık 10 gün ara vermiştim çünkü çok kötü hastaydım, içtiğim antibiyotiklerden sonra hala tam toparlanamadım. Ama artık daha iyiyim, ve 3-4 gündür gene başladım prostat masajına. Yukarıda arkadaşın dediği gibi aparat kesinlikle sert olmalı ki gerekli basıncı prostata uygulayabilin. Ve gene dediği gibi daha başladığınız gibi sıvı geliyo hemen.
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

berkay yazdı:
Bismuth76 yazdı:Özelden paylasirmisin ben de alacagim aleti. Artik sex shop'dan alacagım. internet siparişi riskli olur. Katgo baskasinin eline geçerse durumun izahı zor ! :-)
Ben internetten sipariş verdim, adres olarak da firma aras kargoyla çalıştığı için en yakındaki şubeden elden teslim aldım. Ayrıca kargo paketinin üzerinde hiçbir şey yazmıyor, ilaveten kargo görevlisi dahi içinde ne olduğunu bilmiyor, rahat olun yani :)

Ben yaklaşık 10 gün ara vermiştim çünkü çok kötü hastaydım, içtiğim antibiyotiklerden sonra hala tam toparlanamadım. Ama artık daha iyiyim, ve 3-4 gündür gene başladım prostat masajına. Yukarıda arkadaşın dediği gibi aparat kesinlikle sert olmalı ki gerekli basıncı prostata uygulayabilin. Ve gene dediği gibi daha başladığınız gibi sıvı geliyo hemen.
Bir sürü alet cıkıyor hangisi :) kullanılması kolay ve güzel ürün lazım nette degişik degişik aletler var
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Linkini falan paylaşsanız burda baksak
netter

Mesaj gönderen netter »

Merhaba berkay , haftada 2 yi geçme bence, resmini paylaşırmışın ?
berkay

Mesaj gönderen berkay »

https://www.armonimarket.com/fantazi-ur ... anal-cubuk

Ben bu linkteki ürünü aldım. Pİyasada başka çeşidi var mı bilmiyorum. İdeal mi diye sorarsanız değil. Kıvrımlarını çok abartmışlar, zorluyor biraz iterken. İdeali şu:

https://www.aneros.com/helix-syn.html#a ... Fp7dxYJhE4
berkay

Mesaj gönderen berkay »

netter yazdı:Merhaba berkay , haftada 2 yi geçme bence, resmini paylaşırmışın ?
Valla hergün yapıyorum ve böyle devam edicem. Çarem yok başka. Artık ne gelirse başıma razıyım :)
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Yukarıda paylaştığım aneros marka ürünü türkiyeye getirtsek bomba olur aslında, ya da bi firma getirse. Muratalmanya getirsin ya da, satsın bize üstüne kar koyup :)
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Ya bu ürün Türkiye de neden yok berkay sen aldığın silikonlu olan iş yapıyor mu? Bende alacağım
netter

Mesaj gönderen netter »

Sağol paylaşımın için berkay, masajdan sonraki günlerde ağrın azaldı mı ? Bence antibiyotik kullanma bir süre vücut güçlensin , ben yurtdışındayım , bir ara gidip araştıracağım bu aletleri ,
Bismuth76

Alet alinir da masajdan sonra rahatlama oluyor mu? Bende boşaldiktan sonra hemen idrar yollarinda yanma basliyor ve 2 gun suruyor...
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Boşaldıktan sonra yaşadığım yanmalar dışında ağrı sorunum yok. O yüzden masaj ağrıları geçiriyo mu geçirmiyo mu bişey diyemem. Henüz uzun süreli yani en azından 1-2 ay düzenli masaj yapmadığım için idrar ve ereksiyon üzerindeki etkisine de yorumum yok. Ama gene de şöyle diyeyim, ikisinde de eskiye nazaran çoook az da olsa iyi hissediyorum. Devam etme sebebim de bu zaten.
berkay

Mesaj gönderen berkay »

asosyal yazdı:Ya bu ürün Türkiye de neden yok berkay sen aldığın silikonlu olan iş yapıyor mu? Bende alacağım
Benim aldığım silikonlu değil. Sert, pürüzsüz bi alet. O açıdan sıkıntısı yok.
OS39
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen OS39 »

Bu masajin suresi ne kadar yani bir sure belirtirmisiniz? 1dk 2dk... sureklimi yada kisa tekrarlarla mi
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

https://www.armonimarket.com/bayilikdis ... anal-cubuk
Bu ürünede baktım acaba nasıl ? Sanki biraz büyük kalın gibi ama cam gibi duruyo kırılganmıdır
berkay

Mesaj gönderen berkay »

OS39 yazdı:Bu masajin suresi ne kadar yani bir sure belirtirmisiniz? 1dk 2dk... sureklimi yada kisa tekrarlarla mi
Süre sana kalmış. Ben 5-10 dk yapıyorum. sürekli.