İlginc geldi bana

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

İlginc geldi bana

Mesaj gönderen umudunmavisi »

http://tr.prostatitisno.com/urunler/pro ... zleme.html

Bu link bozuk bir tukceyle cevrilmis ama.icindeki bilgiler cazip geldi bana,ozelikle prostat kanallarini acmak icin meyan koku ve dul avrat otu oneriliyor,ve bir cok konuya dehiniyor..sanirim yabanci bir site.
Armegeddon

Re: İlginc geldi bana

Mesaj gönderen Armegeddon »

Ben böyle bir karışım hazırlamayı düşünüyorum meyan kökü dulVrat otu yakı otu gibi bi kaç tane daha bitkiyi birleştirip sabah akşam içicem bir zararı olurmu Acaba ?
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Bu arada meyan kökü maya mantarları için çok etkiliymiş ben bu mayadan şüpheleniyorumda bulamadık gitti
umudunmavisi

Meyan koku adanada cok var bi arastirim
umudunmavisi

Aktarlar bu karisimi yapiyor genelde bildiklerinotlardan,hatta gecenlerde birtanesi alti karisimli bisi yapmisti yaki otuyla kendi iciyordu prostat icin ama yasi 50 falandi,bitkisel ilaclarin en az bir ay kulanilmasi gerekiyormus
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bazı bitkiler insan için sıkıntı yaratabilir iyi araştırmak lazım
umudunmavisi

Haklisin assosyal,buyuzden iyice arastirmak.lazim takviye bitkisel.kurler.kulanilacaksa bile,olcusu yapilisi.kulanim.miktari falan.her onumuze gelenide icmemeliyiz tabikide.
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

meyan kökü aşırı tansiyonu yükseltir bende adanalıyım ordan biliyorum ayrıca şekerli bir içecek doğal şeker var içinde maya mantarına karşı şekerli içecekle mücadele edilmez zaten şekerle besleniyor dul avrat otunu bilmiyorum ama meyan kökü bana hiç iyi gelmiyor tabi her insan bir değil bi deneyin
umudunmavisi

Meyanin kuru toz haline gelmis kokunumu kulandin yoksa yosunsu yaprakalrinimi
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

meyan kokunun cok faydasi var yan etkisi cok icildiginde ishal yapar icerkende soguk icin ilk icerken yuttuktan sonra degisik bir tat birakiyor ama alisinca guzel simdi sallama cay seklinde satiliyor. asil olaninise yosun seklinde olan dediginizi tulbente sarip kaynatabilirsiniz ama suyunu kivamini tutturmak onemli
umudunmavisi

Haklisin hamdi,soguk serbetine aslama diyirlar adanada,bu yabanci sitede bir ay kulanip bir ay ara verilsiginde prostat kanallarini temizleyip actigini yaziyordu ustteki.linkte
kolay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kolay »

karabaş otu ve limon melisa otunu yarı yarıya karıştırıp kaynamış sıcak suya atip demleyip iciyorum sabah aksam. 4. gündeyim ve 9 aydır ilk defa hersey yolunda simdiden .
umudunmavisi

kolay yazdı:karabaş otu ve limon melisa otunu yarı yarıya karıştırıp kaynamış sıcak suya atip demleyip iciyorum sabah aksam. 4. gündeyim ve 9 aydır ilk defa hersey yolunda simdiden .

Olculeri nekadar? Ayrica karabas otu ve melisa bide limonmu,yoksa limon melisa ayri biseymi :)
kolay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kolay »

limon melisa olarak tek pakette hazır .aktarda vardi poşet olarak 4tl. tarihine baktim son kullanim 2019 yaziyodu guvendim aldim. karabaş otu ve limon melisa yarı yariya kariştirip sabah akşam bir bardak kaynamiş si ak suya atıp 15 dk sonra iciyorum. biyerde arkadas yazmiş Saraçoģlu bu kür e ek olarak zeytinyagı tüketimini artırın demiş . belki daha etkili oluyodur. ki ben zaten her sabah bir miktar zeytinle zeytin yağı kullanıyordum.