gunluk geyik

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
prostatiniseveyim

gunluk geyik

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Arkadaslar gunluk geyigi burdan cevirsek nasil olur kim nasil olmus hos bes selam falan mesala ayhan bey donanimhabere yazmadi hic bu aralar ne yapiyo yeni bi yontem deniyor mu en son eswt yaptirmisti thrusaer mrb demis bizi bi aydinlatsa bi igne oldu 3 aydir kayip
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: gunluk geyik

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşların buraya alışması biraz zaman alabilir.tuhreser 4 enjeksiyon olmuştu ve hiç bir fayda görememişti.arada gelip yazarsa iyi olur gerçekten.
prostatiniseveyim

Ana konunun icinde gunluk muhabbetler donuyo gunluk diyalogda lazim konularin dagilmamasi adina sende buraya yonlendirirden yeri geldiginde arkadaslari sevinirim
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Eski forumun komple taşınması durumu vardı ne oldu acaba? Alparslan da toplu halde komple taşınmasının mümkün olmayacağını belirtmişti. En azından önemli başlıkları kopyala yapıştırla taşısak diyorum ama belki de bir bildikleri vardır diyerek aceleci davranmak da istemiyorum..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

zamanla burada da birikir bilgiler..konyalı mehmet üye oldumu forumumuza yada sezgin, nickler belki degişmiştir haber verirseler iyi olur
NeverGiveUp

Üye yormları elbette birikir ama en azından konular diğer forumdaki gibi başlıklar halinde belli olmalı ki karmaşa olmasın.

ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bencede bazı konuları buraya kopyalamakta fayda var.bize en çok gerekli konulardan başlamalıyız
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

....abıler bız dernek falan mı kursak yada sıyası partı falan :) bu hastalık sayesıne kocaelı ızmıt ve golcuktekı butun ürologlarla tanıstım valla telofon rehberım urolog numarası ıle dolu :)
prostatiniseveyim

Murat kalsigike var diyen kimdi nasil anladi
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

prostatiniseveyim yazdı:Murat kalsigike var diyen kimdi nasil anladi
abı adanan arıcana gıtmıstım ıstanbulda rekktal ultrasonla baktırdı medıvıada makattan gırıyolar bı propla acısız rahat bır ıslem prostatın resmını cekıyor beyaz pırınc tanesı gıbı bu kalsıfıkasyon dedı
NeverGiveUp

Cümleten kandiliniz mübarek olsun arkadaslar.

boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

kandilimiz mübarek olsun arkadaşlar..Allah saglık versin
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

Hayırlı kandiller arkadaşlar ben mesaj atamıyorum şu ileti geliyor. "Üzgünüz, ancak bu özelliği kullanmaya yetkili değilsiniz. Bu özelliği kullanabilmeniz için burada kayıtlı olmalısınız ve daha fazla katılım göstermelisiniz."
prostatiniseveyim

Murat saol bak dogru bi is yapmis ultrasonu kendimi yapiyor
prostatiniseveyim

Murat peki tespiti guzel yapmis tedavi ne onerdi niye devam etmedin baska doktorlara gittim
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

murat06 yazdı:
prostatiniseveyim yazdı:Murat kalsigike var diyen kimdi nasil anladi
abı adanan arıcana gıtmıstım ıstanbulda rekktal ultrasonla baktırdı medıvıada makattan gırıyolar bı propla acısız rahat bır ıslem prostatın resmını cekıyor beyaz pırınc tanesı gıbı bu kalsıfıkasyon dedı
murat, adnan hoca enjeksiyon tedavisinden bahsetti mi?
NeverGiveUp

Ben de Adnan Hoca'nin prp (kök hücre enjeksiyonu) tedavisini merak ediyordum. Geçtiğimiz haftalarda bir pazar günü arayıp sordum. Dedim nasıl yapılır ne değildir başarı oranı ne falan.. Tersledi beni yazdık oraya, bu aramayı gerektirecek bi durum değil diye ahaha :lol: Adam haklı esasında çünkü ben aramadan sonra farketmiştim o günün pazar olduğunu. :oops: Kan hücresi enjekte etme işi ilk başta aklıma baya yatmıştı normal antibiyotik enjeksiyonuyla birlikte ama Hocaya sordugum zaman bana artık bu işlerde klasikleşmiş olan şu cümleyi kurdu ve umudumu kırdı "%80-85 oranında iyileşme sağlıyor.." :roll:

Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

Mrb ozan, eski forumun kurucusu alparslan nasıl iyileşti biliyor musun? O da mı nonbakteriyeldi?
NeverGiveUp

Evet, onda da bildigim kadariyla bakteri tespiti yapilmadi.. Saltuk kullanici adiyla bu foruma da kaydoldu, buradan sorabilirsin. Girdiginde cevap verecektir.

Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

NeverGiveUp yazdı:Evet, onda da bildigim kadariyla bakteri tespiti yapilmadi.. Saltuk kullanici adiyla bu foruma da kaydoldu, buradan sorabilirsin. Girdiginde cevap verecektir.
çok teşekkür ederim ozan, özel mesaj atamadigim için burdan atıyorum
uzman2015

Mesaj gönderen uzman2015 »

Arkadaşlar konyali mehmet arkadasimizdan haber varmi nazil acaba son durum agri sizi yanma idrar ve digerlerii nasil oldu acaba son durumu...
prostatiniseveyim

Hazir buraya ugramiyoken o gormuyo diye yaziyom insallah iyi olur ama ameliyat dogru yontem degil gibi
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

belli de olmaz ama mantıklı gibi ya,kazınıp atılması daha iyi olur
prostatiniseveyim

Kardes degil bi organi kazimak elin bile cizilse ne kadar aciyo bak bu organin iltihabi bile ne hale getirdi bizi ben penise bi cubuk sokturdum kultir icin 2 hafta yandim ayrica bakin ben prostatit belirryileri gosteriyom ama 10 doktordan 8 i prodyatin saglam defi. Yani bendeki belirtileri prostata baglamadi 10 uda boyle dusunuyor bi adam kitap yazmis amerikada ben ettim siz etmeyin diye 2 kere ameliyat olmus
prostatiniseveyim

Nevergiveup helal olsun den bizim dualarimizla iyilesecen cok emegin geciyo. Ana simdi aklima geldi buyuk bi hayir yapsak yada adak adasak valla iyileseyim bi sene gecsin kurban kesecem hepinizi piknige cagircam