Allicin Max Ve Gümüş Suyu

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Allicin Max Ve Gümüş Suyu

Mesaj gönderen opulentia »

Allicin Max ve Gümüş suyu takviyeleri ile non bakteriyel veya mantar tespit edilmiş prostatit tiplerinde sikayetleri baskılamada ağrıyı tamamen ortadan kaldırmada çok başarılı sonuçlar alınmış.Bir cok yurtdışı formda bunla ilgili yazılar bulabilirsiniz.

Allicin’in farmakolojik ve klinik deneylerle kanıtlanmış faydaları şunlardır;
*Allicin antioksidan bir yağdır.
*Lipit düşürücü etkisi vardır.
*Anti-bakteriyel ve anti-kanser özelliğe sahiptir.
*Heliko (Helicobacter) adlı bakteriye karşı oldukça etkilidir.
*Karaciğer ve sinir sisteminini koruyucu etkiye sahiptir.
*Kan basıncını düzenler.
*Kalp sağlığını korur.
*Ayrıca tansiyon düştüğünde sarımsaklı yoğurt yedirirler.
Allicin’in faydasını görmek isterseniz yemeklerde bu yağ uçtuğu için etkisi olmamaktadır. Bu yüzden çiğ olarak tüketilmelidir.
Mesela cacık yaptığınızda yoğurdun içine sarımsağı ezip koyduğunuzda bu yağın faydasını görürsünüz. Diğer türlü uçup gittiği için yararı kalmayacaktır..

Bu şekilde dogal yollardan alabilirsiniz veya internetten allicin max adıyla aratip yurtdışından getirebilirsiniz.Ben getirttim sorunsuz geldi.cok guzel sonuçlar var okudum hepsini.

GÜMÜŞ SUYU HAKKINDA
Sentetik ilaçlar gibi vücudun direncini düşürmüyor. Ya da virüs ve bakterilerin direncini arttırmıyor. Ayrıca Fda tarafından da resmen tanınıyor. Ancak arka plana atılmış. Kanser ve aids dahil birçok hastalığın tedavisinde etkili.

Virüs ve bakteri ile karşılaştıktan 6 dk sonra virüsün veya bakterinin havasız kalarak ölmesini sağlıyor. Normal antibiyotikler bir kaç bakteri türü üzerinde etkiliyken,kollodial gümüş suyu 650 civarında bakteri ve virüs üzerinde etkili.

Bu bilgileri buldum.Yalniz gümüş suyu içtiğiniz gün kesinlikle alkol almayın ve sarimsak yemeyin etkileşim gösteriyor.Gumus suyunu temin etmek için internette arama yapabilir ve bulabilirsiniz.Hastaliga göre nasil kullanacaginizi ilgili firma size söyler.Zaten uzun süre kullanılcak bir sey değil.

Mantarı önemseyin non bakteriyelim diyip geçmeyin oncelikle vücudunuzdaki mantari besleyen degil olduren besinler yiyin.
freeman

Re: Allicin Max Ve Gümüş Suyu

Mesaj gönderen freeman »

Bildiğim kadarıyla gümüş suyu vucuda girdikten sonra atılamıyor,hücre içinde kalıyor..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Cok dogru gumusun boyutu cok onemli eger o boyutlar cok ufaksa hucre icine girip hucre olumune sebep oluyor o ise girmeyin derim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kc34 yazdı:Cok dogru gumusun boyutu cok onemli eger o boyutlar cok ufaksa hucre icine girip hucre olumune sebep oluyor o ise girmeyin derim.
Ah be kardesim onuda kullandim zamaninda hic faydasi yok.
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

Allicin max mükemmel kalitede bir ürün.. bir kaç üreticisi de mevcut.. daha önce yazmıştım allicin max ı..
Gümüş mevzusuna gelince, çok kaliteli olması gerekiyor.. argentum rohrezucker mesela..
bu arada antibiyotiklerden çok çok daha zararsız olduğuna emin olabilirsiniz..
Ne kullanırsanız kullanın diyet çok önemli..
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

Argentum un en önemli özelliği dil altında erimesi ve iğne yoluyla alınması.. oral yoldan mideye geçip etkinliği azalmıyor..
opulentia

ZooM505 yazdı:Argentum un en önemli özelliği dil altında erimesi ve iğne yoluyla alınması.. oral yoldan mideye geçip etkinliği azalmıyor..
Evet yurt dışındaki yazidada bundan bahsediyor.Hatta sprey seklinde deriden kana karışan sekilde kullanilmasini öneriyorlar.Allixinmax i bugun getirttim ingiltereden geldi bugün itibariyle kullanmaya başladım.
opulentia

Kc34 yazdı:Cok dogru gumusun boyutu cok onemli eger o boyutlar cok ufaksa hucre icine girip hucre olumune sebep oluyor o ise girmeyin derim.
Nasıl kullanılacağı yaziyor sanırım 1 defaya masus kullaniosun veya 2 deriden kana karışmasını oneriyorlar.Penisteki baş ağrısı diye bir yazi var.Herkes bu yazıyı okuyup diyetle beraber bunlari uyguladıktan sonra hayatlarinin değiştiğini yazmışlar.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

opulentia yazdı:
ZooM505 yazdı:Argentum un en önemli özelliği dil altında erimesi ve iğne yoluyla alınması.. oral yoldan mideye geçip etkinliği azalmıyor..
Evet yurt dışındaki yazidada bundan bahsediyor.Hatta sprey seklinde deriden kana karışan sekilde kullanilmasini öneriyorlar.Allixinmax i bugun getirttim ingiltereden geldi bugün itibariyle kullanmaya başladım.
posta yoluyla mı geldi ,amazonda bir kaç çeşit var ,hangisini aldın?
opulentia

freeman yazdı:
opulentia yazdı:
Amazondan almadim malum sorun oluyor.

1 x Allicin Max Powder (30/90 capsules) 90 caps (P00003295) £19.98 bunu aldim.

www.amaranth-wellbeing.com bu siteden aldım
freeman

Mesaj gönderen freeman »

opulentia yazdı:
freeman yazdı:
opulentia yazdı:
Amazondan almadim malum sorun oluyor.

1 x Allicin Max Powder (30/90 capsules) 90 caps (P00003295) £19.98 bunu aldim.

http://www.amaranth-wellbeing.com bu siteden aldım
kargo ücretide var £15
opulentia

Su sekilde hocam

Subtotal of items: £19.98

Postage & Packing: £15.50

Total for this order: £35.48

Includes VAT of: £5.91
opulentia

Bir forumda rastladim ben deniycem size tecrubelerimi yazarım

"7-05-11, 09:05
Geçen sene idrar yollarımdan rahatsızlandım,e.coli bakterisiyle basım dertteydi,çok uyuz bişey antibiyotik kullanıyom,geçiyor,fakat sonra ona duyarlı hala geliyor ve başka bir antibiyotik kullanmaya baslıyorm, pek inanmam bitkisel tedaviye ama bir arkdas gümüş suyu kullan dedi, adını duyunca korktum ama ingilizce sitelerde falan okuyunca içmeye karar verdim, inanmıcaksınız o kadar antibiyotik kullandım , gümüş suyunun faydasını hiçbirinde göremedim.. 2-3 ay hergün bir kaşık içtim..şuan ne böbrek ağrısı var ,nede coli bakterisi...artık herkezede tavsiye ediyom, her hastalandığımdada içiyom...hatta biz evde büyük şişe su alınca bile içine atarız bikaç kaşık çocuklarım,eşim herkez içer..geçen haftada grip olmustum,hiç ne ilaç aldım, ne doktoro gittim, içtim gümüş suyunu...Gerçekten tavsiye ediyorum"

https://www.kadinlarkulubu.com/archive/t-429297.html

Gümüş Suyu 14 günden fazla kullanilmaz idrar yollari enfeksiyonu için günde 1-2 damla.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Gümüş suyu burda var ama kac pmm almak lazım. Allican maxtan yarar görürseniz bende şipariş veririm. Tek istedigim cinsellik ve his kaybı,penis acıması iyileşse başka bi sorunum yok bugun sol testisim yarım saat agrıdı acaba başka sorunamı işaret ediyo
opulentia

bb54 yazdı:Gümüş suyu burda var ama kac pmm almak lazım. Allican maxtan yarar görürseniz bende şipariş veririm. Tek istedigim cinsellik ve his kaybı,penis acıması iyileşse başka bi sorunum yok bugun sol testisim yarım saat agrıdı acaba başka sorunamı işaret ediyo

Burda var prostatin başlarında bendede testis sorunu olmustu ağrı sonra geçti.gumus suyunu arastirin ilgili firma.hangi hastalik icin ne kadar kullanacaginizi yazıyor
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

Allicinmaxx ağır metaller de dagil olmak üzere bakteri ve mantarlarla da mücadele ediyor.. detox görevi görüyor. Dez avantajı şu: pahalı ve çok fazla tablet kullanmak gerekiyor özellikle bizim gibi sorunu büyük ve karmaşık durumlarda..
opulentia

ZooM505 yazdı:Allicinmaxx ağır metaller de dagil olmak üzere bakteri ve mantarlarla da mücadele ediyor.. detox görevi görüyor. Dez avantajı şu: pahalı ve çok fazla tablet kullanmak gerekiyor özellikle bizim gibi sorunu büyük ve karmaşık durumlarda..
Evet bunu kullanan kişi 2 ile başlamış sonra gunde 6 tablet kullanmış.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Gümüş suyu ile ilgili iyi yönde yazılmış yazılara pek itibar etmeyin.zaten türk insanının midesinde az yada çok gastrit mevcuttur.gümüş suyu bu gastriti arttırır.ben kulak burun boğaz uzmanının hazırladığı yani burundan damlatmalı gümüş suyunu kullanmıştım.o kullanmadan sonra midemdeki gastrit canavara dönüştü :) hala toparlayamadım.gümüş suyu son derece tehlikelidir.yok ecoli bakterisi varmış ta temizlemiş.yok öyle bir dünya.
opulentia

ABittersweetLi yazdı:Gümüş suyu ile ilgili iyi yönde yazılmış yazılara pek itibar etmeyin.zaten türk insanının midesinde az yada çok gastrit mevcuttur.gümüş suyu bu gastriti arttırır.ben kulak burun boğaz uzmanının hazırladığı yani burundan damlatmalı gümüş suyunu kullanmıştım.o kullanmadan sonra midemdeki gastrit canavara dönüştü :) hala toparlayamadım.gümüş suyu son derece tehlikelidir.yok ecoli bakterisi varmış ta temizlemiş.yok öyle bir dünya.
Ben deniycem yani o kadar normal kullanıcı neden ayri ayrı forumlarsa yalandan yere yorum yapsın ki gastritimde yok o yüzden kendimi kobay yapabilirim.Bilimsel olarakta daha önce denenmiş sonuç alınmış bir sey her sey herkese iyi gelecek diye bir şey yok.Neler denendi bu devede kulak.
ZooM505

Mesaj gönderen ZooM505 »

opulentia yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Gümüş suyu ile ilgili iyi yönde yazılmış yazılara pek itibar etmeyin.zaten türk insanının midesinde az yada çok gastrit mevcuttur.gümüş suyu bu gastriti arttırır.ben kulak burun boğaz uzmanının hazırladığı yani burundan damlatmalı gümüş suyunu kullanmıştım.o kullanmadan sonra midemdeki gastrit canavara dönüştü :) hala toparlayamadım.gümüş suyu son derece tehlikelidir.yok ecoli bakterisi varmış ta temizlemiş.yok öyle bir dünya.
Ben deniycem yani o kadar normal kullanıcı neden ayri ayrı forumlarsa yalandan yere yorum yapsın ki gastritimde yok o yüzden kendimi kobay yapabilirim.Bilimsel olarakta daha önce denenmiş sonuç alınmış bir sey her sey herkese iyi gelecek diye bir şey yok.Neler denendi bu devede kulak.
Gümüş suyuna çok takılma.. eğer temin edebilirsen argentum rohrezucker formunu kullanmanı öneririm. Deri altından enjekte edileni çok etkili. Allicin max konusunda çok fayda göreceğini zaten garanti edebilirim.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bosverin alicani velicani alin solgarin sarimsak yagi kapsulunu sonra bana dua edin..
opulentia

ZooM505 yazdı:
opulentia yazdı:
Gümüş suyuna çok takılma.. eğer temin edebilirsen argentum rohrezucker formunu kullanmanı öneririm. Deri altından enjekte edileni çok etkili. Allicin max konusunda çok fayda göreceğini zaten garanti edebilirim.
Amerikada birine aldirip ilaci receteyi oraya gonderince burdan yazdırıp dhl teslim ediyor
Kalhoznik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Kalhoznik »

opulentia yazdı: 27.07.2017 - 04:17
ZooM505 yazdı:Allicinmaxx ağır metaller de dagil olmak üzere bakteri ve mantarlarla da mücadele ediyor.. detox görevi görüyor. Dez avantajı şu: pahalı ve çok fazla tablet kullanmak gerekiyor özellikle bizim gibi sorunu büyük ve karmaşık durumlarda..
Evet bunu kullanan kişi 2 ile başlamış sonra gunde 6 tablet kullanmış.
Allicinmax günde kaç tablet kullanmak gerekir (kaça kadar kullanılaiblir) tansiyon düşüklüğü yaparmı ?