yeni takviye denemesi (prostakaps)

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

yeni takviye denemesi (prostakaps)

Mesaj gönderen ozcartman »

Öncelikle herkese selam. Forumdan çok fazla şey öğrendim o nedenle bir bilgi de ben eklemek istedim. Doktorum yeni bir gıda takviyesi çıktığını, kendisinin doktor olarak 'işe yarar' diyemeyeceğini ancak kullanan hastalarından 'işe yarıyor' şeklinde dönüşler aldığını söyledi. Denemek istersen deneyebilirsin dedi. Eczaneden istettim yarın kullanmaya başlıycam. Benim şikayetlerim sadece yanma şeklinde. En son Zafer hocaya gittiğimde 5-6 lökosit demişti. Şu an çeşitli nedenlerden dolayı zafer hocaya devam etmiyorum. yarından itibaren prostakaps kullanıp 3 ay sonra bırakıcam doktor en fazla 3 ay kullan dediği için. denemek, araştırmak isteyen olursa diye yazıyorum kesinlikle tavsiye değil amacım sadece bilgilendirme.

Prostakaps, erkek sağlığını olumlu yönde etkileyen bitkisel özlerin bir birleşimidir. Prostakaps Saw Palmetto özü, doğal Likopen özü, Isırgan otu (Urtica Dioica) özü, Ayı Üzümü (Arctostaphylos uva-ursi) özü, Kabak Çekirdeği yağı, Çinko ve Selenyum içermektedir. Prostakaps prostat sağlığının korunmasına yardımcı olur ve vücudu serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı güçlendirir ve prostat hipertrofisi oluşumunun önlenmesine katkıda bulunur.

Bir yumuşak jelatin kapsül içeriği:
Saw Palmetto ekstraktı - 300 mg
Likopen ekstraktı - 500 mcg
Isırgan ekstraktı - 62,5 mg
Ayı Uzümü ekstraktı - 12,5 mg
Kabak Çekirdeği yağı - 300 mg
Çinko (Çinko Sülfat mono şeklinde) - 10,3 mg
Selenyum (Sodyum Selenit şeklinde) - 103 mcg
Kullanım şekli:
Gıda Takviyesi olarak günde 1-2 yumuşak jelatin kapsül alınması önerilir. Uzun süreli kullanımı tavsiye edilmektedir.

Prostat sağlığının korunmasına katkı sağlar
Prostat hipertrofisi ve tümörü oluşumunu engellenmesine yardımcı olur
Organizmayı oksidatif strese karşı güçlendirir
aheste
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: yeni takviye denemesi (prostakaps)

Mesaj gönderen aheste »

Kac şişe şarap içtim derdim unutam diye nr geçer heyhat bsbanin oğlu bile anlamaz seni
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Merhaba ozcartman, bilgi için teşekkürler. Bunu hangi firma üretiyor, Vefa İlaç mı? Internette pek bilgiye rastlayamadım. Bir de içeriğinde sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı ya da koruyucu var mı? Yani doğal olmayan bişey var mı? Prospektüsüne bakıp bilgi verebilirsen sevinirim. Gerçi GNC'nin Saw Palmetto'sundan pirinç çıkmasından sonra pek güvenim kalmadı.
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Erhan1976 yazdı:Merhaba ozcartman, bilgi için teşekkürler. Bunu hangi firma üretiyor, Vefa İlaç mı? Internette pek bilgiye rastlayamadım. Bir de içeriğinde sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı ya da koruyucu var mı? Yani doğal olmayan bişey var mı? Prospektüsüne bakıp bilgi verebilirsen sevinirim. Gerçi GNC'nin Saw Palmetto'sundan pirinç çıkmasından sonra pek güvenim kalmadı.
https://i.hizliresim.com/nWb1o1.jpg
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Zahmete girmişsin kardeş, teşekkürler. İçindeki ekstreler güzel ama tahmin ettiğim gibi katkı maddeleri var sıkıntı yaratabilecek.
emrasn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen emrasn »

Arkadaşlar ligone vemax ve benexol kullanıyordum.üç gün önce gittim aktardan yakı otu ve propolis aldım.eczaneden solgar sarımsak yağı ve 22mg lık çinko aldım.propolisi sabah 8-10 damla yakı otunu günde üç defa bi tutam demleyip sarımsak yağını sabah akşam 2 defa çinko günde 1 defa kullanıyorum.allah nazar degdirmesin idrarda sıkıntı vardı zor yapıyordum saçaklı oluyordu dan diye kesti.muhtemelen yakı otu iyi geliyor idrara.yanmaları da hissetmiyorum bunları kullandıgımdan beri.tabi 3-5 günle olucak iş degil uzun süreli iyileşme olursa yine yazacagım.
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Yakı otu hakkındaki yorumuna hak veriyorum. Bendede idrarda yanma vardı.tamamen geçirmişti.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

emrasn yazdı:Arkadaşlar ligone vemax ve benexol kullanıyordum.üç gün önce gittim aktardan yakı otu ve propolis aldım.eczaneden solgar sarımsak yağı ve 22mg lık çinko aldım.propolisi sabah 8-10 damla yakı otunu günde üç defa bi tutam demleyip sarımsak yağını sabah akşam 2 defa çinko günde 1 defa kullanıyorum.allah nazar degdirmesin idrarda sıkıntı vardı zor yapıyordum saçaklı oluyordu dan diye kesti.muhtemelen yakı otu iyi geliyor idrara.yanmaları da hissetmiyorum bunları kullandıgımdan beri.tabi 3-5 günle olucak iş degil uzun süreli iyileşme olursa yine yazacagım.
Kim tavsiye etti sana bunlari ? :lol:
emrasn

Mesaj gönderen emrasn »

Kc34 yazdı:
emrasn yazdı:Arkadaşlar ligone vemax ve benexol kullanıyordum.üç gün önce gittim aktardan yakı otu ve propolis aldım.eczaneden solgar sarımsak yağı ve 22mg lık çinko aldım.propolisi sabah 8-10 damla yakı otunu günde üç defa bi tutam demleyip sarımsak yağını sabah akşam 2 defa çinko günde 1 defa kullanıyorum.allah nazar degdirmesin idrarda sıkıntı vardı zor yapıyordum saçaklı oluyordu dan diye kesti.muhtemelen yakı otu iyi geliyor idrara.yanmaları da hissetmiyorum bunları kullandıgımdan beri.tabi 3-5 günle olucak iş degil uzun süreli iyileşme olursa yine yazacagım.
Kim tavsiye etti sana bunlari ? :lol:
Forumun muhtarı Kc34 abimiz :D :D