Prosotonor

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Prosotonor

Mesaj gönderen kenan »

slm arkadaşlar faceye durmadn bu reklam geliyor ve okudum morelim bozuldu prostatit sonradan kanser yapdını söylüyor prostatit prostat kanserinin başlangıcı diyor nediyosunuz bu konuda dogrumu
aheste
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Prosotonor

Mesaj gönderen aheste »

Eğer öyle olursa tüm forumda olanda olmayanda kanser adayı. Ve umutsuz vakkayız halbuki meme kanserini bile yenen var hem kanser olsa aldirtiriz. Yani ne edeceğiZ kıymet vermedik sagligimiza enbasta simdi.herkes moral bozuyo herbi kafadannayri şeyler çıkar insan düşmeye görsün
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Bu hastalığı ne zaman araştırmayı bırakırsanız işte o zmn iyileşmeye başlamışsınız demektir işte çok fazla kurcalayınca böyle saçma sapan mevzulara kadar gelebiliyorsunuz
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Daha bir kac gun once bu ilac musfettesinin muhabetti oldu sarlatanlarin actigi bir site niye bu forumu adam akilli okumuyorsunuz bu tarz basliklar ve yalan yanlis konusmalar yapiliyor? Su forumu okuyun okuyun!
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Bizi prostat değilde,bu hastalığa çok kafayı takmak, durmadan bu hastalık hakkında yalan yanlış bilgiler okumak kanser edecek anlaşılan. Bu forumda bu başlığı açan arkadaşım, şimdiye kadar bu forumda bu hastalıkta yıllarını vermiş kaç kişi kanser oldu aceba? Sanki kendinize eğlence arar gibi, sırf bu başlığı buraya getirip insanların yorumlarından, üzüntülerinden mutluluk duyar gibisiniz. Face teki yalan yanlış haberleri yada hastalığı nezaman araştırmayı bırakırsanız o zaman iyi olursunuz.ona bakacak olursan her kronik bronşit olan hastanın akciğer kanseri, her kronik reflü yada gastrit i olanın mide kanseri,her kronik migreni olan kişininde beyin tümörü kanseri olması gerekmezmiydi....?
Cowper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Cowper »

Prostat kanseri, dünyada erkeklerde en sık rastlanılan 2. Kanser türüdür. Böyle bir hastalığın ihtimal dahilinde dahi olsa Prostatitin sebep olabileceği şüphesi bile Sağlık Profesyonellerinin ve Disiplinlerinin bu konudaki araştırması kaçınılmaz olurdu.

Böyle bir araştırmayı yaptım ve böyle bir çalışma yok. Şüphede yok.!

Bir konuya değinmek gerekirse Bilim ve Şüphe birlikte hareket eder Şüpheler bizi doğruya götürür ve olmasıda gerekir. Ancak Geçmişinde yapılan bu kanser türüyle araştırma sonucunda bu sitede yer savunulan hiçbir bilgi savunulmamıştır.!

Biraz uzun oldu ama olduki teori doğru böyle bir kanseri erken safhada teşhis etmek bizim için zor değil çünkü bu hastalık ve prostatla ilgili sorun yüzünden düzenli hekim muayenesi, tahlil, usg ve bt yaptırıyoruz.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

Açmayın boyle başlıklar burası umudu olanlarin ve umut arayanlarin yeri bilimsel bir kaynağı bile yok şerefsizler mal satmak icin açmış
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Kronik koah başlangıcı var kroner arter ve kronik Koah daha cddi ve ölümcüldr. Arkdslar proatatit daha düne kadar çoğumzda yoktu. Ne zaman düzensiz başıboş dikkatsz lik stres hijyensizlik. Stres depresyon sigara vb gibi aşırı gittik yakalndik. Bu hastalığa. Aceleyi kaygıyı atacağız. Bize emanet olan bedenimzde paramızıda uerinde kullanmlyx aklımzı yok sayamayiz. Malesef bunları ywzdim ama hivbrni yapmadım . Desteğe ihtyac var. Her dertli dertaş görmek ister.
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Mustafa doğru diyorsun kardeş. Takmak daha kötüye sebep elbette şiifaya erişincye dek yokta sayamayiz.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Mustafa kardeş ne eğlencesi konuştuklarını lütfen seçerek konuş ben prostatdi enjeksiyonla 6 kez her her seferinde 5 kere ayrı yeri derdini dusundusunursen 35 kere prostatdi deldirdim çeksin acı ve psikolojik bozukluğu bi ben bu allah bilir bu yazı okudum sizlere danışmak fikirlerinizi bilgilerini okumak için bu başlığı açdim bende bu kadar araştırma meraklısı değilim ben kimseyle dalga geçemiyorum eğlenmiyorumtakılımiyorum bu hastalık beni 60 yaşında adama dondurdu 4 senedir uğradı rum hala da iyi olamadım haberin var mi
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Bu hastalık yüzünden evlenmeyekoyrkdum
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Neyse ya allah hepimize safi ismiyle şifa versin bidada başlık açmam sözleri rahatsız ettiyse özür dilerim ki gunler
mustafa3435

Sevgili kenan arkadaşımızdan.sorunlarını anlıyor ve sonuna kadar hak verdiğimi bilmeni istiyorum. Aslında burada lafım sana değil,bu lafı söyletenlereydi. Bu lafı sadece sen kendi fikrin olarak burada danışmak amacında olsaydın, inanki en küçük tepki bile göstermezdim.yazdıklarım tamamı ile iyi niyetli, bunun seninle en küçük alakası bile yok. Bu hastalık o kadar çok şarlatanın,kan emicinin,umut tacirlerinin geçim kapısı oldu. Oyüzden onlara ait bir paylaşımın burada yayınlanması,insanları korkuya sevk etmesi kabul edilir bir durum değildir. Lafı fazla uzatmak istemiyorum, aynı şekilde buna benzer şaçmasapan bir paylaşım olsa yine aynı tepkiyi veririm.istemeyerek te kırdıysam seni özürdilerim. Kal sağlıcakla....
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

kenan yazdı:Neyse ya allah hepimize safi ismiyle şifa versin bidada başlık açmam sözleri rahatsız ettiyse özür dilerim ki gunler
bosverin bu taryusmalari kenan kardes yasiniz kac bilmiyorum kusura bakmayin siz bir sorum olacak siz konyadaki hocaya enjeksiyon olmustunuz demi yanlis hatirlamiyorsam simdi.nasilsiniz. negibi sikayetleriniz var
kenan

Mesaj gönderen kenan »

estafurullah önemli değil zor bir sürecdeyiz haklısın şarlatan çok kam emici çok alaha havele ediyorum onları hamdi ağrı sızı yanma ağrılı boşalma kanla karışık işeme idrardan sonrra kan gelmesi bunlar bitti enjeksiyondan sonra iltihap akıntıları başladı 2 tane daha oldum ama gene sıcak havayı görünce iltihap geliyor yakıyor ıkarken bastırınca çıkmıyor idrarla birlikde çıkıyorum sanrım idarar kanalına akıyor az bişey idrara dikkat ediyorum bi anormal renk yok anlaşılmıyor büyük ihtimal iltiha anlasam nolcak renkden bide şüperli cinsel ilişkiden sonra cinsel isteksizlik ve sertleşme sertleşme 4 tane oldukdan 8 9 ay sonra düzelmişdi 2 tane daha olunca bozuldu gene zamanla düzelir sanıyorum sabah sertleşmesi var cinsel istek hiç yok yani iltihap ve cinsel isteksizlik kaldı konyada hocanın yararı yüzde seksen oldu mikrop ölmeseydi sızı ve yanma geçmesdi cayır cayır yanardı ama iltihap kronikleşdi sanırım büyük ihtimal enjeksiyonda iltihapda bitiyor ama kronik olunca tekrar tekrar başlıyor sanırım bilmiyorum nabcam ama enjeksiyon olcak gücüm kalmadı artık prostat çok delindi 2 taneyi olalı 5 ay oldu sanırım dokunun kendini toplaması 6 ayı bulur son çare işde iesef unisef bunlardan her ay 4 5 tane vurduruyorum iltihap için aslında prostat masajıda yapan olsa bu iltihabı kurutmak kısa zamanda olur gibi bi özel hastane var oraya telfon açcam yada gitcem haftada 1 masaj yaparmısın dicem hocaya bi konuşcam bakalım bilmiyorum şaşırdım icene
kenan

Mesaj gönderen kenan »

ha bide prostadın solu sert hissediyom
kenan

Mesaj gönderen kenan »

arkadaşlar yukardakini yanlış yazdım şüpeli ilişkiden sonra sertleşme ve cinsel isteksizlik başladı ertesi gün cinsel isteksizlik hiç düzelmedi 2 tane daha olunca enjeksiyon sertleşme boduldu düzelir sanırım daha taze 5 ay oldu ama cinsel isteksizlik dzelmedi hiç
mustafa3435

Kenan merhaba. Cinsel istekte azalma veya sertleşme gibi durumlar geniş bir yelpazeyi ilgilendiriyor. Bunlar psikolojik olabileceği gibi biyolojik ve diğer nedenlerlede olabilir. Psikolojik yönü cinsel ilişkiden sonra yaşamış olduğun acaba aids mi oldum vb düşünceler seni yoğun bir anksiyete kaygı bozukluğuna yol açıp bunu tetiklemiş olabilir. Biyolojik boyutu ise şuan kaç yaşındasın bilmiyorum yaşla beraber gelişen testeron hormonu azalması yada farklı bir sebebe bağlı olarak hormonların vucutta azalması, şeker,trip,karaciğer hastalıkları da biyolojik nedene sebeb olmuş olabilir. Diğer sebepleri ise yaşamış olduğun yoğun stres,üzüntü gibi faktörlerde diğer sebepler olarak sayılabilir.belkide çok uzun süredir kullandığın ilaçlarda bunu tetiklemiş olabilir. Yani gerçekten çok karmaşık sebeb birçok geniş yelpazeyi ilgilendiriyor. Öneri olarak klasik bilinenler dışında bir önerim yok. Mesela popülist,harnup pekmezi, fındık gibi gıdalar belki işe yaraya bilir. Umarım düzelirsin geçmiş olsun.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Ozaman surekli.antibiyotik kullancaz arti vitaminler.anca bole gececk ozaman hic nosluk vermiycez kurutana kadar devam
kenan

Mesaj gönderen kenan »

mustafa3435 abi o dedin oldu ilişkinin akşamı ortamkadını bunlar mikrop kaparım korkusuyla meniyi boşaltım dedim 31 çekdim çok acı oldu boşalmam bide meni biraz kötü geldi gibi acaba mikropmu kappdım dedim ertesi gün de sertleşme uyarılma yok sonra birine konuyu açdım tandık abi bu kadınlara gittik diye oda onalar eisli dedi şaka yapdı korkdum test felan yapdırdım bişey yok 1 aya kalmadanda birden bire çalışırken ağrı yanma sancı çökdü dokdora gittim 3 ay felaan demeden kendimi enjeksiyonda buldum o 3 aaydada eis testi yapdırdım yaşım 31 2 kere endokrolojide cinsellik için test yapdrdım en son testim bu şeker tansiyom kolostural kalp yok 23.03 2017 de yaptırdım TOTAL TESTERON 1.63-34 arası 21.66 nmol/L sonuç (prolakdin 3.46 -19.4 arası 6.07 sonuc) (ınsulin 2.6-24.9 arası 11.6) (parat hormon 25-130 ARASI 44.3 SONUC
kenan

Mesaj gönderen kenan »

edekroloji uzmanı normal dedi ama bilmiyorum özel hastane medikana pskiyatriye gittim favarin verdi 3 ay kullandım sonuç yok şimdi başka dokdora gidiyorum tıp fakültesine 10 mg hap verdi brintelexmi mi ne kaygı bozuklu için sanırım 15 gün sonra kontrole gitcem
mustafa3435

Kenan bazen çok uzun süre vücutta devam eden psikolojik travma, stres, vücudumuzun bağışıklık sistemini bozarak hastalıklara davetiye çıkarabiliyor. Vucuttaki stres kortizol hormonları çok uzun süre salgılandığında bağışıklık sistemi bunu bir tehdit olarak algılıyor ve vücudun zararsız olan kendi hücrelerine savaş açıyor. Ve buda vücudumuzda bazı organların bozulmasına buna Prostatta dahil. İşlevini kaybetmesine neden oluyor. Ayrıca çok yüksek kaygı durumlarında vucutta biriken insanın bazen kendisinide çarpacak derecede elektrik birikir bu elektrik aylarca devam ettiğinde sinir köklerinede etki ederek sinir bölgelerinde ağrıya neden olur . Doktorların bir nevi hastayı psikiyatriste gönderme sebebi budur vede haklılarda. Öncelikle kaygıyı yenmeye çalış, iyi bir tatil yapma imkanın varsa rahatla başkada bir önerim yok.