cinsel sorunlar

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
huseyn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: cinsel sorunlar

Mesaj gönderen huseyn »

Eken bosalma problemi olan yokmu arkadaslar dehset bisey yani iliskiye girer girmez bosaliyorum bir cozumu varmi bilen varmi arka arkaya 3 kez ilskiye girdim hepside ayni
Yaşamaq bizə ümütdür!
prostatit

Mesaj gönderen prostatit »

Ben de geç boşalma var aksine ama ereksiyonu sürdürmede bazen sıkıntı yaşıyorum.
huseyn

Mesaj gönderen huseyn »

prostatit yazdı:Ben de geç boşalma var aksine ama ereksiyonu sürdürmede bazen sıkıntı yaşıyorum.
Belki sende prostatit degildir
Yaşamaq bizə ümütdür!
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Hudeyn sen axeri kardesimixmidin eski forumda ordan biri vardi
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

ABittersweetLi yazdı:benim spermde biraz sarı renkte ve jölenin aksine sıvımsı geliyor.vemax almıştım bir zamanlar.belki kullanma zamanı gelmiştir :)
sarı renke menı gelmesı ıltıhaptan dolayı dıye duymustum sureklı bosalmayı oneren doktorlar bu sebepten onerıyor galıba rahtalama saglamak ıcın
huseyn

Mesaj gönderen huseyn »

Ben bakuden katiliylrum bu illet 2014 den buyana cekiyorum neyse ki havalar isindi problemler azaldi kisin zulm oldu yani
Yaşamaq bizə ümütdür!
huseyn

Mesaj gönderen huseyn »

Bende uroplasma varidi simdi o yok ama prostatit var
Yaşamaq bizə ümütdür!
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Bugün bir boşanma davasına denk geldim. Kadın dava açmış kocasına boşanmak için ve gerekçe olarak da kocasının iktidarsız olduğunu belirtmiş. Mahkeme de adamdan hastane raporu istemiş... Ve lakin iki şeyi tekrar vurgulamış oldu bu olay:

1) Cinsel sorun yaşayan prostatit hastaları(sadece ağrı semptomları olanlardan bahsetmiyorum) bu hastalıktan kurtulana kadar evlilik düşünmemeli, yoksa yukarıdaki olaylar başına geldi mi dünya cehenneme döner, mahkeme onaylı iktidarsızlık...

2) Hep deriz ya sabah sertleşmeleri olmuyor falan. Bu o kadar önemli birşey ki iktidarsızlığın en garanti ölçüsü hatta. Yani dün ilişkiye girecektin ama sertleşmedin. Bu seni hemen iktidarsız yapmaz. Ama gece uyurken ereksiyon olmuyorsa işte o zaman rapora bu korkunç ibare yazılıyor.
prostatiniseveyim

Berkay bey ozelden mesaj attim bi bakarmisiniz
prostatiniseveyim

berkay yazdı:Bugün bir boşanma davasına denk geldim. Kadın dava açmış kocasına boşanmak için ve gerekçe olarak da kocasının iktidarsız olduğunu belirtmiş. Mahkeme de adamdan hastane raporu istemiş... Ve lakin iki şeyi tekrar vurgulamış oldu bu olay:

1) Cinsel sorun yaşayan prostatit hastaları(sadece ağrı semptomları olanlardan bahsetmiyorum) bu hastalıktan kurtulana kadar evlilik düşünmemeli, yoksa yukarıdaki olaylar başına geldi mi dünya cehenneme döner, mahkeme onaylı iktidarsızlık...

2) Hep deriz ya sabah sertleşmeleri olmuyor falan. Bu o kadar önemli birşey ki iktidarsızlığın en garanti ölçüsü hatta. Yani dün ilişkiye girecektin ama sertleşmedin. Bu seni hemen iktidarsız yapmaz. Ama gece uyurken ereksiyon olmuyorsa işte o zaman rapora bu korkunç ibare yazılıyor.
Ozelden mesaj attim bi bakar misiniz siz eski forumdaki berkay mickli kisi ole ayni kisimisiniz
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Ve kesinlikle katılmadığım bir şeyi daha yazayım. Prostatit hastasıysan evlenmelisin, düzenli ilişki boşalmalar falan... Düzenli ilişkiye girip de iyileşen duymadım duyan varsa beri gelsin. Hepsi bir yana, ereksiyon sorunu yaşayan bir adama düzenli seks tavsiyesi vermek kadar saçma bir şey olamaz. Kalp yetmezliği olan bir adama günde 3 saat depar at demek gibi bir bir şey bu..

Düzenli ilişkiye gir ya da evlen diyen doktorlar prostatitin cinsel sorun yapmayacağını ve düzenli boşalmayla prostatın kendisini drene edeceğini düşünüyorlar. Sık boşalmanın faydasına dair birşey diyemem ama cinsel sorunların yaşandığı bir evlilikte erkeğin içine gireceği bunalımın prostatiti azdırmak bir yana dursun türlü türlü başka hastalıkları da beraberinde getireceğini düşünüyorum. Daha şimdiden dertli etti bu hastalık bizi, bu bünye bu derece psikolojik hasarı 30-40 yıl kaldırmaz...
berkay

Mesaj gönderen berkay »

bazen yazasım olmuyor, sadece yazılanları okuyorum ama bazen gün içinde öyle şeyleri yaşıyor ya da tanık oluyorum ki hayata küsesim geliyor dostlar(gerçi uzun zamandır barışık mıyım ki..). Sık idrar, cinsel bozukluk yıprattı beni artık. Sürekli bu meseleleri düşünmekten sıkıldım yoruldum, düşünmemek için hayat stilimi yaptıklarımı yapacaklarımı her şeyi değiştirdim. Ama iyileşmeden kurtulamıyorsun bu illetten...

bana söylenen "ileride evlendiğinde..." ile başlayan cümleler ayrı bir dert konusu. Bu forumdaki insanlardan başka kimse bilmiyor dertlerimizi, çektiğimiz acıları. Bilmiyorlar ki böyle bir hastalık vurdu beni, ve onlar için gayet normal olan "evlilik" denen olay benim için çok zor bir olasılık artık.. Sanmayın ki evlenemeyeceğim diye üzülüyorum, pek meraklı değildim zaten ama artık istesem de yapamam. Güçsüzüm artık; ruhen, bedenen, cinsel olarak...

Bilmiyorum değişir mi bir gün tüm bu olanlar..
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Her neyse siz bakmayın bana, bunalıma girdiğim bir günümdeyim, çok etkiledi beni bugünkü adamın yaşadıkları.

Bir gün iyileşiriz muhakkak diyelim...
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Ya sorulmaz da forumdaki evli abilerimizin bu konu hakkında görüs bildirmelerine bi çoğumuzun ihtiyaci var. Basli baslina iktidarsizlik cok baska bi husus. Prostatit cinsel isteksizlik yapabiliyor daha cok. Ayrimina varabilmek lazim. Bu bi coğumuzun merak ettiği bi husus ama baska baska hasta gruplarindan tavsiyeler almaktansa evlilik hayati yasayan prostatit hastasi abilerimize lisan-ı münasiple sormak lazim cinselliğe dair bir problem yasayip yasamayacagimizi. Bir de su var, evlilik basli basina cinsellik demek degil. Bu rahatsizlikla savasabilmek icin onu anlayabilen birini isteyebiliyor insan yanında. İşte o insanı bulmak asıl mesele. Ha simdi diyeceksiniz ki; bizi kim napsin? İnanın herkesin kusurları var. Moral bozmamak lazim.. Allah gönlümüze göre versin.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
prostatiniseveyim

Kimse su an icinden gecirmez istemez ama bizi en iyi kronik pelvik agri sendromlu hanimlar amlar siz o hastaligi tasiyan biriyle evlenmek isstrermiydiniz

Belki de yillarca ilidkiye giremiyeceginiz biriyle

Ne dersiniz
prostatiniseveyim

Cok aci oldu bu soru
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

huseyn yazdı:Bende uroplasma varidi simdi o yok ama prostatit var
uroplamzya nerde bakıldı abı ıdrarda mı menıde mı prostat sıvısında mı
amkprostatiti

Mesaj gönderen amkprostatiti »

merhaba arkadaşlar makat kaşıntısı bende de var hatta büyük tuvaletimi yaptıktan sonra yanmada oluşuyor siz nasıl yorumluyorsunuz bu kaşıntı olayını , genele cerraha gittim baktı muayene etti naptın sen buna dedi korktum bende naptım acaba diye aşırı stresten anal fissür çatlak olmuş dedi acaba prostatitin ortaya çıkardığı kaşıntı durumu bu sebepten olabilir mi zaten hepimiz stres içindeyiz stres kaynaklı çatlak oluşması mı ki
edifier
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen edifier »

berkaya her konuda katiliyor ve duygularini paylaşiyorum fakat düzenli seks konusu hariç

bence düzenli seks düzelmenin tek yolu ben 2 ay düzenli seks yaptim en iyi oldugum dönemdi. sabah sertlesiyodum his de iyileşme yoktu belki ama sertlesmeler gittikce iyiye gidiyodu. belkide dönemsel denk geldi bilemiyorum
Sprostatit

Mesaj gönderen Sprostatit »

Cinsel iliski sirasinda agri ceken var mi? Batma tarzi? Penis ve arkasinda gibi. Prostatite ozgu mudur bunlar, dun yasadim da.
edifier
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen edifier »

http://www.herballove.com/guide/over-ma ... s-severity

linkteki charta bi bakın yorum yapın hangileri sizde var sizde yok.

burda da prostatit çözümü için yazı var

http://www.herballove.com/solutions/exh ... r-prostate

site bitkisel haplar satma üzerine kurulu olsa da en azindan cinsel problemleri (en azından benim şikayetlerimi) doktorlardan daha iyi acıkliyor
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

cinsel ilişki sırasında değilde bittikten sonra boşalınca bende yanma ve sızlama makat içinde de ağrı oluyor
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

cihanbey yazdı:cinsel ilişki sırasında değilde bittikten sonra boşalınca bende yanma ve sızlama makat içinde de ağrı oluyor
cihanbey bacaklarda romatizma tarzinda halsizlik yasiyo musun?
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

evet kronik bir yorgunluk ve halsi,zlik sorunum var bu hastalıkla birlşkte geldi
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

makatta kasinti için dediğim kremi kullandin mi?