adım adım geri gelen cinsellik

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

adım adım geri gelen cinsellik

Mesaj gönderen benyusuf »

9 aydır prostatitim.prostatit teşhisi konulduğunda çok az olan cinsel isteğin artmakta olduğunu ve var olan hissizliğin yavaş yavaş gittiğini hissediyorum.
3 haftadır bal+polen+arı sütü karışımını ve 1 haftadır çörekotu yağı kullanıyorum.
onlardan mı oldu bilmiyorum
9 aydır kullandıklarım: ligone,bromalin,com viteks,
3 aydır kullandıklarım:probiotic acidophilu
emrasn

Re: adım adım geri gelen cinsellik

Mesaj gönderen emrasn »

Bende 8 aydır tık istek yok valla:D Kadınların artık erkeklerden farkı yokmuş gibi.Bu hastalık insana farklı bir vizyon katıyor.çüküyle düşünmemeyi öğretyor sanırım:D
ysf2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ysf2323 »

Masturbasyondami tik yok baskan:) cinsel iliskidmi
benyusuf

emrasn yazdı:Bende 8 aydır tık istek yok valla:D Kadınların artık erkeklerden farkı yokmuş gibi.Bu hastalık insana farklı bir vizyon katıyor.çüküyle düşünmemeyi öğretyor sanırım:D
antibiyotik tedavisi gördünüz mü?
antibiyotik tedavisi bitirdikten sonra iyileşme olabilir.
benim hasta olmadan önce de pek aktif bir cinsel hayatım yoktu ama insanı olgunlaştırıyor sanki bu hastalık:)
emrasn

Mesaj gönderen emrasn »

Ya masturbasyon yaparken bazen tam sertleşiyor lifta kullanıyorum onun etkisi muhtemelen.O eski sapıklık seks istegi yapmayınca aranma halleri hiç yok :D önceden 1-2 hafta ilişkim olmazsa nerden kimi düşürsem diye aranırdım şimdi istek yok kendi gelenleri bile göndercek durumdayım :D
emrasn

Mesaj gönderen emrasn »

1 tetradox 1 monodoks 1 zitroteks 1 tarivid 5 tavanic ve 22 novasef iğne antibiyotik için yeterli midir :D ya aslında sertleşmeyle ilgili degil muhtemelen sorun.isteyemiyorum bir türlü istek olmayınca uyarılma gelmiyor heralde ve penis sertleşirken bişey içeriye çekşyor gibi oluyo içinde batma acı filan oluyor
ysf2323

Mesaj gönderen ysf2323 »

Baskan bnce pskilojik:) bndede oyle oluyo surekli idrar hissi oldugu icin bn takiorum kafaya:) eskisi gibi keser sapi gibi olmuyo tabi
emrasn

Mesaj gönderen emrasn »

Haha aynen işte önceden dikilirdi olur olmadık zamanda indirene kadar söverdim.şimdi kalksa da bi yüzüm gülse diyorum :D bir de penis sertleşirken bazen prostat yanmaya baslıyor onun sebebini de çözemedim
ysf2323

Mesaj gönderen ysf2323 »

Bazan kalkiyor ereksiyon olamion hmn iniyor amk :) bnce arzu istek ile alakali
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Hastalığın ilk başlarında, cinselligimi kaybettim diye kahrolmuştum nerdeyse hayattan sogumuştum sertleşmem bozuktu, hiç istek yoktu,zevk yoktu, şükürler olsun ki sonradan düzeldi eski haline döndü, bunun için herhangi bir takviye felanda kullanmadım
emrasn

Mesaj gönderen emrasn »

Bilmiyorum valla nasıl düzelcek yanması ağrısı geçse bile bigün ki bi süredir ilk başa göre yüzde 70-80 iyiyim ama bu isteksizlik kalıcak geçmiycek gibi hissediyorum.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

emrasn yazdı:Bilmiyorum valla nasıl düzelcek yanması ağrısı geçse bile bigün ki bi süredir ilk başa göre yüzde 70-80 iyiyim ama bu isteksizlik kalıcak geçmiycek gibi hissediyorum.
Penil protez ? :lol:
Bactrim800
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Bactrim800 »

benyusuf yazdı:9 aydır prostatitim.prostatit teşhisi konulduğunda çok az olan cinsel isteğin artmakta olduğunu ve var olan hissizliğin yavaş yavaş gittiğini hissediyorum.
3 haftadır bal+polen+arı sütü karışımını ve 1 haftadır çörekotu yağı kullanıyorum.
Cinsellik, insanın psikolojik durumuyla yakından ilgilidir, psikolojik olumsuzluklar kişinin cinsel hayatını da olumsuz yönde etkiler.
Hastalık teşhis edildiğinde, rahatsızlığımız ne olursa olsun, ruhsal olarak rahatlarız. Sizde de bu rahatlamanın etkisiyle cinsel hayatınızda olumlu işaretler görülmeye başlamış olsa gerek.
benyusuf

Bactrim800 yazdı:
benyusuf yazdı:9 aydır prostatitim.prostatit teşhisi konulduğunda çok az olan cinsel isteğin artmakta olduğunu ve var olan hissizliğin yavaş yavaş gittiğini hissediyorum.
Cinsellik, insanın psikolojik durumuyla yakından ilgilidir, psikolojik olumsuzluklar kişinin cinsel hayatını da olumsuz yönde etkiler.
Hastalık teşhis edildiğinde, rahatsızlığımız ne olursa olsun, ruhsal olarak rahatlarız. Sizde de bu rahatlamanın etkisiyle cinsel hayatınızda olumlu işaretler görülmeye başlamış olsa gerek.
cinsellikte psikoloji de çok önemli faktör elbette ama benim en büyük şikayetim makatta yanmaydı.makattaki yanmalar bitince cinsellik de kendine geldi.idrardan yana hiç sıkıntım olmadı çok şükür.cinsellik şimdi % 100 olmasa bile ilk güne oranla çok büyük fark var olumlu anlamda.