İYİLEŞMİŞ OLABİLİRİM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

İYİLEŞMİŞ OLABİLİRİM

Mesaj gönderen allame41 »

1,5 yıl önce acıbadem bodrum hastanesinde tamer beye gittiğimi forumada yazmıştım, 3 aylık antibiyotik tedavisi uygulamıştık. 3 ayın sonunda antibiyotik fayda etmedi diye düşünürken antibiyotiği bıraktıktan sonra gün geçtikçe belirtiler azaldı. şu anda yüzde 95 problem hissetmiyorum. yüzde beşte uzun yolculuklar sırasında idrarı çok tutarsam yada çok sık boşalırsam 1-2 gün hafif sızlıyor sonra geçiyor. Doktor tedavisinden sonra böbrek taşı problemimde olduğu için gilaburu suyu içtim yazın 1 ay boyunca. 1 yıldır prostatla ilgili hiç bir ilaç kullanmıyorum.
cenkkr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: İYİLEŞMİŞ OLABİLİRİM

Mesaj gönderen cenkkr »

Senin için sevindim.
Bu makattaki ağrı olmasa takmayacağım da......
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmiş olsun.her zaman söylediğimiz bir şeydi.antibiyotikler çoğu zaman bitirildikten sonra prostatı iyileştirebiliyor.doktor nasıl bir tedavi uyguladı.hangi antibiyotikleri hangi ara ile uyguladınız? antibiyotikler dışında başka ilaçlarda kullandırdı mı?
serkan545
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen serkan545 »

İyileşmişssin işte daha ne istiyorsun evet ilaclardaki atılma suresi durumu filan var fakat sonradan etki gösteriyor sanırım vucutta daha farklı işliyo
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Birilerinin iyileştiğini görmek bizlerede umut veriyor.bu hastalıkta ilk başlarda şikayetleriniz nelerdi?hangi testleri yaptırdınız?kullandığınız ilaçlar hangileriydi?üç ay aralıksızmı kullandınız bu ilaçları? Umarım herkes birgün iyileşecek sadece buna inanın yeterli...
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

1 yıldır bende çok iyi idim ama tekrar başladı bu illet
mustafa3435

Doktorum söylemişti bana,bu illette iyileştim deyip beş sene sonra tekrar gelenler var demişti.çok ilginç gerçekten.demekki tetikleyen bir çok patoloji var.işin soru işaretide bu zaten,bu kısım çözülse gerisi zaten kendiliğinden çözülecek..birde benm doktorum bana bu illete bakterilerin çok büyük sebeb olmadığını daha doğrusu bakteri kaynaklı olmadığını hatta şuan kendisi bile kültür yaptırsa aynı bakterilerin kendindede çıkabileceğini söylemişti.bu hastalığı pelvik romatizma diye yorumlamıştı.gerçekten çok bilinmeyen çoklu denklemlerle dolu.birisi şu işi çözsede herkes normal hayatına dönse artık..
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Kardeşim iyi hissettiysen bir başlık aç ne yaptın ne ettin paylaş ve buraya girmeyi bırak bence bak hemen tekrar edebilir diyenler başlıycak kafayı taktırıcak sana yoksa
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Armegaddon a katılıyorum. Hastalık başlangıcını tedavi sürecini yazarsan çok iyi olur. Bu saatten sonra kendine iyi bakıp hastalıktan uzaklaşmaya çalış foruma veya internete girip hastalığı daha fazla da kurcalama..
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

allame41 yazdı:1,5 yıl önce acıbadem bodrum hastanesinde tamer beye gittiğimi forumada yazmıştım, 3 aylık antibiyotik tedavisi uygulamıştık. 3 ayın sonunda antibiyotik fayda etmedi diye düşünürken antibiyotiği bıraktıktan sonra gün geçtikçe belirtiler azaldı. şu anda yüzde 95 problem hissetmiyorum. yüzde beşte uzun yolculuklar sırasında idrarı çok tutarsam yada çok sık boşalırsam 1-2 gün hafif sızlıyor sonra geçiyor. Doktor tedavisinden sonra böbrek taşı problemimde olduğu için gilaburu suyu içtim yazın 1 ay boyunca. 1 yıldır prostatla ilgili hiç bir ilaç kullanmıyorum.

Allah, Muhammed aşkına iyileşince çekip gidecekseniz en azından neler yaptınız, nelere dikkat ettiniz onu paylaşıp öyle gidin.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

iyileşenlerin çoğu kaçıp bir daha girmiyor hayırsızlar.
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

red yazdı:iyileşenlerin çoğu kaçıp bir daha girmiyor hayırsızlar.
Keşke biz de iyileşebilsek üstadım. Şayet kısmet olur da iyileşebilirsem, bu hastalıkla mücadele eden insanlara elimden gelen her türlü desteği vereceğim.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Destinyisunfortunate yazdı:
red yazdı:iyileşenlerin çoğu kaçıp bir daha girmiyor hayırsızlar.
Keşke biz de iyileşebilsek üstadım. Şayet kısmet olur da iyileşebilirsem, bu hastalıkla mücadele eden insanlara elimden gelen her türlü desteği vereceğim.
o da olur bir gün elbet. iyileşme çok yavaş gerçekleşiyor bu hastalıkta.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

mustafa3435 yazdı:Doktorum söylemişti bana,bu illette iyileştim deyip beş sene sonra tekrar gelenler var demişti.çok ilginç gerçekten.demekki tetikleyen bir çok patoloji var.işin soru işaretide bu zaten,bu kısım çözülse gerisi zaten kendiliğinden çözülecek..birde benm doktorum bana bu illete bakterilerin çok büyük sebeb olmadığını daha doğrusu bakteri kaynaklı olmadığını hatta şuan kendisi bile kültür yaptırsa aynı bakterilerin kendindede çıkabileceğini söylemişti.bu hastalığı pelvik romatizma diye yorumlamıştı.gerçekten çok bilinmeyen çoklu denklemlerle dolu.birisi şu işi çözsede herkes normal hayatına dönse artık..
doktor doğruyu söylemiş.kronik durumlarda kültür bakılıp bakteri aranmaz.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

oraya romatizmadaki gibi, iltihap gonderen mekanizmayi kirmak gerek once.
bence spor, duzenli beslenme, iyi uyku, no stress
Msln

Mesaj gönderen Msln »

asosyal yazdı:1 yıldır bende çok iyi idim ama tekrar başladı bu illet
Tedaviden sonra sık cinsel iliski ve masturbasyonla prostati zorlamamak gerekiyor. Ornegin ayni gun 2 -3 kez iliski riskli.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Msln yazdı:
asosyal yazdı:1 yıldır bende çok iyi idim ama tekrar başladı bu illet
Tedaviden sonra sık cinsel iliski ve masturbasyonla prostati zorlamamak gerekiyor. Ornegin ayni gun 2 -3 kez iliski riskli.
Vallahi kardeşim kendi haline bıraktım aleti ama gene aynı 2 senedir artıp azalan ağrılar var 2 kere hastanede yattım
mustafa3435

Herkese merhaba,uzun süredir yaklaşık Bir yıldır bu siteye girmiyordum, grubun eskileri beni tanırlar.hastaligi yenmemde bu forumdaki Bilgi deneyimlerin payı üzerimde çok olmuştur.bu Grubu kuran kadir abi ye vede Bilgi deneyimlerini esirgemeyen tüm diğer arkadaşlara bir kere daha teşekkürlerlerimi iletmek isterim.bende bu hastalığı yaşamış ve tamamen kurtulmuş birisi olarak, öncelikle bu hastalığın tedavi edilebilen, kalıcı olmayan Bir hastalık olduğunu bilin,sadece biraz inatçı ve sabır gerektirdiği için tedavisi Bir hayli uzun süren ve meşakkatli Bir hastalıktır.bu hastalık aynı zamanda ağrı sızı haricinde direkt olarak erkek cinsel yaşamını da etkilediği için kişiyi depresyona sokan, psikolojik olarakta üst seviyede etkileyen Bir hastalık olması sebebi ile insanı bunalıma,korkuya sürükler.yukarda yazdığım gibi bu hastalığın Bir tedavisi vardır.teshis Bu hastalıkta çok önemlidir.kronik prostatit teşhisi mutlaka konulmus olsun, aksi takdirde yıllarca uğraşıp durursunuz.kafanizda sormak istediğiniz pek çok sorunun olduğunun farkındayım, ancak nasıl iyelistiniz sorusunu inanın bende bilmiyorum,o kadar çok tedavi denedimki, antibiyotikler den tutun, vitaminler, takviyeler, doğal yöntemler, reçetesiz ilaçlar,kürler, gitmiş olduğum onlarca doktorlar, prostatıt üzerine okuduğum makaleler ve sayamadığım pek çok tedavi yöntemi.hangisi işe yaradı, işte burasıni Bende bilmiyorum.ama şundan eminim ne zaman bu hastalık üzerine araştırmalar yapmayı bırakıp, farkı şeylerle uğraşıp, yaşam tarzimi değiştirdiğimde hep iyiye gittim.sizlere Bir tavsiyemde sosyal yaşamınızdan kesinlikle geri kalmayın.uzun yazmak isterdim ancak pek vaktim yok.firsat buldukça girip yazmaya çalışacağım.herkese iyi akşamlar.
moneymaker

Mesaj gönderen moneymaker »

mustafa3435 yazdı:Herkese merhaba,uzun süredir yaklaşık Bir yıldır bu siteye girmiyordum, grubun eskileri beni tanırlar.hastaligi yenmemde bu forumdaki Bilgi deneyimlerin payı üzerimde çok olmuştur.bu Grubu kuran kadir abi ye vede Bilgi deneyimlerini esirgemeyen tüm diğer arkadaşlara bir kere daha teşekkürlerlerimi iletmek isterim.bende bu hastalığı yaşamış ve tamamen kurtulmuş birisi olarak, öncelikle bu hastalığın tedavi edilebilen, kalıcı olmayan Bir hastalık olduğunu bilin,sadece biraz inatçı ve sabır gerektirdiği için tedavisi Bir hayli uzun süren ve meşakkatli Bir hastalıktır.bu hastalık aynı zamanda ağrı sızı haricinde direkt olarak erkek cinsel yaşamını da etkilediği için kişiyi depresyona sokan, psikolojik olarakta üst seviyede etkileyen Bir hastalık olması sebebi ile insanı bunalıma,korkuya sürükler.yukarda yazdığım gibi bu hastalığın Bir tedavisi vardır.teshis Bu hastalıkta çok önemlidir.kronik prostatit teşhisi mutlaka konulmus olsun, aksi takdirde yıllarca uğraşıp durursunuz.kafanizda sormak istediğiniz pek çok sorunun olduğunun farkındayım, ancak nasıl iyelistiniz sorusunu inanın bende bilmiyorum,o kadar çok tedavi denedimki, antibiyotikler den tutun, vitaminler, takviyeler, doğal yöntemler, reçetesiz ilaçlar,kürler, gitmiş olduğum onlarca doktorlar, prostatıt üzerine okuduğum makaleler ve sayamadığım pek çok tedavi yöntemi.hangisi işe yaradı, işte burasıni Bende bilmiyorum.ama şundan eminim ne zaman bu hastalık üzerine araştırmalar yapmayı bırakıp, farkı şeylerle uğraşıp, yaşam tarzimi değiştirdiğimde hep iyiye gittim.sizlere Bir tavsiyemde sosyal yaşamınızdan kesinlikle geri kalmayın.uzun yazmak isterdim ancak pek vaktim yok.firsat buldukça girip yazmaya çalışacağım.herkese iyi akşamlar.

Hastalginiz bakteriyel miydi iliski sonunda mi olustu
mustafa3435

hastalıkta başlangıç öyküm yağmur altında uzun süre kalma sebebiyle oluştu.idrar yolları enfeksiyonu sonucunda geliştiğini düşünüyorum.yani cinsel ilişkiye bağlı bakteri kaynaklı değildi.
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

mustafa3435 yazdı:hastalıkta başlangıç öyküm yağmur altında uzun süre kalma sebebiyle oluştu.idrar yolları enfeksiyonu sonucunda geliştiğini düşünüyorum.yani cinsel ilişkiye bağlı bakteri kaynaklı değildi.
Abim ağzından bal damlıyor. Ne kadar süredir nüksetmedi peki?
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mustafa3435 yazdı:Herkese merhaba,uzun süredir yaklaşık Bir yıldır bu siteye girmiyordum, grubun eskileri beni tanırlar.hastaligi yenmemde bu forumdaki Bilgi deneyimlerin payı üzerimde çok olmuştur.bu Grubu kuran kadir abi ye vede Bilgi deneyimlerini esirgemeyen tüm diğer arkadaşlara bir kere daha teşekkürlerlerimi iletmek isterim.bende bu hastalığı yaşamış ve tamamen kurtulmuş birisi olarak, öncelikle bu hastalığın tedavi edilebilen, kalıcı olmayan Bir hastalık olduğunu bilin,sadece biraz inatçı ve sabır gerektirdiği için tedavisi Bir hayli uzun süren ve meşakkatli Bir hastalıktır.bu hastalık aynı zamanda ağrı sızı haricinde direkt olarak erkek cinsel yaşamını da etkilediği için kişiyi depresyona sokan, psikolojik olarakta üst seviyede etkileyen Bir hastalık olması sebebi ile insanı bunalıma,korkuya sürükler.yukarda yazdığım gibi bu hastalığın Bir tedavisi vardır.teshis Bu hastalıkta çok önemlidir.kronik prostatit teşhisi mutlaka konulmus olsun, aksi takdirde yıllarca uğraşıp durursunuz.kafanizda sormak istediğiniz pek çok sorunun olduğunun farkındayım, ancak nasıl iyelistiniz sorusunu inanın bende bilmiyorum,o kadar çok tedavi denedimki, antibiyotikler den tutun, vitaminler, takviyeler, doğal yöntemler, reçetesiz ilaçlar,kürler, gitmiş olduğum onlarca doktorlar, prostatıt üzerine okuduğum makaleler ve sayamadığım pek çok tedavi yöntemi.hangisi işe yaradı, işte burasıni Bende bilmiyorum.ama şundan eminim ne zaman bu hastalık üzerine araştırmalar yapmayı bırakıp, farkı şeylerle uğraşıp, yaşam tarzimi değiştirdiğimde hep iyiye gittim.sizlere Bir tavsiyemde sosyal yaşamınızdan kesinlikle geri kalmayın.uzun yazmak isterdim ancak pek vaktim yok.firsat buldukça girip yazmaya çalışacağım.herkese iyi akşamlar.
Şifan daim olsun kardesim...forumu terketmessen sevinirim.
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

Sizde herhan gibi bir bakteri varmıydı varsa bu bakyeriler neler
Şikayleriniz neydi bunları yazarmısınız kısaca teşekkürler
mustafa3435

.
mustafa3435

Merhaba, Bende hiçbir zaman bakteriye rastlanmadı.yapilan pek çok idrar, sperm testleri her zaman temiz çıktı.zaten bu testlerde bakteriye rastlanması çok zor, belki de bakteri vardı tespit edilemedi.bu hastalıkta şikayetlerim günlük bazda değiştiği için hastalık resmen benimle sürekli dalga geçti.genel olarak söylemek gerekirse makata yansıyan Kunt ağrı,meninin katı pıhtı şeklinde gelmesi, ejakulasyon esnasında ağrı,meninin sarımtırak oluşu, idrar yaparken yanma,veya geç idrar yapma,sol testis ve bazen sağ testise vuran sızı,belde ve kalçada ağrı vardı.en kötüsü de testis ağrısı .