Meni durumu

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Hayrettin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Meni durumu

Mesaj gönderen Hayrettin »

Arkadaşlar merhaba 5 ay önce prostatit tanısı aldım şuan peniste his kaybı fakat sertleşme normal penis kökünde iç tarafta sıkıştırılıyormuş hissi ve boşalma sırasında meni gelmek istiyor fakat çıkamıyor üretrada kalıyor çekerek meni çıkartıyorum bende darlık olabilir mi prostatitin geçici bir sorunumu işemede eskiye göre beklemeli ve yavaş ama meninin zor çıkması gerçekten canımı sıkıyor yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar
Kc34

Re: Meni durumu

Mesaj gönderen Kc34 »

Hayrettin yazdı:Arkadaşlar merhaba 5 ay önce prostatit tanısı aldım şuan peniste his kaybı fakat sertleşme normal penis kökünde iç tarafta sıkıştırılıyormuş hissi ve boşalma sırasında meni gelmek istiyor fakat çıkamıyor üretrada kalıyor çekerek meni çıkartıyorum bende darlık olabilir mi prostatitin geçici bir sorunumu işemede eskiye göre beklemeli ve yavaş ama meninin zor çıkması gerçekten canımı sıkıyor yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar
Bu hastalıkta zaman zaman meni kıvamında artış olabilir. Doğru antibiyotik ve prostat masajıyla kanalların drene edilmesiyle bu sorun ortadan kalkar. Bunun yanında takviyelerle meni miktarı ve kıvamı eski haline döner.
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

Kc34 yazdı:
Hayrettin yazdı:Arkadaşlar merhaba 5 ay önce prostatit tanısı aldım şuan peniste his kaybı fakat sertleşme normal penis kökünde iç tarafta sıkıştırılıyormuş hissi ve boşalma sırasında meni gelmek istiyor fakat çıkamıyor üretrada kalıyor çekerek meni çıkartıyorum bende darlık olabilir mi prostatitin geçici bir sorunumu işemede eskiye göre beklemeli ve yavaş ama meninin zor çıkması gerçekten canımı sıkıyor yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar
Bu hastalıkta zaman zaman meni kıvamında artış olabilir. Doğru antibiyotik ve prostat masajıyla kanalların drene edilmesiyle bu sorun ortadan kalkar. Bunun yanında takviyelerle meni miktarı ve kıvamı eski haline döner.
Senin fikrin nedir 1 ay boyunca antibiyotikle beraber sabah ve aksam 4 er dakikalik prostat masajiyla ilgili ? Sence ise yararmi.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir25 yazdı:
Kc34 yazdı:
Senin fikrin nedir 1 ay boyunca antibiyotikle beraber sabah ve aksam 4 er dakikalik prostat masajiyla ilgili ? Sence ise yararmi.
Bu yunanli hoca nin yontemini mi soruyosun ?
ibrahimkuleci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ibrahimkuleci »

Arkadaşlar bu prostat masajini nasıl yapıyorsunuz anlatır mısınız ben masaj yapmaya çalıştım ancak pek başarılı olamadım saygılar
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

Evet. 4-6 hafta arasi gelmen cok daha saglikli ama zamanada bolebilirsin istersen 15 gun gel ilk basta diyor ne yapacagimi sasirdim sonucta az para istemiyor.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir25 yazdı:Evet. 4-6 hafta arasi gelmen cok daha saglikli ama zamanada bolebilirsin istersen 15 gun gel ilk basta diyor ne yapacagimi sasirdim sonucta az para istemiyor.
Nerde yasiyorsun ?
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

Kc34 yazdı:
kadir25 yazdı:Evet. 4-6 hafta arasi gelmen cok daha saglikli ama zamanada bolebilirsin istersen 15 gun gel ilk basta diyor ne yapacagimi sasirdim sonucta az para istemiyor.
Nerde yasiyorsun ?
Ingilterede
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

ibrahimkuleci yazdı:Arkadaşlar bu prostat masajini nasıl yapıyorsunuz anlatır mısınız ben masaj yapmaya çalıştım ancak pek başarılı olamadım saygılar
Dogru yapilmayan masajla enfeksiyonu baska yerlere dagitabilirsin. Ben onermiyorum self masaji.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir25 yazdı:
Kc34 yazdı:
Nerde yasiyorsun ?
Ingilterede
Orda bu hastalikla ilgili ne tür tedaviler yapiyolar? Orda kültür pcr tarzi uygulmalar yaptirma sansin var mi?
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Vala bwn uc dort kez kendi kendime prostat masaji yapmaya calistim ince bir damarda ele geliyordu prostati bulyordum ama doktorun verdigi hissi vermiyordu,ve 15 gundur cinsellik pert oldu istek ve ereksiyon dibe vurdu,keske yapmasaydim,acaba prostat masaji yapim derke yanlis biseymi yaptim bilmiyorum
umudunmavisi

Vala bwn uc dort kez kendi kendime prostat masaji yapmaya calistim ince bir damarda ele geliyordu prostati bulyordum ama doktorun verdigi hissi vermiyordu,ve 15 gundur cinsellik pert oldu istek ve ereksiyon dibe vurdu,keske yapmasaydim,acaba prostat masaji yapim derke yanlis biseymi yaptim bilmiyorum
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

umudunmavisi yazdı:Vala bwn uc dort kez kendi kendime prostat masaji yapmaya calistim ince bir damarda ele geliyordu prostati bulyordum ama doktorun verdigi hissi vermiyordu,ve 15 gundur cinsellik pert oldu istek ve ereksiyon dibe vurdu,keske yapmasaydim,acaba prostat masaji yapim derke yanlis biseymi yaptim bilmiyorum
Bir doktora prostat masaji yaptirma sansin varsa en azindan 15 gunde bir yaptir. Faydasini görürsün.
HAMDYALNIZSANADIR

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Kardeş masajı önermiyorum demişsin neye göre önermiyorsun merak ettim ? Ki ben tam 18 gün önce prostat masajı yaptırdım çok iyi geldi çok fazla sertleşme problemim yoktu ama masaj şahlandırdı ve aşırı zevk almaya başladım ayrıca idrar sıkıntımada bi nebze iyi geldi eskisi kadar sık gitmemeye başladım tam anlamda düzeldi mi tabiki hayır fakat prostat masajının iyi geldiği kesin bazı arkadaşlarda ters etki yaptığı doğrudur fakat 1-2 hafta sonra onlarda faydasını bi şekilde görür şunu unutmamak lazım bu hastslığın bana göre en iyi tedavisi 1 doktor kontrolünde kalınarak prostat masajı yapılması ve antibiyotik tedavisi imkanlar dahilinde pcr yaptırmak daha mantıklı imkanım yok diyorsan prostat masajı ve geniş spektrumlu antibiyotikler başka bi yol gözükmüyor Rabbim yardımcımız olsun
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Kardeş masajı önermiyorum demişsin neye göre önermiyorsun merak ettim ? Ki ben tam 18 gün önce prostat masajı yaptırdım çok iyi geldi çok fazla sertleşme problemim yoktu ama masaj şahlandırdı ve aşırı zevk almaya başladım ayrıca idrar sıkıntımada bi nebze iyi geldi eskisi kadar sık gitmemeye başladım tam anlamda düzeldi mi tabiki hayır fakat prostat masajının iyi geldiği kesin bazı arkadaşlarda ters etki yaptığı doğrudur fakat 1-2 hafta sonra onlarda faydasını bi şekilde görür şunu unutmamak lazım bu hastslığın bana göre en iyi tedavisi 1 doktor kontrolünde kalınarak prostat masajı yapılması ve antibiyotik tedavisi imkanlar dahilinde pcr yaptırmak daha mantıklı imkanım yok diyorsan prostat masajı ve geniş spektrumlu antibiyotikler başka bi yol gözükmüyor Rabbim yardımcımız olsun
Dostum yazdıklarımı tam olarak okursan self masajı tavsiye etmiyorum dedim. Yani kendi kendine masaj. Doğru ellerde tabiki yapılması çok faydalı.
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

Bu ulke saglik konusunda sifir. Pcr testi bile yapmiyorlar
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir25 yazdı:Bu ulke saglik konusunda sifir. Pcr testi bile yapmiyorlar
Valla yunanlı hocanın tarifesi çok yüksek. Ama iyileştirdiği hastada çok. En mantıklı olan tedaviyi uyguluyor. Antibiyotik + prostat masajı. Bu tedavinin başarılı olma şansı çok yüksek.
umudunmavisi

Kc34 yazdı:
umudunmavisi yazdı:Vala bwn uc dort kez kendi kendime prostat masaji yapmaya calistim ince bir damarda ele geliyordu prostati bulyordum ama doktorun verdigi hissi vermiyordu,ve 15 gundur cinsellik pert oldu istek ve ereksiyon dibe vurdu,keske yapmasaydim,acaba prostat masaji yapim derke yanlis biseymi yaptim bilmiyorum
Bir doktora prostat masaji yaptirma sansin varsa en azindan 15 gunde bir yaptir. Faydasini görürsün.
Valla dogru diyorsun bir kac yaptirmistim son doktor yapmiyor diye biraktim dort ay kadar gittim,
kadir25

Mesaj gönderen kadir25 »

Kc34 yazdı:
Valla yunanlı hocanın tarifesi çok yüksek. Ama iyileştirdiği hastada çok. En mantıklı olan tedaviyi uyguluyor. Antibiyotik + prostat masajı. Bu tedavinin başarılı olma şansı çok yüksek.
Bana hatta aciklamisti bir sure prostat masaji yapmadan direk enjeksiyon olmanin neden ise yaramadigini ama tam anlayamadim. Bende gerekirse enjeksiyon yapicam diyor ama bu prostat masaji bittikten sonra olacak yoksa ise yaramaz diyordu.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir25 yazdı:
Kc34 yazdı:
Bana hatta aciklamisti bir sure prostat masaji yapmadan direk enjeksiyon olmanin neden ise yaramadigini ama tam anlayamadim. Bende gerekirse enjeksiyon yapicam diyor ama bu prostat masaji bittikten sonra olacak yoksa ise yaramaz diyordu.
Cok mantikli zaten zor iyilesmesinin sebebi kanlanmanin az olmasi o yuzden antibiyotikler heryere nüfus edemiyor. Bu olayi deterjanli sunger gibi dusun su akar o kopurmeye devam eder ancak surekli sıkıp bırakırsan su altinda bi sure sonra süngerin artik kopurmedigini görürsün. Burda su antibiyotik deterjan mikrop sunger prostat :)
seder

Mesaj gönderen seder »

yunanlı hocanın ismi nedir arkadaşlar??