Hastalığın Başlangıcında Ereksiyon

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Lbrl34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Hastalığın Başlangıcında Ereksiyon

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Hastalık ilk başladığında çoğunuz da belki acayip bir libido artışı ile gelmiştir.Soyle izah edilebilir belki ilhitap hücrelerini vücut hasarlanan prostat bölgesine çekmek için bölgedeki damarları genişletiyor prostatin kanlanmasini saglayan pudendal damarin dalları aynı zamanda peniste ereksiyon da sağlıyor .Hastalık başlangıcında buradaki artmış kanlanma penise de kanlanma artisi olarak yansıyor ve bu ilk başlarda belirgin bir libido artışı ve gün içi ereksiyon olarak dönüyor olabilir daha sonra ise organ sisince bu etki ortadan kayıp oluyor yavaş yavaş.Cogunda neydim ne oldu denilen söz böyle gerçeklesiyor olabilir.
antalyali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Hastalığın Başlangıcında Ereksiyon

Mesaj gönderen antalyali »

Lbrl34 yazdı:Hastalık ilk başladığında çoğunuz da belki acayip bir libido artışı ile gelmiştir.Soyle izah edilebilir belki ilhitap hücrelerini vücut hasarlanan prostat bölgesine çekmek için bölgedeki damarları genişletiyor prostatin kanlanmasini saglayan pudendal damarin dalları aynı zamanda peniste ereksiyon da sağlıyor .Hastalık başlangıcında buradaki artmış kanlanma penise de kanlanma artisi olarak yansıyor ve bu ilk başlarda belirgin bir libido artışı ve gün içi ereksiyon olarak dönüyor olabilir daha sonra ise organ sisince bu etki ortadan kayıp oluyor yavaş yavaş.Cogunda neydim ne oldu denilen söz böyle gerçeklesiyor olabilir.
Cok mantikli geliyor..bu ne kadar surede oluyor ?? 1 2 sene?? Simdi o damarlar hasarli mi oluyor? Tekrar duzelmesi nasil olacak bilgin var mi?
ahmetk

Mesaj gönderen ahmetk »

Arkadaşlar hastalık ilk dönemlerinde özellikle ağrılı sancılı dönemlerde cinselliği bazı arkadaşlarda bitirme noktasına getiriyor bende böyleydim.Sertleşmede sorun ilişki esnasında hissizlik acı gerilme v.s. gibi moral bozucu şeyleri bende bir süre yaşadım ama sakın moral bozmayın hepsi geçiyor sadece burada dikkat edilmesi gereken yaşam tarzında değişiklik ve düzenli bir doktor kontrolü.Doktor ama şarlatan değil hani o geçer takma kafana diyen şerefsizlerden değil arkadaşlar öyle geçmiyo işte yediğin giydiğin cinselliğin hepsi düzene girmeden kontrollü muyane takvimi uygulamadan geçmiyor.Kadir abinin tavsiyeleride mutlak rehber niteliğinde.Oturduğumuz yerde iyileşme hayal moral bozmadan tedaviye inanın.Allah herkese şifa nasip etsin.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

hastalığın ilk başlarında benimde cinselligim çok sıkıntıydı yıkılmıştım adeta kendımı kaybetmiştim çok şükür Rabbime cinselligim aynı eskisi gibi hiç sıkıntı olmuyor, cinselligin psikolojiylede alakası oldugunu düşünenlerdenim cinsellik yerine gelince kendimide toparladım çok şükür takmayın arkadaşlar geçecek Allahın izniyle derdi veren dermanını da verir daha nice hastalıklar var Allah göstermesin
Prostatitti

Mesaj gönderen Prostatitti »

Raul7 yazdı:hastalığın ilk başlarında benimde cinselligim çok sıkıntıydı yıkılmıştım adeta kendımı kaybetmiştim çok şükür Rabbime cinselligim aynı eskisi gibi hiç sıkıntı olmuyor, cinselligin psikolojiylede alakası oldugunu düşünenlerdenim cinsellik yerine gelince kendimide toparladım çok şükür takmayın arkadaşlar geçecek Allahın izniyle derdi veren dermanını da verir daha nice hastalıklar var Allah göstermesin
Geçmiş olsun hocam
Ne kadar sürdü cinsel sorunlarınız ne kadar sürede geçti bilgi verirseniz çok sevinirum
Hepsi geçecek
HAMDYALNIZSANADIR

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Kardeş şu kadar sürede cinsellik düzelir diye kimse bi zaman veremez bu senin tedavinle kendine bakmanla alakalı ama şınu iyi bilmek gerekir cinsellik zamnla toparlıyo yeterki azimli olalım
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

Raul7 yazdı:hastalığın ilk başlarında benimde cinselligim çok sıkıntıydı yıkılmıştım adeta kendımı kaybetmiştim çok şükür Rabbime cinselligim aynı eskisi gibi hiç sıkıntı olmuyor, cinselligin psikolojiylede alakası oldugunu düşünenlerdenim cinsellik yerine gelince kendimide toparladım çok şükür takmayın arkadaşlar geçecek Allahın izniyle derdi veren dermanını da verir daha nice hastalıklar var Allah göstermesin
Ne yaptinda duzeldi kendiliginden duzelmedi bence illaki biseyler yapmissindir.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

valla hocam ben sadece 2 şer kutu çipro ve nidazol kullanmıştım prostatite yönelik uzun tedavi olarak sonra kendılıgınden geri geldi cinsellik ama tabi ilaçlardan sonra hemen olmadı suan cok sukur eskı halıne dondu aras sıra agrı yanma yokluyor o kadar bir arada kefir,elmasirkesi,vs kullanmıştım o dönemde çok rahatlamıştım
kadir25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen kadir25 »

Raul7 yazdı:valla hocam ben sadece 2 şer kutu çipro ve nidazol kullanmıştım prostatite yönelik uzun tedavi olarak sonra kendılıgınden geri geldi cinsellik ama tabi ilaçlardan sonra hemen olmadı suan cok sukur eskı halıne dondu aras sıra agrı yanma yokluyor o kadar bir arada kefir,elmasirkesi,vs kullanmıştım o dönemde çok rahatlamıştım
Şu cinselligi duzelenleri cok kiskaniyorum yaa. Hayatimin en iyi doneminde 4 yilim ziyan oldu. Hergun kendime lanet ediyorum nasil bulastim boyle bi belaya diye :(
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

kadir25 yazdı:
Raul7 yazdı:valla hocam ben sadece 2 şer kutu çipro ve nidazol kullanmıştım prostatite yönelik uzun tedavi olarak sonra kendılıgınden geri geldi cinsellik ama tabi ilaçlardan sonra hemen olmadı suan cok sukur eskı halıne dondu aras sıra agrı yanma yokluyor o kadar bir arada kefir,elmasirkesi,vs kullanmıştım o dönemde çok rahatlamıştım
Şu cinselligi duzelenleri cok kiskaniyorum yaa. Hayatimin en iyi doneminde 4 yilim ziyan oldu. Hergun kendime lanet ediyorum nasil bulastim boyle bi belaya diye :(
pes etmek yok hocam mücadeleye devamm gelir everallah
hakoo51

Mesaj gönderen hakoo51 »

ahmetk yazdı:Arkadaşlar hastalık ilk dönemlerinde özellikle ağrılı sancılı dönemlerde cinselliği bazı arkadaşlarda bitirme noktasına getiriyor bende böyleydim.Sertleşmede sorun ilişki esnasında hissizlik acı gerilme v.s. gibi moral bozucu şeyleri bende bir süre yaşadım ama sakın moral bozmayın hepsi geçiyor sadece burada dikkat edilmesi gereken yaşam tarzında değişiklik ve düzenli bir doktor kontrolü.Doktor ama şarlatan değil hani o geçer takma kafana diyen şerefsizlerden değil arkadaşlar öyle geçmiyo işte yediğin giydiğin cinselliğin hepsi düzene girmeden kontrollü muyane takvimi uygulamadan geçmiyor.Kadir abinin tavsiyeleride mutlak rehber niteliğinde.Oturduğumuz yerde iyileşme hayal moral bozmadan tedaviye inanın.Allah herkese şifa nasip etsin.
benım 6 aydır sıkıntı cekıyorum ama en buyuk sıkıntım bosaldıktan sonra idrarımı 1.2 gun dogru duzgun yapamamam yanı cınsellıkte sıkıntı yok sadece bosalma vaktı geldıgınde az bı agrı sızce ılerde cınsellık yavaslar mı yas 26