Kaplıca ve içmecelerin faydası !!!

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Kaplıca ve içmecelerin faydası !!!

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Burdaki bi kaç arkadaşın yazdıklarına istinaden ayaş kaplıcalarına geldim 3 gün kalmayı planlıyorum içme kürü var içmece kıl kurdu, prostat, parazit ve idrar yolu hastalıkları vs gbi bir çok hastalıklara iyi geliyomuş bugün bizzat hastaların kendisiyle konuştum hatta yaşlı bi amca geçen yıl gelmiş prostat hastasıymış şuan çok şükür bi sıkıntım kalmadı dedi inş bizlere de iyi gelir su çok değişik ama içecez mecburen hem de min. 15-20 bardak Rabbim şafi sıfatıyla şifa verir inş hepimize
umudunmavisi

Re: Kaplıca ve içmecelerin faydası !!!

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Bu icmenin ismi.nedir? Ayasta cok sayida icme ve kaplica varmis
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

kısmet olursa bende haftaya gitmeyi planlıyorum çok olumlu söylemler var çok şifalı bir su yakın arkadaşların gidip denemekte fayda var belkide şifa rabbimin sunduğu nimette dir Acil şifalar
HAMDYALNIZSANADIR

Eyvallah kardeşim inş hepimiz bi an önce iyileşiriz. İnternet adresi ayaşiçmeceleri.com
Murtaza75
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Murtaza75 »

Arkadaslar bu kaplicaya gidenler lutfen geri donusleri yazarsa cok seviniriz.Ayrica kac gun gidip kalmak gerekiyor ve nasil bir tedavi yolu izleniyor.Ailecek mi gidilmeli aileye uygunmu ? Yada tek mi gitmeli.Detay verebilirseniz seviniriz.Saygilar.
HAMDYALNIZSANADIR

En kısa zamnda bilgi vereceğim arkadaşlar
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Burdaki bi kaç arkadaşın yazdıklarına istinaden ayaş kaplıcalarına geldim 3 gün kalmayı planlıyorum içme kürü var içmece kıl kurdu, prostat, parazit ve idrar yolu hastalıkları vs gbi bir çok hastalıklara iyi geliyomuş bugün bizzat hastaların kendisiyle konuştum hatta yaşlı bi amca geçen yıl gelmiş prostat hastasıymış şuan çok şükür bi sıkıntım kalmadı dedi inş bizlere de iyi gelir su çok değişik ama içecez mecburen hem de min. 15-20 bardak Rabbim şafi sıfatıyla şifa verir inş hepimize

İllaki rahatlatma yönüyle faydası olur sonuçta sıcak su kasları gevşetir rahatlatır ama ilerleyen günlerde sürekli şekilde sorunu kökten halleder mi SORU İŞARETİ? Baskılayabilir geçici süreliğine. Ama gitmekle bişey kaybedilmez.
HAMDYALNIZSANADIR

Kaplıca da 3 gün kaldım benim problemim sık idrara gitmek ve idrarı penis ucunda hissetmek bana bi faydası olmadı arkadaşlar 3 gün içinde 15-16 litre belki de daha fazla su içtim lakin ben de işe yaramadı tabi sizde de işe yaramayacağı anlamına gelmez içilen su ishal yapıyo sürekli ishal de makatı aşındırıyo haberiniz olsun :D denemekte fayda var arkadaşlar şifanın merden geleceği belli olmaz en azından bağırsak sorunları, kabızlık ve ishal sorunları yaşayan arkadaşlar mutlaka gitmeli çok temiz ve lüks otel beklenilmemeli sonuçta fiyatı da ona göre cazip çift kişi yarım pansiyon sabah kahvaltısı ve akşam yemeği 75 tl sağlıcakla kalın...
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Kaplıca da 3 gün kaldım benim problemim sık idrara gitmek ve idrarı penis ucunda hissetmek bana bi faydası olmadı arkadaşlar 3 gün içinde 15-16 litre belki de daha fazla su içtim lakin ben de işe yaramadı tabi sizde de işe yaramayacağı anlamına gelmez içilen su ishal yapıyo sürekli ishal de makatı aşındırıyo haberiniz olsun :D denemekte fayda var arkadaşlar şifanın merden geleceği belli olmaz en azından bağırsak sorunları, kabızlık ve ishal sorunları yaşayan arkadaşlar mutlaka gitmeli çok temiz ve lüks otel beklenilmemeli sonuçta fiyatı da ona göre cazip çift kişi yarım pansiyon sabah kahvaltısı ve akşam yemeği 75 tl sağlıcakla kalın...
peki sadece ishal mi yapio ictigin su ,idrar yollarina bir faydasi yok mu mesela? sik idrara cikma gibi bir sey olmadi mi ? yada idrarin da bir degsklik vs?
Dolphin61

Mesaj gönderen Dolphin61 »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Kaplıca da 3 gün kaldım benim problemim sık idrara gitmek ve idrarı penis ucunda hissetmek bana bi faydası olmadı arkadaşlar 3 gün içinde 15-16 litre belki de daha fazla su içtim lakin ben de işe yaramadı tabi sizde de işe yaramayacağı anlamına gelmez içilen su ishal yapıyo sürekli ishal de makatı aşındırıyo haberiniz olsun :D denemekte fayda var arkadaşlar şifanın merden geleceği belli olmaz en azından bağırsak sorunları, kabızlık ve ishal sorunları yaşayan arkadaşlar mutlaka gitmeli çok temiz ve lüks otel beklenilmemeli sonuçta fiyatı da ona göre cazip çift kişi yarım pansiyon sabah kahvaltısı ve akşam yemeği 75 tl sağlıcakla kalın...
Cinselliğe olumlu bir etkisi var mı?
HAMDYALNIZSANADIR

Benim şuan cinsellikle bir sorunum yok zaten emin olun sizinde yok evleneli 8-9 ay oldu ben de sizin gbi cinsellikle ilgili sorunlarımın olduğunu zamnederdim evlenince anladım ki bi sıkıntı yok suyu aç karna içince kişi ishal yapıp büyük abdest olarak çıkıyo tok karna içince ise idrar olarak atıyosun benim idrar yollarıma faydası olmadı ama size olabilir arkadaşlar denemekte fayda var
freeman

Mesaj gönderen freeman »

75 tl kişi başımı ,yarım pansiyon
Aşagidaki listede 2 kişi 150 tl
http://www.ayasicmeceleri.com/htmldocs/ ... atlar.html
HAMDYALNIZSANADIR

Aynen kardeşim yarım pansiyon 2 kişi 150 Tl