Prostat Çayı Hakkında

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
tribal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Prostat Çayı Hakkında

Mesaj gönderen tribal »

Merhabalar,
İnternette gezinirken gördüğüm bir site hakkında bilgi almak istiyorum
http://prostatcayim.com/index.php
Site içeriği incelerseniz, prostatite iyi geldiği vs yazılıyor. Hasta yorumları kısmında prostati geçirdiği yazıyor.
Sizce güvenip denenirmi? Yoksa umut tacirliği mi?
sharingdvb

Re: Prostat Çayı Hakkında

Mesaj gönderen sharingdvb »

Büyük ihtimal gözüm.Belki ilk safhalarda... Yoksa o konuşan/konuşturulan/yazı yazan kişilerin para karşılığı yaptıklarını düşünmeden edemiyorum...
Ben de zamanında Kibarlı ya sarıldım.Daha sonra almadığım ilaçların parasını da kaptırıyordum ...
Bu rahatsızlığın çaresi Doktor-antibiyotik ve iğne...Bence başka türlüsü çok zor...
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
tribal

Mesaj gönderen tribal »

Aradım konuştum adamlarla abi. Fiyat 300TL bu foruma özel 250 TL imiş. Baya ilgilendi konuştu ama insan yinede inanamıyor.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben bu zamana kadar cayla corbayla iyilsen ne gordum ne de duydum. Vucut direncini arttiracak prostatı ufaltici etkisi olacak bitkileri arastirip bunlari aktarlardan temin etmen senin icin daha karli olur. Tabi bunlari ilac tedavisine ek olarak kullanmalisin bu tarz caylar tek basina belki sikayetlerini gecici olarak bir nebze azaltir ama kesin tedavi etmez.
sharingdvb

Mesaj gönderen sharingdvb »

Bence hiç bulaşma ve inanma...Belli bir rahatlık verse bile bu 1-1,5 aydan fazla olmayacak ve tekrar başa döneceksin...
Önce doktor ve ilaçlarla bir kurut iltihabı...
Ondan sonra takviye alırsın...
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
tribal

Mesaj gönderen tribal »

Arkadaş çok iddaalıydı, kesin geçiriyor sadece kişiden kişiye iyileştirme süreci değişiyor dedi.
psikotit

Mesaj gönderen psikotit »

Kaç kür geçiriyomus ?
tribal

Mesaj gönderen tribal »

3-6ay arasıymış
serkansnck
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen serkansnck »

Evet arkadaşlar bende inanmadım başlarda ama son çare zaten herşeyi denedim dedim bide bunu alalım.Bir kutu kullandım 3 ay sürdü yaklaşık çok şükür eskiye nazaran çok daha rahatım
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Aynı etkiyi yakı otu da gösteriyor. Aktarlarda fiyatı 6 tl.paranızı yok yere çarçur etmeyin.iyileştiriyor diyenlerede kesinlikle itimat etmeyin.etraf aç gözlü kalpazanlarla dolu.
serkansnck

mustafa3435 yazdı:Aynı etkiyi yakı otu da gösteriyor. Aktarlarda fiyatı 6 tl.paranızı yok yere çarçur etmeyin.iyileştiriyor diyenlerede kesinlikle itimat etmeyin.etraf aç gözlü kalpazanlarla dolu.
yakı otunu bıraktıktan sonra 1 hafta içinde yine kötüleşiyorsun şuan bende 2 aydır tık yok maşallah etkisi inşallah geçmez
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

psikotit yazdı:Kaç kür geçiriyomus ?
Bu tip kürlerde disiplin cok onemli her gun belirtilen ölçüde kullanmak lazim.gun kacirinca malesef sonuc cok etkili olmuyor kesin bie tedavi degil ama sikayetleri azalttigi bir gerçek
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

ayrica isvec şurubu kullanabilirsiniz cok faydalıdır
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

simdi size bisey soracam arkadaslar ben bu teshis konmadan bi 10 gun once kum.doktum benim takrar ag4ilar baslayinca ben dedim kum dokuyorum neyse 5 dr. gezdikten sonra kronik prostatit dediler simdi ben idarara bazen gunde cok cikiyorum ve baya gurul gurul isiyorum ve rengide acik bazende az cikiyorum rengide sari oluyor ve oyle gurul gurul iseme olmuyor benim en cok agrim bobrekle tam yan kalca kemigi varya iste tam orasi ve hayalarimin kenarlari bazende pelvit bolge dedigimiz yer penisin ust tarafi agrilar bazen sureklilik gisteriyor bazende gidiyor sag bobregim agridigi zaman bicak saplaniyomus gibi oluyor simdi bana yapilan testler idrar (temiz)kan (temiz)sperm (temiz)rotgen (temiz)ultrasyon (temiz)acaba diyorum bibrekte tas varda bulamadularmi bazen gorunmeyebiliyormus deneyimlerinize istinaden bu k.prostatit illeti bonrek tarafinda ve bacakta kalca kemiginin oldu on tarafta agri yaparmi
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Şikayetlerin kumdan sonra oluşan tahribattan da kaynaklı olabilir.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

mustafa3435 yazdı:Şikayetlerin kumdan sonra oluşan tahribattan da kaynaklı olabilir.
allaha okadar cok dua ediyorumki prostatit olmasin diye cunku tastada ayni b3lirtiler var dr aradim herseyin temiz diyor tekrar bi gelip ileri tahlilleri yapalim dedi bende ben ordayken niye uapmadin dedim amk simdi 3 ay bekliycem tekrar dr. gidebilmek icin
serkansnck

Merhabalar şimdi çayla çorbayla iyileşme olmaz falan demişsiniz fakat ilaçlar ne zamandır hayatımız da arkadaşım.Eskiden herkez bitkisel yollarla çare buluyordu ilaç sektörü patladıktan sonra bitkisel çözümler hep gereksiz ve başarısız gösterilmeye başlandı.Kullanan biri olarak ben gayet memnun kaldım bu çaydan birçok ürün kullandım evet faydası olmadı çoğunun ama bu çay bana iyi geldi 3 aylık bir süreçte eskisiyle kıyaslanmayacak durumdayım şuanda.İnsanları bitkiselden uzaklaştırmanın manası yok ilaçlar bir yeri tedavi ederken başka yeri bozuyor.Doktor prostat ilacı veriyor iltihap düşüyor belki ama cinsel isteksizlik iktidarsızlık başlıyor ne anladım bu işten.
coloro

Mesaj gönderen coloro »

Ben, internet sitesinde yorum yazanlara whatsapp aracılığıyla sordum, iyi geldi mi kullandığınız yazıyor diye. Hepsi görmesine rağmen 7-8 kişi içinde sadece 1 tanesi cevap verdi ve fayda gördüm dedi. Bilginize.
Silverado
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Silverado »

serkansnck yazdı:Merhabalar şimdi çayla çorbayla iyileşme olmaz falan demişsiniz fakat ilaçlar ne zamandır hayatımız da arkadaşım.Eskiden herkez bitkisel yollarla çare buluyordu ilaç sektörü patladıktan sonra bitkisel çözümler hep gereksiz ve başarısız gösterilmeye başlandı.Kullanan biri olarak ben gayet memnun kaldım bu çaydan birçok ürün kullandım evet faydası olmadı çoğunun ama bu çay bana iyi geldi 3 aylık bir süreçte eskisiyle kıyaslanmayacak durumdayım şuanda.İnsanları bitkiselden uzaklaştırmanın manası yok ilaçlar bir yeri tedavi ederken başka yeri bozuyor.Doktor prostat ilacı veriyor iltihap düşüyor belki ama cinsel isteksizlik iktidarsızlık başlıyor ne anladım bu işten.
bu cay konusu acılınca hemen atlıyorsun kardesım. dıkkatımı cok cekıyor. ne ıstır anlamadım. bu cayı bende kullandım son derece palavra. yanı bu ot karısımına bu para cok para
serkansnck

Kullanmış olup fayda gördüğüm için yazıyorum arkdaşım aynı çayımı kullandın bilmiyorum ama ben şuan gayet iyiyim isteyene eski raporlarla birlikte yeni raporlarımı atarım farkı görür.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

abiler oto çöpe inanmayın ya ordaki mikrobu oldurceni sanmam mikrop olduk den sonra iltihabı kurutmak için belki bazı otların yararı vardır onlari da sorarak ve ölçülü içmek gerek
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Mikrobu öldürecek doktor ve antibiyotik birbirimizi kandirmayalim
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Bu çayı bende kullandım.faydası varmı derseniz kişiden kişiye değişir.çayın mikrop filan öldürdüğü yok.sadece içindeki otlar prostatı küçültücü etki sağlar.aynı prostat küçültücü ilaçlar gibi.yan etkide varmı yokmu bilinmez.çünkü bu çayın yan etkileri bakımından herhangi bir rapor hazırlanmamış.bakanlık onayı filan diyor.bu onay sadece ambalajlama onayıdır.içeriği ile ilgili onay yok.ayrıca fiyatıda epeyce pahalı bir çay.
coloro

Mesaj gönderen coloro »

Ürünümüz Gıda ve Tarım Bakanlığının TR-34-K-093483 numaralı izni ile üretilmiştir. Türkiye'deki mevzuat gereği bitkisel ürünler Gıda ve Tarım Bakanlığının onayından geçmektedir. Bu tarz ürünler Sağlık Bakanlığı değil de Tarım Bakanlığından onay alıyor nedense.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar doktor qercetin kullan diyor. Gitmedigim eczane kalmadi nerde bulcam bn bunu fikri olan varmi