Soğan ve limon sanırım iyi geldi

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
sakaryist
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Soğan ve limon sanırım iyi geldi

Mesaj gönderen sakaryist »

Arkadaşlar 3gündür soğanın üstüne limon sıkıp yedim şimdilik biraz iyi geldi gibi kalçamdaki yanmalara devam edeceğim bakalım ne sonuç verecek.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Soğan ve limon sanırım iyi geldi

Mesaj gönderen opulentia »

bende kendimce her gün 2 bardak brokoli suyu içtim sabah ve akşam kırkkilit ekstarktı kullandım.Yatmadan 5 diş sarımsakla brokoliyi yedim ligone ve bir vitamin takviyesi kullandım.andız pekmezi içtim 1 er ölçek sabah akşam.Abdullah Oğuz isimli alternatif tıp uzmanı doktordan içinde ne olduğunu bilmediğim bitkisel bir ilaç seti aldım.Yalnız bu adamdan randevu almam 2 ay sürdü ve referans olan biri olmazsa yanında kesinlikle hasta kabul etmiyor.antibiyotik kullanmadan iyileşmiştim hemde uzun bir süre.cinsel hayatım zirve yapmıştı sabah akşam yataktan çıkmıyordum nerdeyse :).sonuçta bir eşşeklik yaptım kendimi saldım ve hastalık geri geldi.yarın leon saporta ile randevum var ve hastalık için bir iyileşme planı yapıcaz dedi.bunun haricinde daha önce bu hastalığa yakalanan 9 ay hiç bir iyileşme göstermeyen biriyle tanıştım.Ankara içmelerde kaplıcaya gitmemi orda bir su olduğunu onu koklamadan içmemi söyledi içtikten sonrada durmadan idrar ve bütük abdestimi yapacağımı tuvaletten çıkamayacağımı söyledi.Hatta idrarını görebileceğin bir yere yap iltihabın aktığını göreceksin dedi.Kendisi bu şekilde iyileşmiş doğru yalan bilemem ama umut dünyası işte 2 hafta içinde buraya gidicem.ve ayrıca cinsel hayatım ne kadar geriye düşerse düşsün bitkisel macunlar kullanıp onu ayakta tuttum düzenli sex yaptım.yalnız mastürbasyon yapmadım çünkü mastürbasyon şikayetlerimi arttırıyor ama normal cinsel ilişki iyi geliyor nedenini bilmiyorum.bendeki hastalığın sebebi anksiyite ve panik bozukluktan dolayı olduğunu söylediler bu dönemde paxil kullandığım için cinsel hayatımda çok geri gitmişti buda etken dedi doktor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Ama her yazımda yazacağım prof. üzeyr talat a gitmeyin ana bilim dalı başkanı olmuş ama resmen bu hastalık için geleni sallıyor makara yapıyor ve hiç bir şey yapmadığı halde para alıyor.
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Ben de narı duymuştum prostatit için. Tam nar mevsimi, fiyatı da uygun. Sıkılabilir de, taneyle de yenebilir. Nar çekirdeği de çok faydalıymış.Günde bir adet nar faydalı olabilir.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

dreamer8 yazdı:Ben de narı duymuştum prostatit için. Tam nar mevsimi, fiyatı da uygun. Sıkılabilir de, taneyle de yenebilir. Nar çekirdeği de çok faydalıymış.Günde bir adet nar faydalı olabilir.

He nar yiyin ama aksam gec saatte yem3gin sekeriniz yukselir

Mikroplar cisde cogalir

Gun ic8nde yiyin
sakaryist

opulentia yazdı:bende kendimce her gün 2 bardak brokoli suyu içtim sabah ve akşam kırkkilit ekstarktı kullandım.Yatmadan 5 diş sarımsakla brokoliyi yedim ligone ve bir vitamin takviyesi kullandım.andız pekmezi içtim 1 er ölçek sabah akşam.Abdullah Oğuz isimli alternatif tıp uzmanı doktordan içinde ne olduğunu bilmediğim bitkisel bir ilaç seti aldım.Yalnız bu adamdan randevu almam 2 ay sürdü ve referans olan biri olmazsa yanında kesinlikle hasta kabul etmiyor.antibiyotik kullanmadan iyileşmiştim hemde uzun bir süre.cinsel hayatım zirve yapmıştı sabah akşam yataktan çıkmıyordum nerdeyse :).sonuçta bir eşşeklik yaptım kendimi saldım ve hastalık geri geldi.yarın leon saporta ile randevum var ve hastalık için bir iyileşme planı yapıcaz dedi.bunun haricinde daha önce bu hastalığa yakalanan 9 ay hiç bir iyileşme göstermeyen biriyle tanıştım.Ankara içmelerde kaplıcaya gitmemi orda bir su olduğunu onu koklamadan içmemi söyledi içtikten sonrada durmadan idrar ve bütük abdestimi yapacağımı tuvaletten çıkamayacağımı söyledi.Hatta idrarını görebileceğin bir yere yap iltihabın aktığını göreceksin dedi.Kendisi bu şekilde iyileşmiş doğru yalan bilemem ama umut dünyası işte 2 hafta içinde buraya gidicem.ve ayrıca cinsel hayatım ne kadar geriye düşerse düşsün bitkisel macunlar kullanıp onu ayakta tuttum düzenli sex yaptım.yalnız mastürbasyon yapmadım çünkü mastürbasyon şikayetlerimi arttırıyor ama normal cinsel ilişki iyi geliyor nedenini bilmiyorum.bendeki hastalığın sebebi anksiyite ve panik bozukluktan dolayı olduğunu söylediler bu dönemde paxil kullandığım için cinsel hayatımda çok geri gitmişti buda etken dedi doktor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Ama her yazımda yazacağım prof. üzeyr talat a gitmeyin ana bilim dalı başkanı olmuş ama resmen bu hastalık için geleni sallıyor makara yapıyor ve hiç bir şey yapmadığı halde para alıyor.
B kürlerden hangisi iyi gelmişti?
Birde içmeleri bir deneyip bizimle özellikle benimle paylaşırsan sevinirim.
Kürler boğuyor insanı hep birşeyler deniyoruz çoğu içilesi değil özellikle brokoli suyu.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

opulentia yazdı:bende kendimce her gün 2 bardak brokoli suyu içtim sabah ve akşam kırkkilit ekstarktı kullandım.Yatmadan 5 diş sarımsakla brokoliyi yedim ligone ve bir vitamin takviyesi kullandım.andız pekmezi içtim 1 er ölçek sabah akşam.Abdullah Oğuz isimli alternatif tıp uzmanı doktordan içinde ne olduğunu bilmediğim bitkisel bir ilaç seti aldım.Yalnız bu adamdan randevu almam 2 ay sürdü ve referans olan biri olmazsa yanında kesinlikle hasta kabul etmiyor.antibiyotik kullanmadan iyileşmiştim hemde uzun bir süre.cinsel hayatım zirve yapmıştı sabah akşam yataktan çıkmıyordum nerdeyse :).sonuçta bir eşşeklik yaptım kendimi saldım ve hastalık geri geldi.yarın leon saporta ile randevum var ve hastalık için bir iyileşme planı yapıcaz dedi.bunun haricinde daha önce bu hastalığa yakalanan 9 ay hiç bir iyileşme göstermeyen biriyle tanıştım.Ankara içmelerde kaplıcaya gitmemi orda bir su olduğunu onu koklamadan içmemi söyledi içtikten sonrada durmadan idrar ve bütük abdestimi yapacağımı tuvaletten çıkamayacağımı söyledi.Hatta idrarını görebileceğin bir yere yap iltihabın aktığını göreceksin dedi.Kendisi bu şekilde iyileşmiş doğru yalan bilemem ama umut dünyası işte 2 hafta içinde buraya gidicem.ve ayrıca cinsel hayatım ne kadar geriye düşerse düşsün bitkisel macunlar kullanıp onu ayakta tuttum düzenli sex yaptım.yalnız mastürbasyon yapmadım çünkü mastürbasyon şikayetlerimi arttırıyor ama normal cinsel ilişki iyi geliyor nedenini bilmiyorum.bendeki hastalığın sebebi anksiyite ve panik bozukluktan dolayı olduğunu söylediler bu dönemde paxil kullandığım için cinsel hayatımda çok geri gitmişti buda etken dedi doktor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Ama her yazımda yazacağım prof. üzeyr talat a gitmeyin ana bilim dalı başkanı olmuş ama resmen bu hastalık için geleni sallıyor makara yapıyor ve hiç bir şey yapmadığı halde para alıyor.
Ankara da birkaç kaplıca var ama ayaş içmece ve kaplicasindan bahsediyor galiba.
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

aynen ayaş içmeleri ya ben o kadar ağrıdan bunalmıştım ki o kürlerin hepsini bir arada yaptım
Sabret

Mesaj gönderen Sabret »

Kardeş bu Ankara İçmeler Ayaş ta bi kaplıca var haritadan buldum tam olarak nerde o bitane mi var
psikotit

Mesaj gönderen psikotit »

Arkadaşlar,
İstanbulda'da Esenyurt tarafında(Saadetdere) kaplıca varmış, suyu çok iyi falan demişler ama bilemiyorum. Forumdan giden varmı acaba?
dreamer8

Bu cumartesi ayaş içmecelerindeydim. Orada kaldım. Ayaş yolundan gidince Ayaş merkezi geçtikten yaklaşık 20 km sonra küçük bir tabela var. Ayaş içmeceleri şeklinde ok var sola doğru, 3 km de toprak yoldan dağa çıkıyorsun, orada. Çift kişilik bir gece konaklama 150 tl. Daha ucuz bölümleri de var ama kalınacak gibi değil ucuz olanlar.Açık büfe akşam yemeği ve kahvaltı var. Hamam, sauna, banyo bölümü var. Ben seviyorum orayı. Sadece içmece içecek ve kalmayacaksanız kişi başı 15 TL giriş ücreti. Millet ta antepten geliyor. Ankarada başka doğru düzgün içmece yok. 55 derecede çıkan, deniz suyu tadına benzeyen bir su. İlk başta içmesiz or gelebilir ama sonra alışıyorsunuz. Aç karnına 15-20 bardak civarı içeceksiniz. Her bardak arasında birkaç dk süre olması iyi olur. Sonra müsil etkisi gösterip bağırsakları boşaltıyorsunuz. Kesinlikle öneririm Ayda bir sefer gidiyorum ben.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

dreamer8 yazdı:Bu cumartesi ayaş içmecelerindeydim. Orada kaldım. Ayaş yolundan gidince Ayaş merkezi geçtikten yaklaşık 20 km sonra küçük bir tabela var. Ayaş içmeceleri şeklinde ok var sola doğru, 3 km de toprak yoldan dağa çıkıyorsun, orada. Çift kişilik bir gece konaklama 150 tl. Daha ucuz bölümleri de var ama kalınacak gibi değil ucuz olanlar.Açık büfe akşam yemeği ve kahvaltı var. Hamam, sauna, banyo bölümü var. Ben seviyorum orayı. Sadece içmece içecek ve kalmayacaksanız kişi başı 15 TL giriş ücreti. Millet ta antepten geliyor. Ankarada başka doğru düzgün içmece yok. 55 derecede çıkan, deniz suyu tadına benzeyen bir su. İlk başta içmesiz or gelebilir ama sonra alışıyorsunuz. Aç karnına 15-20 bardak civarı içeceksiniz. Her bardak arasında birkaç dk süre olması iyi olur. Sonra müsil etkisi gösterip bağırsakları boşaltıyorsunuz. Kesinlikle öneririm Ayda bir sefer gidiyorum ben.
Hocam faydasını gördünüzmü bu suyun bende ankarada kalıyorum gitmeyi düşünüyorum acil şifalar
sakaryist

Raul7 yazdı:
dreamer8 yazdı:Bu cumartesi ayaş içmecelerindeydim. Orada kaldım. Ayaş yolundan gidince Ayaş merkezi geçtikten yaklaşık 20 km sonra küçük bir tabela var. Ayaş içmeceleri şeklinde ok var sola doğru, 3 km de toprak yoldan dağa çıkıyorsun, orada. Çift kişilik bir gece konaklama 150 tl. Daha ucuz bölümleri de var ama kalınacak gibi değil ucuz olanlar.Açık büfe akşam yemeği ve kahvaltı var. Hamam, sauna, banyo bölümü var. Ben seviyorum orayı. Sadece içmece içecek ve kalmayacaksanız kişi başı 15 TL giriş ücreti. Millet ta antepten geliyor. Ankarada başka doğru düzgün içmece yok. 55 derecede çıkan, deniz suyu tadına benzeyen bir su. İlk başta içmesiz or gelebilir ama sonra alışıyorsunuz. Aç karnına 15-20 bardak civarı içeceksiniz. Her bardak arasında birkaç dk süre olması iyi olur. Sonra müsil etkisi gösterip bağırsakları boşaltıyorsunuz. Kesinlikle öneririm Ayda bir sefer gidiyorum ben.
Hocam faydasını gördünüzmü bu suyun bende ankarada kalıyorum gitmeyi düşünüyorum acil şifalar
Ankara da kalıyorsan git bir dene ona yaramaz belki sana yarar
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

sakaryist yazdı:
Raul7 yazdı:
Ankara da kalıyorsan git bir dene ona yaramaz belki sana yarar
Aynen hocam haklısınız uğrayacam inş araştırdım gerçekten çok faydalıymış gidersem gelişmeleri yazarım rabbim hepimize şifa versin inşallah
sakaryist

En yakın zamanda cevap beklîyoruz :)
dreamer8

Valla hiç bir zararını görmediğimi söylemeliyim. 17 bardak içtim. Müsil etkisi yaptı. Bağırsakları boşaltıyor. Normal suyu o kadar içemem asla, rahatsız etmiyor. Fakat su sıcak ve tuzlu olduğu için içemeyenler de oluyor. Ben hiç zorlanmıyorum artık. Prostatitimi yok etmedi ama mide, bağırsak ve tuvalet düzeni açısından kesinlikle faydasını gördüm. su aç içilecek. Az şikayeti olanlar sık aralıklarla, fazla şikayeti olanlar her bardak arasında 5 dk bekleyecek, yürür ve gezinirse bu aralarda daha faydalı olur.
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

sakaryist yazdı:En yakın zamanda cevap beklîyoruz :)
Hocam ne kadar yediniz soğan ve limonu, günde köa öğün yediniz?

En önemli soru da idrar hissinizi bitirdi mi, tuvalete cıkma aralığını uzattı mı?
sakaryist

UmutluAdam yazdı:
sakaryist yazdı:En yakın zamanda cevap beklîyoruz :)
Hocam ne kadar yediniz soğan ve limonu, günde köa öğün yediniz?

En önemli soru da idrar hissinizi bitirdi mi, tuvalete cıkma aralığını uzattı mı?
Reis iyi hissettiğimi söyleyebilirim herkeste başka etki yapabilir bende ereksiyon problemi yok hatta aksine fazla var kalçadaki yanmalarım biraz daha iyi ama sanırım acı yediğimde çok yanıyor akşam yemeklerinde salata yerine onu yiyorum o kadar onuda burda birinden okumuştum öyle denedim soğan zaten antibiyotik tir limonda c vitamini denemekten zarar gelmez.