Genta mı iesef mi ?

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Tsunami1151
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Genta mı iesef mi ?

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

3-4 ay önce günde bir kere olmak üzere 5 gün genta 80 mg iğne vuruldum yanında piyolesptyn zinc priviron flaggy kullanmıştım. Genta bana inanılmaz iyi gelmişti. Akıntı dışında ereksiyon sertleşme kalitesi herşey yerine gelmişti hatta iyileştim sandım. Şimdi 3 gündür iesef ve tetradoks kullanıyorum hiçbir etkisi olmadı sadece akıntının yapışkanlığı azaldı. Doktora gentanın iyi geldiğini söyledim ama o çok zararlı diyip yazmadı. Açikcası bende iesefin etkisini merak ettiğimden ısrar etmedim. Şimdi perşembe tekrar muayne var igneye devam edecegim ama gentaya mı dönsem diyorum. İğneyi vuran eczacı da genta iyidir dedi hatta ince işlerle uğraşan bayan müşterisi hep genta oluyormuş. Sizin yorumlarınız nelerdir bu konu hakkında. İgneyi değistireyim mi yoksa biraz daha iesefe devam mı edeyim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Genta mı iesef mi ?

Mesaj gönderen kadir »

Tsunami1151 yazdı:3-4 ay önce günde bir kere olmak üzere 5 gün genta 80 mg iğne vuruldum yanında piyolesptyn zinc priviron flaggy kullanmıştım. Genta bana inanılmaz iyi gelmişti. Akıntı dışında ereksiyon sertleşme kalitesi herşey yerine gelmişti hatta iyileştim sandım. Şimdi 3 gündür iesef ve tetradoks kullanıyorum hiçbir etkisi olmadı sadece akıntının yapışkanlığı azaldı. Doktora gentanın iyi geldiğini söyledim ama o çok zararlı diyip yazmadı. Açikcası bende iesefin etkisini merak ettiğimden ısrar etmedim. Şimdi perşembe tekrar muayne var igneye devam edecegim ama gentaya mı dönsem diyorum. İğneyi vuran eczacı da genta iyidir dedi hatta ince işlerle uğraşan bayan müşterisi hep genta oluyormuş. Sizin yorumlarınız nelerdir bu konu hakkında. İgneyi değistireyim mi yoksa biraz daha iesefe devam mı edeyim.
Mrb,
Size hangi ilaç iyi geliyorsa onu kullanin ama kombinasyonuda unutmayin.Yanindaki ilaclarda fayda etmis olabilir.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Bende zamanında doktora ilaç yazacakken genta yı sormuştum ,böbreklere çok zararı var diye yazmamıştı.
Tsunami1151

Gentanin yaninda kullandigim ilacların 2. Kutusundaydim bir etkisi yoktu ek olarak gentaya geçtik etki etmeye başladı. Iki iğne de farklı grupların antibiyotiği ama kafam karışık. Genta ya geçsem etki eder mi eskisi gibi yoksa iesef daha mı etkili bekliyim mi. Genta nın prospektüfün de prostat iltihabi diye beliriyordu ama iesef de yazmıyor.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Tsunami1151 yazdı:Gentanin yaninda kullandigim ilacların 2. Kutusundaydim bir etkisi yoktu ek olarak gentaya geçtik etki etmeye başladı. Iki iğne de farklı grupların antibiyotiği ama kafam karışık. Genta ya geçsem etki eder mi eskisi gibi yoksa iesef daha mı etkili bekliyim mi. Genta nın prospektüfün de prostat iltihabi diye beliriyordu ama iesef de yazmıyor.
Benim gittiğim sgk daki bir doktor iesef i zaturre için yazıyoruz demişti,ben kullanmıştım iesef 6 tane etkili olmadı ,genta ve beraberindeki ilaçlar etkili olduysa tekrar dene.
Tsunami1151

Şimdi biraz araştırma yaptım. Hiç hikayemi yazmamıştım. Benim de şüpheli ilişki sonrası başladı rahatsızlığım. Fırsatını bulmuşken yazıyım. Birlikte olduğum kişi hastaydı boğaz enfeksiyonu mide bulantısı halsizlik gibi rahatsızlıkları vardı. Bildiğimiz 4 tip prostat iltihabı var sanırım benim ki tüberkülozlu olan. Bunun için genta iğne bana iyi geldi. Aminoglikozidler verem hastalığına iyi gelen gruptaymış. Bir kaç araştırma yaptım bir makaleye denk geldim google a izole prostat tüberkülozu yazdigimizda ilk sayfa da süper bir makale çıkıyor. Hem teşhisi hem tedavisini anlatıyorlar. Sanırım tedavimi buldum fakat bunu uygulatmak çok zor olacak.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Tsunami1151 yazdı:Şimdi biraz araştırma yaptım. Hiç hikayemi yazmamıştım. Benim de şüpheli ilişki sonrası başladı rahatsızlığım. Fırsatını bulmuşken yazıyım. Birlikte olduğum kişi hastaydı boğaz enfeksiyonu mide bulantısı halsizlik gibi rahatsızlıkları vardı. Bildiğimiz 4 tip prostat iltihabı var sanırım benim ki tüberkülozlu olan. Bunun için genta iğne bana iyi geldi. Aminoglikozidler verem hastalığına iyi gelen gruptaymış. Bir kaç araştırma yaptım bir makaleye denk geldim google a izole prostat tüberkülozu yazdigimizda ilk sayfa da süper bir makale çıkıyor. Hem teşhisi hem tedavisini anlatıyorlar. Sanırım tedavimi buldum fakat bunu uygulatmak çok zor olacak.
tüborküloz testi yaptır eğer şüphen varsa ,sabah ilk idrarı veriyorsun bir ay kadar civarı sonuç çıkıyor.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

Makaleyi bende okudum çok güzel bir çalışma ama öncelikle tüberküloz mikrobu var mı yok mu bunun araştırnasını yapmalısın.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
son

Mesaj gönderen son »

Tsunami1151 yazdı:Şimdi biraz araştırma yaptım. Hiç hikayemi yazmamıştım. Benim de şüpheli ilişki sonrası başladı rahatsızlığım. Fırsatını bulmuşken yazıyım. Birlikte olduğum kişi hastaydı boğaz enfeksiyonu mide bulantısı halsizlik gibi rahatsızlıkları vardı. Bildiğimiz 4 tip prostat iltihabı var sanırım benim ki tüberkülozlu olan. Bunun için genta iğne bana iyi geldi. Aminoglikozidler verem hastalığına iyi gelen gruptaymış. Bir kaç araştırma yaptım bir makaleye denk geldim google a izole prostat tüberkülozu yazdigimizda ilk sayfa da süper bir makale çıkıyor. Hem teşhisi hem tedavisini anlatıyorlar. Sanırım tedavimi buldum fakat bunu uygulatmak çok zor olacak.
Sendeki prostatit tipinin tüberküloz olan tip olduğunu neye dayanarak söylüyorsun,tahlillerinde tüberküloz mikrobumu üredi yada ilişkiye girdiğin ve boğaz enfeksiyonu geçirdiğini yazdığın partnerinin tükürüğünde tüberküloz bulgusunamı rastlandımı lütfen açıklarmısın dayanağını nedir?Eğer elinde net bir bulgu yoksada lutfen kafa karıştırmayalım.
Tsunami1151

son yazdı:
Sendeki prostatit tipinin tüberküloz olan tip olduğunu neye dayanarak söylüyorsun,tahlillerinde tüberküloz mikrobumu üredi yada ilişkiye girdiğin ve boğaz enfeksiyonu geçirdiğini yazdığın partnerinin tükürüğünde tüberküloz bulgusunamı rastlandımı lütfen açıklarmısın dayanağını nedir?Eğer elinde net bir bulgu yoksada lutfen kafa karıştırmayalım.
Benim ki varsayım sanırım dedim farkettiysen. O kişiyle bazen görüşüyorum depocilin roxin lincocin gibi ilaçlar kullanmasına ragmen hala iyileşememiş ve göğüs kafesinin üstünde batma ağrıları varmış dün ki araştırmamdan sonra aradım görünmesini tavsiye ettim bu hafta içi gidecek ve test yaptıracak. Bende ilaçlarımı bitirdikten sonra biraz ara verip tahlil yaptıracağım.
son

Mesaj gönderen son »

Bencede en doğrusuda bu ikinizde tahlil yaptırmalısınız tı
Lbrl34

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Tsunami1151 yazdı:
son yazdı:
Benim ki varsayım sanırım dedim farkettiysen. O kişiyle bazen görüşüyorum depocilin roxin lincocin gibi ilaçlar kullanmasına ragmen hala iyileşememiş ve göğüs kafesinin üstünde batma ağrıları varmış dün ki araştırmamdan sonra aradım görünmesini tavsiye ettim bu hafta içi gidecek ve test yaptıracak. Bende ilaçlarımı bitirdikten sonra biraz ara verip tahlil yaptıracağım.
servikal tüberkülozdan bahsediyorsun sanırım abi ateş var mı boyun lenflerinde sisme bademciklerde ustunde adacıklar koltuk altında şişme mesela bunlar olmadan çok zor micobacterium enfeksiyonu
Tsunami1151

@Lbrl34 Yok kardeşim sadece ateşim var ama bu hastalıktan önce de vardı. Yorulduguda ateşim daha da yükseliyor. Ben sana soracaktım iyi isabet oldu yazman. Şimdi kardeşim iğne olmaya polikinliğe gittim orada adam iğneyi yaptı sonra beni köşeye çekti. Sen dedi cinsel ilişki yüzünden kapmışsın bunu dedi bu böyle geçmez dedi. İgneden anladı sanırım. Ben sana karışım serum yapıyım dedi herkesi böyle iyileştirdim dedi. Çok ısrar ettim içeriğini o da söylemek zorunda kaldı. Ama bazılarını gizledi bir kaç vitamin takviyesi kas gevşetici ve rocephin genta karışımı kür yapacam sana 5 gün boyunca günde 1 saat takacam kesinlikle geçer dedim. Bende ödem var dedim o da tamam işte mikroba tepki olarak prostatın şişiyor dedi. Açıkcası adama güvenemedim çünkü ilk paradan bahsetti bir de aile dostu biri yani ne diploması var ne birşey daha türkçeyi zor konuşuyor. Sence deneyim mi bir zararı olur mu. Şuanda iesf oluyorum 0 etkisi var.
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

freeman yazdı:
Tsunami1151 yazdı:Gentanin yaninda kullandigim ilacların 2. Kutusundaydim bir etkisi yoktu ek olarak gentaya geçtik etki etmeye başladı. Iki iğne de farklı grupların antibiyotiği ama kafam karışık. Genta ya geçsem etki eder mi eskisi gibi yoksa iesef daha mı etkili bekliyim mi. Genta nın prospektüfün de prostat iltihabi diye beliriyordu ama iesef de yazmıyor.
Benim gittiğim sgk daki bir doktor iesef i zaturre için yazıyoruz demişti,ben kullanmıştım iesef 6 tane etkili olmadı ,genta ve beraberindeki ilaçlar etkili olduysa tekrar dene.
Iesefi gonore yani bel soguklugu icinde kullaniyorlar diye hatirliyorum.
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Tsunami1151 yazdı:@Lbrl34 Yok kardeşim sadece ateşim var ama bu hastalıktan önce de vardı. Yorulduguda ateşim daha da yükseliyor. Ben sana soracaktım iyi isabet oldu yazman. Şimdi kardeşim iğne olmaya polikinliğe gittim orada adam iğneyi yaptı sonra beni köşeye çekti. Sen dedi cinsel ilişki yüzünden kapmışsın bunu dedi bu böyle geçmez dedi. İgneden anladı sanırım. Ben sana karışım serum yapıyım dedi herkesi böyle iyileştirdim dedi. Çok ısrar ettim içeriğini o da söylemek zorunda kaldı. Ama bazılarını gizledi bir kaç vitamin takviyesi kas gevşetici ve rocephin genta karışımı kür yapacam sana 5 gün boyunca günde 1 saat takacam kesinlikle geçer dedim. Bende ödem var dedim o da tamam işte mikroba tepki olarak prostatın şişiyor dedi. Açıkcası adama güvenemedim çünkü ilk paradan bahsetti bir de aile dostu biri yani ne diploması var ne birşey daha türkçeyi zor konuşuyor. Sence deneyim mi bir zararı olur mu. Şuanda iesf oluyorum 0 etkisi var.

Ates vücutta olumsuz giden bir seyin mesala enfeksiyonunda habercisidir bu ates olayi bendede cok oluyordu ilk baslarda..