Uzun sure igne kullanipta iyilesen varmi?

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Uzun sure igne kullanipta iyilesen varmi?

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar uzun sure igne tedavisi alipta iyilesen var mi artik bi tedaviye baslamak istiyorum
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Uzun sure igne kullanipta iyilesen varmi?

Mesaj gönderen son »

Sen şu ana kadar neler kullandın
menemen

Mesaj gönderen menemen »

son yazdı:Sen şu ana kadar neler kullandın
Bi ara 4 kutu cipro ve 2ktu iltihap kurutucu ve 2kutu monodoks kullanmistm bu az iyi iyi gelmisti. Bi arada 2 kutu cipro ve 2 kutuda tetradox kullanmistim bu baya iyi gelmisti nerdeyse sifirlamistm cok sevinmistim ama ilacin bitimine iki gun kala hrrsey tekrar basa dondu
son

Mesaj gönderen son »

Ne gibi tahliller yaptırdın sonucu nedir
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Valla gecen gun tahlil yaptim 7 eritrosit cikti 2 lokosit vardi. Doktor bu iltihap enfeksiyondan sayilmaz dedi ama ben eminim bendeki hastalik mikrobik yaw ben duzgun bir antibiyotik tedavisi alsam iyileaicem
Galip

Mesaj gönderen Galip »

menemen yazdı:Valla gecen gun tahlil yaptim 7 eritrosit cikti 2 lokosit vardi. Doktor bu iltihap enfeksiyondan sayilmaz dedi ama ben eminim bendeki hastalik mikrobik yaw ben duzgun bir antibiyotik tedavisi alsam iyileaicem
Ben sana aylar önce hatta siteye yeni üye olduğun zamanlardı yanılmıyorsam doktor kontrolunde molcef plus denemeni tavsiye etmıstım
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Galip yazdı:
menemen yazdı:Valla gecen gun tahlil yaptim 7 eritrosit cikti 2 lokosit vardi. Doktor bu iltihap enfeksiyondan sayilmaz dedi ama ben eminim bendeki hastalik mikrobik yaw ben duzgun bir antibiyotik tedavisi alsam iyileaicem
Ben sana aylar önce hatta siteye yeni üye olduğun zamanlardı yanılmıyorsam doktor kontrolunde molcef plus denemeni tavsiye etmıstım
Abi bu nedir antibiyotik falan mi ne ise yariyor doktora ne soylim yazmasi icin
Galip

Mesaj gönderen Galip »

menemen yazdı:
Galip yazdı:
Abi bu nedir antibiyotik falan mi ne ise yariyor doktora ne soylim yazmasi icin
Bu antibiyotik denemeni tavsiye ederim 1 kutu bitir faydasını görürsen 2.kutuyu da bitirdikten sonra ara ver
12 saat te bir daha uygun olabilir
Yanında bromelaın kullanırsan daha iyi netice alırsın
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bu antibiyotik denemeni tavsiye ederim 1 kutu bitir faydasını görürsen 2.kutuyu da bitirdikten sonra ara ver
12 saat te bir daha uygun olabilir
Yanında bromelaın kullanırsan daha iyi netice alırsın[/quote][/quote][/quote]
Ya abi ben bi suru antibiyotik kullandim ama gecmedi bunun ozelligi ne ki
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Menemen,senin idrar tahlilinde eritrosit görülüyor buda prostat kaynaklıda olabilir ancak idrar yolları enf.olma ihtimali bence daha yuksek molcef plus idrar yolları ve sistit tedavilerine daha iyi sonuç verir
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

menemen yazdı:
Bi ara 4 kutu cipro ve 2ktu iltihap kurutucu ve 2kutu monodoks kullanmistm bu az iyi iyi gelmisti. Bi arada 2 kutu cipro ve 2 kutuda tetradox kullanmistim bu baya iyi gelmisti nerdeyse sifirlamistm cok sevinmistim ama ilacin bitimine iki gun kala hrrsey tekrar basa dondu
2 kutu iltihap kurutucu dediğin ilacın adı ney
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Galip yazdı:Menemen,senin idrar tahlilinde eritrosit görülüyor buda prostat kaynaklıda olabilir ancak idrar yolları enf.olma ihtimali bence daha yuksek molcef plus idrar yolları ve sistit tedavilerine daha iyi sonuç verir
Yarin doktora gidip yazdirmaya caliscam. Bnde oyle dusunuyirum abi bide bnde penis agrisi idrari kacircakmis gibi hissetmede var. Abi bndeki idrar tahlilinde hep 2 lokosit cikiyo doktora sordum bu lokosit orani enfeksiyon sayilmaz dedi normaldir dedi yani ama iste ne bilim boyke penisin basina dokununcada ariyor. Idrar yolu enf. Olsa bir yil surer mi ki cunku bir yildir var bu bnde.
Aslinda bnde senin gibi dusunuyorum ama doktorlar yazmiyor iste igne yada saglam bir antibiyotik
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Sabir yazdı:
menemen yazdı:
Valla cok oldu kullanali bilmiyorum yani adi hic aklima gelmiyor abi yaa
gkn

Mesaj gönderen gkn »

Arkadaşlar uzun süre iesef gibi enjektabl bi antibiyotik kullanımı yapan varmi .?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bi ara 4 kutu cipro ve 2ktu iltihap kurutucu ve 2kutu monodoks kullanmistm bu az iyi iyi gelmisti. Bi arada 2 kutu cipro ve 2 kutuda tetradox kullanmistim bu baya iyi gelmisti nerdeyse sifirlamistm cok sevinmistim ama ilacin bitimine iki gun kala hrrsey tekrar basa dondu[/quote]
2 kutu iltihap kurutucu dediğin ilacın adı ney[/quote]
Valla cok oldu kullanali bilmiyorum yani adi hic aklima gelmiyor abi yaa[/quote]

Menemen kardesim,
Bu forumda defalarca zikrettim..oral tabletler prostatit hastaliği için yetersiz, deyim yerindeyse leblebi cekirdek bonibon gibi.İgne ile kombinasyon yapilmassa bakterilerin geri dönüsü muhteşem oluyor.(Direnç kazanimi)
menemen

Mesaj gönderen menemen »

kadir yazdı:Bi ara 4 kutu cipro ve 2ktu iltihap kurutucu ve 2kutu monodoks kullanmistm bu az iyi iyi gelmisti. Bi arada 2 kutu cipro ve 2 kutuda tetradox kullanmistim bu baya iyi gelmisti nerdeyse sifirlamistm cok sevinmistim ama ilacin bitimine iki gun kala hrrsey tekrar basa dondu
2 kutu iltihap kurutucu dediğin ilacın adı ney[/quote]
Valla cok oldu kullanali bilmiyorum yani adi hic aklima gelmiyor abi yaa[/quote]

Menemen kardesim,
Bu forumda defalarca zikrettim..oral tabletler prostatit hastaliği için yetersiz, deyim yerindeyse leblebi cekirdek bonibon gibi.İgne ile kombinasyon yapilmassa bakterilerin geri dönüsü muhteşem oluyor.(Direnç kazanimi)[/quote]
Abi doktora soyluyorum ama adam yazmiyor ki ikiside aynidir diyor keske yazsa boyle 30 tane filan gunde ikiser tane vurulsam belki gecer ama yazmiyor iste abi ne yapim istanbula gelme imkanim olsa keske zafer oymana gorunsem guzel olurdu aslinda
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

menemen yazdı:
kadir yazdı:Bi ara 4 kutu cipro ve 2ktu iltihap kurutucu ve 2kutu monodoks kullanmistm bu az iyi iyi gelmisti. Bi arada 2 kutu cipro ve 2 kutuda tetradox kullanmistim bu baya iyi gelmisti nerdeyse sifirlamistm cok sevinmistim ama ilacin bitimine iki gun kala hrrsey tekrar basa dondu

Menemen kardesim,
Bu forumda defalarca zikrettim..oral tabletler prostatit hastaliği için yetersiz, deyim yerindeyse leblebi cekirdek bonibon gibi.İgne ile kombinasyon yapilmassa bakterilerin geri dönüsü muhteşem oluyor.(Direnç kazanimi)[/quote]
Abi doktora soyluyorum ama adam yazmiyor ki ikiside aynidir diyor keske yazsa boyle 30 tane filan gunde ikiser tane vurulsam belki gecer ama yazmiyor iste abi ne yapim istanbula gelme imkanim olsa keske zafer oymana gorunsem guzel olurdu aslinda[/quote]

Sen bu hastaligi ihmal etme bir an önce caresine bak güzel kardesim.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Cok dogru soyluyorsun abi ne yapcam bilmiyorum yarin bi gidim doktora belki yazar igne. Bi 30 tane yazsa ne guzel olurdu belki gecerdi tamamen
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

menemen yazdı:Cok dogru soyluyorsun abi ne yapcam bilmiyorum yarin bi gidim doktora belki yazar igne. Bi 30 tane yazsa ne guzel olurdu belki gecerdi tamamen
Ama öyle 30 tane diye bisey olamaz)) prostat sivısi lokosit miktarina göre verilir igneler.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

kadir yazdı:
menemen yazdı:Cok dogru soyluyorsun abi ne yapcam bilmiyorum yarin bi gidim doktora belki yazar igne. Bi 30 tane yazsa ne guzel olurdu belki gecerdi tamamen
Ama öyle 30 tane diye bisey olamaz)) prostat sivısi lokosit miktarina göre verilir igneler.
Abi iste ben gelemiyom ki istanbula.
Yani gelsem bile bir kere gelebilirim sonrasinda kontrol icin birdaha gelemem ki o yuzden 20 tane falan verse bana hergun ikiser tne belki gecer ama adam yazmiyor iste.
Abi sana bisey sorcam sen ilk kac igne kullandin sonrasinda kac igne kullandin. 90 yane falan diyodun ya
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

ben kendim saglik ocagindan iesef igne aabah aksam 20 gun yazdirdim kullandim arkadan flexilevo ictim ligone bromelain falan hicbir faydasini hissetmedim ama kafama gore burda okuduklarima istinaden doz ayarlamasini doktor yapmadi ezbere kullandim
menemen

Mesaj gönderen menemen »

ahmet yazdı:ben kendim saglik ocagindan iesef igne aabah aksam 20 gun yazdirdim kullandim arkadan flexilevo ictim ligone bromelain falan hicbir faydasini hissetmedim ama kafama gore burda okuduklarima istinaden doz ayarlamasini doktor yapmadi ezbere kullandim
Eee zaten oyle olmasi gerekmiyormu cunku kadir abi de sabah aksam kullanmisti igneleri.
Abi sen toplam 40 igne mi kullandin yani bide doktora ne dedin de yazdi bu kadar igneyi
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

valla saglik ocagina gidip durumu anlattim kirmadi doktor yazdi ama lokosit kontrolu yapilip yazilsa daha isabetli olabilirdi eksik veya azla gelmis olabilir igneler. bence igne kullanirken prostat masaji ve sicak su oturmasi 2 gunde bir bosalma kesinlukle sart masaj olmadan bu is cozulmez
menemen

Mesaj gönderen menemen »

ahmet yazdı:valla saglik ocagina gidip durumu anlattim kirmadi doktor yazdi ama lokosit kontrolu yapilip yazilsa daha isabetli olabilirdi eksik veya azla gelmis olabilir igneler. bence igne kullanirken prostat masaji ve sicak su oturmasi 2 gunde bir bosalma kesinlukle sart masaj olmadan bu is cozulmez
Aynen abi bida demek oliyor ki zafer oymana gitmek sart
deva
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen deva »

selam.bulunduğun il ve ya ilçedeki özel hastanedeki üroloji doktorlarına görünmeni tavsiye ederim.özeldeki üroloji doktoruna söyle iğneleri yazar.özel hastaneye gitme imkanın yoksa devlet hastanesi üroloji doktorlarından rica et.geçmiş olsun.ancak kadir abiye sorarak kaç tane yazdırman gerektiğini sor.ardından hangi ilacı ve takviyeleri kullanacağını öğrenmeni tavsiye ederim.kadir abi daha önceki yazılarında cevaplar var.cümletten geçmiş olsun
"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.