Bir işe yaradıkları yok daha beter yaptı ilaçlar beni

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Freeky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Bir işe yaradıkları yok daha beter yaptı ilaçlar beni

Mesaj gönderen Freeky »

Ya işte benim sıkıntımın özeti bu

Resim

Normalde omeprol ve rupafin kullanıyordum bir tek şimdi bu sıkıntı çıkınca

Omeprol - rupafin - toviaz - ürispas - paxera - bactrim - biosame ve başka bir hap daha kullanıyorum ismini bilmiyorum oda prostatit için yazıldı

ürispasla toviaz mesane rahatlatmak için

Ne oldu bir işe yaradıgı yok bunların

Geceleri 4-5 defa uyanmaya başladım , yine uyanıyordum ama cidden baya arttı

Saat sabah 6 dan sonra uyuyamaz oldum

Bir de gece bağırıyormuşum kendi kendime , 2 defa tir tir titreyerek uyandım üşümediğim halde. Uyurgezerlik yapıyormuşum geçen yan odadan kardeşimin üstünden yorganı almışım kendi üzerime örtmüşüm ben hatırlamıyorum zaten hemen yerde benim yorganım var niye öyle bir şey yapayım :cry:
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..
Rec

Re: Bir işe yaradıkları yok daha beter yaptı ilaçlar beni

Mesaj gönderen Rec »

mrb. size konan teşhis nedir. sadece prostat iltihabı mı? sizde sistit (mesana iltihabı) belirtileride var. prostatınız çok büyümüş olabilir.küçükltmek için ilaçlar var bunları deneniz mi?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

rupafin neden kullanıyorsun.ben alerji için 2 kutu kullandım bu yaz.hd rüya görme dışında bir işe yaramadı.birde mide ilacını neden alıyorsun?
Lbrl34

Mesaj gönderen Lbrl34 »

Freeky yazdı:Ya işte benim sıkıntımın özeti bu

Resim

Omeprol - rupafin - toviaz - ürispas - paxera - bactrim - biosame ve başka bir hap daha kullanıyorum ismini bilmiyorum oda prostatit için yazıldı

Bir de gece bağırıyormuşum kendi kendime , 2 defa tir tir titreyerek uyandım üşümediğim halde. Uyurgezerlik yapıyormuşum geçen yan odadan kardeşimin üstünden yorganı almışım kendi üzerime örtmüşüm ben hatırlamıyorum zaten hemen yerde benim yorganım var niye öyle bir şey yapayım :cry:
Bende de geceleri artıyor bir de günde 2 kez bosalsam 3-5 katına çıkıyor idrar hissi kardeşim birkaç gün boşalma bir öyle durumunu kontrol et bakalım belki azaltabilir
Freeky

Mesaj gönderen Freeky »

Rec yazdı:mrb. size konan teşhis nedir. sadece prostat iltihabı mı? sizde sistit (mesana iltihabı) belirtileride var. prostatınız çok büyümüş olabilir.küçükltmek için ilaçlar var bunları deneniz mi?
HAYIR O PROSTAT İLAÇLARINI ENEMEDİM HOCAM. Bana sanırım 2 ay önce özel bir hastanede aktif mesane tanısı koyuldu. O zamandan beri ürispas ve toviaz kullanıyorum. Bunlara başladıktan iki hafta sonra falan da üniversite hastanesine gitmiştim orada da bunları kullanmaya devam et geçmezse gel dediler. 2 hafta oldu yani 1 ay önce dedim geçmedi , başka testler istediler meni kültürü , tüberkloz testi vs. Meni kültüründe de üreme olunca da üni hastanesindeki doktor
Ya meninin oldugu kanallarda ya prostatta yada bu üretrada iltihap var büyük ihtimalle prostatitsin şikayetlerin de bu bakteriden dolayı bu ilaçları kullan ama uzun bir tedavi süreci lazım 3-4 hafta dedi , toviaz ve ürispas ı bırak demişti ben bırakmadım ama belki aktif mesanedir diye.
Freeky

Mesaj gönderen Freeky »

ABittersweetLi yazdı:rupafin neden kullanıyorsun.ben alerji için 2 kutu kullandım bu yaz.hd rüya görme dışında bir işe yaramadı.birde mide ilacını neden alıyorsun?
Hocam ben 3 ay önce kayseriden düzceye geldim , geldiğim zaman acayip şekilde kaşınmaya başladım. Doktor bana hava değişiminden alerji olabilecegini söyledi bir kutuya başladım 2. haftada düzeldim su an 2. kutuyu içiyorum aslında düzelince bırakıcaktım ama doktora vs gitmedim bu sıkıntılar başlayınca devam ettim öyle 2. kutudayım ne kadar kullanılacak bilmiyorum
Freeky

Mesaj gönderen Freeky »

Lbrl34 yazdı:
Freeky yazdı:Ya işte benim sıkıntımın özeti bu

Resim

Bende de geceleri artıyor bir de günde 2 kez bosalsam 3-5 katına çıkıyor idrar hissi kardeşim birkaç gün boşalma bir öyle durumunu kontrol et bakalım belki azaltabilir
Hocam ben zaten antidepresan aldıgım için libido 0. Prostata faydası olsun diye 2-3 günde bir boşalma yapıyorum onu da zorla yani . Her gün boşalma yapmıyorum , prostatit olmasam anca haftada bir yaptıgım masturbasyondan zevk almıyorum ki en fazla yarım dakika