Dr Muhsin Balaban İSTANBUL protokolü

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
aliezberci

Re: Dr Muhsin Balaban İSTANBUL protokolü

Mesaj gönderen aliezberci »

Bende de covid sonrasi basladi ibs de var
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

luksorin yazdı:
secooo yazdı:Merhaba 42 yaşındayım,
3 ay önce idrarla yanma şikayeti sonucu doktor doktor gezerken prostatit olduğumu öğrendim.
haftada 50 60 km cardio yapan 3 gun agırlık kaldıran çok iyi beslenen aktif biriydim.Hertürlü inflammasyonu önleyen bir düşük karbonhidrat diyeti uygulayan biriydim..bu illetten sonra halsizlik veya spor yaptıgımda anüs ve testis arasındaki bölgede olan ağrı sebebiyle sporda yapamaz oldum yanında halsizlikte var tabiki..
dirençli biriyimdir şikayetlerle baş edebilirim ..bilmek istediğim bu iş ömür boyumu sürer bir doktor bir gün şak diye keser dedi 3 ila 5 yıl sürebilir dedi.
Bu konudaki fikirlerinizi alabilirmiyim?
lokosit 8 ila 10 cıktı masaj sonrası pcr temiz normal bakteriler çıktı.
Doktor 7 günlük 500mg antibiyotik tedavisi verdi bugun 2.gün hiç bir işe yaramayacağını düşünüyorum.
şahsen 2 kere 2 ay ara ile prostat masajı oldum masaj bana antibiyotikten daha rahatlama sağladı..
Doktor Muhsin Hocaya gittim gerçekten ilgili biri .Bu tedavi ile bir sonuç alamassam .Onun protokolünü yapmayı düşünüyorum ..
yaptırırsam buradan neticeyi yazarım!!

bilemem ama covid sonrası cok psikolojik sorunlar uyku sorunları vs yaşadım ben otoimmune oldugunu stresle alakalı oldugunu ve iyi olacagımı düşünüyorum ama biraz çekicez öyle gözüküyor..

2 sene dispepsi çektim doktorlar geçmez dediler geçti yok oldu.
bir sorum olacak neden uykuda bu rahatsızlık rahatsız etmez de kalktıktan sonra başlar psikolojik boyutu %kaçtır.
veya sadece psikolojik olabilir mi?
ne zaman dispepsi ve ibs sıkıntılarımın psikolojik olduğuna kanaat getirdim düzeldim ..
buda öyle olabilir mi?
Merhaba,

Aslında bende de covid sonrası başladı bu hastalık. Tedavimi devam ettiriyorum. Şu an %80 iyi durumdayım. Hepimiz inşallah sağlığımıza kavuşacağız.
Tedavinizin detayları nelerdir nasıl bir tedavi?
luksorin

Mesaj gönderen luksorin »

Merhaba,

Aşağıdaki linkte aslında tüm hikayem var.

http://www.kronikprostatit.org/viewtopi ... =13&t=6972
secooo

Mesaj gönderen secooo »

luksorin yazdı:
secooo yazdı:Merhaba 42 yaşındayım,
3 ay önce idrarla yanma şikayeti sonucu doktor doktor gezerken prostatit olduğumu öğrendim.
haftada 50 60 km cardio yapan 3 gun agırlık kaldıran çok iyi beslenen aktif biriydim.Hertürlü inflammasyonu önleyen bir düşük karbonhidrat diyeti uygulayan biriydim..bu illetten sonra halsizlik veya spor yaptıgımda anüs ve testis arasındaki bölgede olan ağrı sebebiyle sporda yapamaz oldum yanında halsizlikte var tabiki..
dirençli biriyimdir şikayetlerle baş edebilirim ..bilmek istediğim bu iş ömür boyumu sürer bir doktor bir gün şak diye keser dedi 3 ila 5 yıl sürebilir dedi.
Bu konudaki fikirlerinizi alabilirmiyim?
lokosit 8 ila 10 cıktı masaj sonrası pcr temiz normal bakteriler çıktı.
Doktor 7 günlük 500mg antibiyotik tedavisi verdi bugun 2.gün hiç bir işe yaramayacağını düşünüyorum.
şahsen 2 kere 2 ay ara ile prostat masajı oldum masaj bana antibiyotikten daha rahatlama sağladı..
Doktor Muhsin Hocaya gittim gerçekten ilgili biri .Bu tedavi ile bir sonuç alamassam .Onun protokolünü yapmayı düşünüyorum ..
yaptırırsam buradan neticeyi yazarım!!

bilemem ama covid sonrası cok psikolojik sorunlar uyku sorunları vs yaşadım ben otoimmune oldugunu stresle alakalı oldugunu ve iyi olacagımı düşünüyorum ama biraz çekicez öyle gözüküyor..

2 sene dispepsi çektim doktorlar geçmez dediler geçti yok oldu.
bir sorum olacak neden uykuda bu rahatsızlık rahatsız etmez de kalktıktan sonra başlar psikolojik boyutu %kaçtır.
veya sadece psikolojik olabilir mi?
ne zaman dispepsi ve ibs sıkıntılarımın psikolojik olduğuna kanaat getirdim düzeldim ..
buda öyle olabilir mi?
Merhaba,

Aslında bende de covid sonrası başladı bu hastalık. Tedavimi devam ettiriyorum. Şu an %80 iyi durumdayım. Hepimiz inşallah sağlığımıza kavuşacağız.
okudum diğer sayfada durumunu saol
hit43
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen hit43 »

Muhsin hocaya gidip iyileşen yok mu?
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

hit43 yazdı:Muhsin hocaya gidip iyileşen yok mu?
Bu sorulari sormanin pek bir anlami yok be dostum. Iyilesen adam burda durmaz ki. Kadir abimiz haric. Allah ondan razi olsun. Formda aktif olarak kalanlar genelde iyilesemeyenler ve bir umit tedavi bulmaya calisanlar benim anladigim. Bu soruyu sormaktansa iyi olanlari bulmak icin arsivi karistirmak daha mantikli.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Hatta ben oyle bir raddeye geldim ki kimsenin bilmedigi bir yontem bulup prostatitin tum tiplerini tedavi edebilecek duruma gelsem tonlarca para kazanacak olsam bile bu isi yapmam. Organi bile istemiyorum artik vucudumda. O denli yordu. Eminim ki cogu hasta da bu sekilde. O yuzden olumsuz yorumlara takilip denemelerden vazgecmemeliyiz. Adi gecen her yontemi deneyip hangisinin kendimize uygun oldugunu bulmaliyiz sanirim. Hastadan hastaya degisebilen bir hastalik bu hastalik.