İstanbul mirac turan

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: İstanbul mirac turan

Mesaj gönderen Opyeni »

cucu3636 yazdı:
Opyeni yazdı:
cucu3636 yazdı:
Valla abi öyle olabilir ama bizde ibs teşhisi koyuldu 3 senedir kronik prostatit ile beraber onu da çekiyorum. Bir ton ilaç kullandım fayda etmedi en son çare şimdi anti depresan kullanmak kaldı
Ibs antibiyotik kaynaklı ise diyet ve doğru takviyelerle düzeliyor yada çok hafifliyor

Bu bahsettiğimiz takviyeler,
Ev yoğurdu, kefir, ev turşusu gibi mi?
VE güçlü bir probiyotik takviye ayrıca bağırsağı yoran herşeyden uzak durmak lazım özellikle kızartma vs hepsini hayatından çıkarıp uzun süre yeşil yapraklı beslenmek gerekiyor.Gunde en az 2 buçuk litre su içmek lazim.Asitli bir sey içmemek ve alkolden uzak durmak gerekiyor.Biliyorum zor ama buda bizim sınavımız
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

ben de 3 kez cikmak disinda bir bagirsak sorunu yok arkadaslar. ibs ile karistirmayalim. tuvalete sikismiyorum, ama gelince gidiyorum. bazen 1 bazen 2 bazen 3.
ve dedigin gibi biraz civik geliyor.
ama hayatim boyunca zaten ben kabiz olmadim. gunde en az 1 2 giderdim.
antb tedavisi sonrasi bagirsak sorunu yasamak cok olasu
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Opyeni yazdı:
cucu3636 yazdı:
Opyeni yazdı:
Iyide çoğu antidepresanin yan etkileri arasında bağırsak sorunları var.
Valla abi öyle olabilir ama bizde ibs teşhisi koyuldu 3 senedir kronik prostatit ile beraber onu da çekiyorum. Bir ton ilaç kullandım fayda etmedi en son çare şimdi anti depresan kullanmak kaldı
Ibs antibiyotik kaynaklı ise diyet ve doğru takviyelerle düzeliyor yada çok hafifliyor
Bizim bu karın altı ağrısı bağırsakla mı ilgili? Ben kaçtır gaita veriyorum, bir şey çıkmıyor. Kolonoskopi de yaptıracağım. Ürologlar da katiyen bağırsakla ilgili o ağrı diyorlar.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

efsane2036 yazdı:Herkeze merhaba arkadaslar ıstanbulda mirac turan var cok ilgili babacan bırı ıstanbulda olan arkadaslar mutlaka gidin ben senı ıyı edıcem sen kafana hıc takma dedı dıger doktorlar gubı tedavısı yol demıyor kesınlıkle guzel bir terapi uyguluyor bitkısellere agırlık verıyor ve 24 saat ulasabılıcegınız arkadas canlısı bir hekım ıstanbuldakı hastalara şiddetle tavsıye edıyorum ben ankaradam ıstanbula mırac hocaya muayene olmak ıcın geldım cok memnun kaldım pişman olmayacagınız bir hekım şişli memorialde calısmaktadır
Şişli memoriale geçen yaz gittim muayene 660 TL idi
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

prosta50 yazdı:
efsane2036 yazdı:Herkeze merhaba arkadaslar ıstanbulda mirac turan var cok ilgili babacan bırı ıstanbulda olan arkadaslar mutlaka gidin ben senı ıyı edıcem sen kafana hıc takma dedı dıger doktorlar gubı tedavısı yol demıyor kesınlıkle guzel bir terapi uyguluyor bitkısellere agırlık verıyor ve 24 saat ulasabılıcegınız arkadas canlısı bir hekım ıstanbuldakı hastalara şiddetle tavsıye edıyorum ben ankaradam ıstanbula mırac hocaya muayene olmak ıcın geldım cok memnun kaldım pişman olmayacagınız bir hekım şişli memorialde calısmaktadır
Şişli memoriale geçen yaz gittim muayene 660 TL idi
Sgk gecmıyor herhalde orda ondan pahallı ben ucret odemıyorum ordakı hocayı tanıyorum