Meniden pcr niye yapilmiyor?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Meniden pcr niye yapilmiyor?

Mesaj gönderen ap0calypse »

Raskolnikovvv yazdı:
ap0calypse yazdı:
Serkan yazdı: Ben memnun kaldım Mahlasım. İyilesincede gelinir :)
Kardeşim bende haftaya ankaraya gidiyorum, mesut hocaya prostat sıvısı aldırıp düzene götürmeyi planlıyorum. önce lab.a mı gitmemiz gerekiyor yoksa direk dr. un yanına mı? Mesut hocayı bilirmisin? sıvı alıp lokosit bakarmı? kültür ve pcr için numune verir mi? kusura bakma çok soru sordum, başka bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen yol uzak.
Hocam merhaba, düzenli olarak mesut hocaya giden bir hastayım. Kendisi prostat masajı ile sıvı alırken bunu pamuklu çubuk ile alıyor. Kültür için doğrudan gidebilirsiniz, mesut hocaya lökosit bakalım deyince pek anlamı yok dedi, işinizi sağlama almak için Ankaraya gelince Düzen labaruvarı kavaklı dere şubesine gidip kaydınızı alıp istediğiniz testler için gerekli olan steril kapları alabilirsiniz. Lökosit baktirmadigim için bilmiyorum ancak gerekli kapları belki hastaneden de temin edebilirsiniz. İşinizi garantiye almak isterseniz dediğim gibi yapabilirsiniz.
Eyvallah hocam, pamuklu çubukla alıyor derken sürüntü yolu ile mi alıyor?
birde formada izak dalva dan bahsedilmiş, o benim istediğim şekilde yapar mı acaba bilgin var mı bu konuda.
Raskolnikovvv
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Raskolnikovvv »

ap0calypse yazdı:
Raskolnikovvv yazdı:
ap0calypse yazdı: Kardeşim bende haftaya ankaraya gidiyorum, mesut hocaya prostat sıvısı aldırıp düzene götürmeyi planlıyorum. önce lab.a mı gitmemiz gerekiyor yoksa direk dr. un yanına mı? Mesut hocayı bilirmisin? sıvı alıp lokosit bakarmı? kültür ve pcr için numune verir mi? kusura bakma çok soru sordum, başka bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen yol uzak.
Hocam merhaba, düzenli olarak mesut hocaya giden bir hastayım. Kendisi prostat masajı ile sıvı alırken bunu pamuklu çubuk ile alıyor. Kültür için doğrudan gidebilirsiniz, mesut hocaya lökosit bakalım deyince pek anlamı yok dedi, işinizi sağlama almak için Ankaraya gelince Düzen labaruvarı kavaklı dere şubesine gidip kaydınızı alıp istediğiniz testler için gerekli olan steril kapları alabilirsiniz. Lökosit baktirmadigim için bilmiyorum ancak gerekli kapları belki hastaneden de temin edebilirsiniz. İşinizi garantiye almak isterseniz dediğim gibi yapabilirsiniz.
birde formada izak dalva dan bahsedilmiş, o benim istediğim şekilde yapar mı acaba bilgin var mı bu konuda.
Evet sürüntü çubuğu ile alıyor. Kültür için gerekli steril kabı mesut hoca kendisi veriyor. Ancak lökosit baktırmadığım için nasil bir yol izliyor bilmiyorum. Ancak uzun yoldan lökosit ve kültür için geldim deyip ısrar ederseniz yok diyeceğini sanmıyorum. İzak hocayı duydum ama hiç muayene olmadım, o yüzden bir şey söylemem en doğrusu, uzun yoldan geliyorsunuz yanıltmak istemem.
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ap0calypse »

Raskolnikovvv yazdı:
ap0calypse yazdı:
Raskolnikovvv yazdı: Hocam merhaba, düzenli olarak mesut hocaya giden bir hastayım. Kendisi prostat masajı ile sıvı alırken bunu pamuklu çubuk ile alıyor. Kültür için doğrudan gidebilirsiniz, mesut hocaya lökosit bakalım deyince pek anlamı yok dedi, işinizi sağlama almak için Ankaraya gelince Düzen labaruvarı kavaklı dere şubesine gidip kaydınızı alıp istediğiniz testler için gerekli olan steril kapları alabilirsiniz. Lökosit baktirmadigim için bilmiyorum ancak gerekli kapları belki hastaneden de temin edebilirsiniz. İşinizi garantiye almak isterseniz dediğim gibi yapabilirsiniz.
Evet sürüntü çubuğu ile alıyor. Kültür için gerekli steril kabı mesut hoca kendisi veriyor. Ancak lökosit baktırmadığım için nasil bir yol izliyor bilmiyorum. Ancak uzun yoldan lökosit ve kültür için geldim deyip ısrar ederseniz yok diyeceğini sanmıyorum. İzak hocayı duydum ama hiç muayene olmadım, o yüzden bir şey söylemem en doğrusu, uzun yoldan geliyorsunuz yanıltmak istemem.
Teşekkürler,
sürüntü yolu ile alınan numuneler pek sağlıklı değil diye biliyorum.
formda dr. öneri ve tavsiyesi ile ilgili pek yardımcı olunmuyor, onlarda haklı çünkü dr. ların çoğu bu konuda sıkıntı yaratıyor. izak hocanın muayenehanesini arayayım telefonla, o da yardımcı olmaz ise, Hüseyin hocadan numuneleri alıp ankaraya kendim götüreceğim, hem hüseyin hoca lökosit de bakar.