Sistoskopi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Sistoskopi

Mesaj gönderen Knybr »

Arkadaşlar yarın sistoskopi olacak ne yalan söyleyeyim biraz korkuyorum yaptıran arkadaşlar tecrübelerini anlatsa aslında daha önceki mesajları okudum ama sanırım biraz konuşup dertleşmeye ihtiyacım var
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

[quote="Knybr"]Arkadaşlar yarın sistoskopi olacak ne yalan söyleyeyim biraz korkuyorum yaptıran arkadaşlar tecrübelerini anlatsa aslında daha önceki mesajları okudum ama sanırım biraz konuşup dertleşmeye

Yaşınız nedir? Nereden ve niçin yaptırıyorsunuz?

Sistoskopi idrar kanalında darlık , mesane boynu kontrolü, prostat büyükse uretrayi kapatıp kapatmadığı ve mesane kontrolü için yapılır.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

duman64 yazdı:
Knybr yazdı:Arkadaşlar yarın sistoskopi olacak ne yalan söyleyeyim biraz korkuyorum yaptıran arkadaşlar tecrübelerini anlatsa aslında daha önceki mesajları okudum ama sanırım biraz konuşup dertleşmeye

Sistoskopi idrar kanalında darlık , mesane boynu kontrolü, prostat büyükse uretrayi kapatıp kapatmadığı ve mesane kontrolü için yapılır.
Yaşım 29 huseyin hoca yapacak şikayetler belli hocam sık idrar idrarda yanma eroksiyon
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Knybr yazdı:
duman64 yazdı:
Knybr yazdı:Arkadaşlar yarın sistoskopi olacak ne yalan söyleyeyim biraz korkuyorum yaptıran arkadaşlar tecrübelerini anlatsa aslında daha önceki mesajları okudum ama sanırım biraz konuşup dertleşmeye

Yaşım 29 huseyin hoca yapacak şikayetler belli hocam sık idrar idrarda yanma eroksiyon
Tekrar merhaba,
Ben 2008de sık ve düşük idrar akımı için yaptırmistim. Ameliyathanede yapıldı. Korkulacak bir şey yok. Lokal anestezi ile yapılıyor. Bitince eve dönüyorsun. Hatta benim hiçbir çıkmadı. Uretra normal sınırlarda olduğunu söyledi ama hala düşük akim ve sik idrar geçmedi. O zaman 44 yaşındaydım. Prostatta 21 gram normaldi.
Sende prostat büyümesi olamaz.uretra kanalına bakacaktır tahmin ediyorum.sik idrar peki de yanmanın uretra ile ne ilgisi var?
Neyse kardeşim şimdiden geçmiş olsun. Sistoskopiden sonra operasyonun videosunu almayı unutma.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

duman64 yazdı:
Knybr yazdı:
duman64 yazdı:
Tekrar merhaba,
Ben 2008de sık ve düşük idrar akımı için yaptırmistim. Ameliyathanede yapıldı. Korkulacak bir şey yok. Lokal anestezi ile yapılıyor. Bitince eve dönüyorsun. Hatta benim hiçbir çıkmadı. Uretra normal sınırlarda olduğunu söyledi ama hala düşük akim ve sik idrar geçmedi. O zaman 44 yaşındaydım. Prostatta 21 gram normaldi.
Sende prostat büyümesi olamaz.uretra kanalına bakacaktır tahmin ediyorum.sik idrar peki de yanmanın uretra ile ne ilgisi var?
Neyse kardeşim şimdiden geçmiş olsun. Sistoskopiden sonra operasyonun videosunu almayı unutma.
Anladım yaş olarak benden baya büyüksünüz onun için size ağabey diye hitap edicem.Tamam ağabey videosunu alırım basit bi işlem dediler ama insan daha önce yaptırmadıgı bilmediği bişey olunca tedirgin oluyor işte