Hpv tip 18

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Hpv tip 18

Mesaj gönderen efsane2036 »

Cihan1212 yazdı:Arkadaslar merhaba gelisim lab ta yaptigim test sonucu hpv 18e sahip oldugumu öğrendim ne yapmam gerek cok korkuyorum prostatit belasini hafiflettik simdi de bu basladi keske hpv kelimesini hic duymasaydim arastirdim test yaptirdim kendime yeni dert cikardim
Numuneyı nasıl aldıgını soylemedın hala
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Eşinize aşı yaptırın bunun aşısı var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Cihan1212 yazdı:Şüpheli ilişki yaşayan herkeste kesinlikle vardır çünkü çok yaygınmış tip 18 baslica kanser yapiciymis kendimi binadan atasim var
Kardesim panik yapmana gerek yok. Forumdan bir uyedede gelisim labta hpv cikmisti...ben kendisine baska bir laba daha git demistim Kendiside Almanyaya ornek gonderip test yaptirdi ve negatif cikmisti.Her tahlil dogru cikmiyor maalesef bizim lablarda. Anlamak mümkün degil. İnanilmaz guvensiz bizdeki lablar.
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Abi ben de gelisim lab da yaptirdim nasil almanyaya gonderebilirim maddiyat hic sorun degil
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Hpvnin ayrıca bir belirtisi daha var oda ağızda da ayrıca uçuk çıkıyor hsv demiyorum hpv de hem ağızda hem peniste çıkıyormuş benim arkadaş atlattı kendi söylemişti bana
efsane2036

Pablos yazdı:Hpvnin ayrıca bir belirtisi daha var oda ağızda da ayrıca uçuk çıkıyor hsv demiyorum hpv de hem ağızda hem peniste çıkıyormuş benim arkadaş atlattı kendi söylemişti bana
Penıste siğil varsa hpv var demektır bunun baska acıklaması uok
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Abi işte siğil mi değil mi onu bilmek lazım bendeki siğil olsa geçmezdi sanırım kendi kendine geçti gitti bende anlamadım sivilceydi galiba emin değilim
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Arkadaşlar bende de çıktı bunlardan beyaz küçük sivilce tarzı bazende kırmızı oluyor, 8 aylık bir ilişkim var kız arkadaşımda da var bunlardan ne olduğunu çözemedik. Kadın doğum doktoru HPV bu şekilde olmaz demiş travazol krem verdi fakat içimde şüphe var tam olarak emin olmak için ne yapmak lazım cildiye doktoruna mı gitmek lazım
efsane2036

Valeri yazdı:Arkadaşlar bende de çıktı bunlardan beyaz küçük sivilce tarzı bazende kırmızı oluyor, 8 aylık bir ilişkim var kız arkadaşımda da var bunlardan ne olduğunu çözemedik. Kadın doğum doktoru HPV bu şekilde olmaz demiş travazol krem verdi fakat içimde şüphe var tam olarak emin olmak için ne yapmak lazım cildiye doktoruna mı gitmek lazım
Mantar kremi vermiş malluskom olabılır
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Arkadasim testis kanseri olmustu. 6 ay tedavi gordu 8 yil oldu hic bir sorun yok. Testis kanseri oldugunda 1 oglu vardi. Simdi 3 cocuk. Kafaya taktikca kurcaladikca stres stresde baska hastaliklar getirir.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

efsane2036 yazdı:
Valeri yazdı:Arkadaşlar bende de çıktı bunlardan beyaz küçük sivilce tarzı bazende kırmızı oluyor, 8 aylık bir ilişkim var kız arkadaşımda da var bunlardan ne olduğunu çözemedik. Kadın doğum doktoru HPV bu şekilde olmaz demiş travazol krem verdi fakat içimde şüphe var tam olarak emin olmak için ne yapmak lazım cildiye doktoruna mı gitmek lazım
Peki seks esnasında sürtünmeden veya sıcaktan dolayı olabilir mi
efsane2036

Valeri yazdı:
efsane2036 yazdı:
Peki seks esnasında sürtünmeden veya sıcaktan dolayı olabilir mi
Zor bir sey degıl ürolojıye aldır o parçayı patalojiye yolla en garanti sonuc o sekılde partnerındede varsa bulasıcı bir virüs olabılır onları yaktırmanız gerek zaten her turlu
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bende de 3 4 tane çıkmıştı hepsini kökten koparttım çok canım yandı çok aşırı kanadı. ama tamamen gitti kayboldu. net şekilde hpv idi. bagısıklık sistemi bu hastalıkla 2 seneye kadar mücadele eder. yenemez ise 20 sene sonraya kadar uzanan dert acma gibi sorunlar yapabilir oda kesin de değil. sadece cinsel değil normal temaslarda bile bulaşabilir. dert edilebilir birşey değil. senin bagısıklıgın düşük olup atamadıysan bile bu partnerinin onu atamayacagı anlamına gelmez. hiç bulasmayabile bilir. ama şu gerçek sen görünen tüm sigilleri yaktırman şart. sonrasında da dert edeceğin bir durum yok. sende suan siğil olması demek illa 1.5 sene önceki temasından geçti anlamınada gelmez. bu hastalıktan ciddi sonuçlar ortaya çıkan vaka sayısı oldukça düşüktür. erkekte sorun yaratmaz kadınada bulaşır 2 senede vicuttan atılamazsa çok çok uzun vade de dert açma ihtimali var oda açacak diye birşey yok. kesinlikle varlıgı netliği bile belli olmayan bir hastalık icin kafayı bu kadar takmaya asla değmez. tek sorun siğilleri direk ortadan kaldır ve olayı bitir.
efsane2036

crunkstar yazdı:bende de 3 4 tane çıkmıştı hepsini kökten koparttım çok canım yandı çok aşırı kanadı. ama tamamen gitti kayboldu. net şekilde hpv idi. bagısıklık sistemi bu hastalıkla 2 seneye kadar mücadele eder. yenemez ise 20 sene sonraya kadar uzanan dert acma gibi sorunlar yapabilir oda kesin de değil. sadece cinsel değil normal temaslarda bile bulaşabilir. dert edilebilir birşey değil. senin bagısıklıgın düşük olup atamadıysan bile bu partnerinin onu atamayacagı anlamına gelmez. hiç bulasmayabile bilir. ama şu gerçek sen görünen tüm sigilleri yaktırman şart. sonrasında da dert edeceğin bir durum yok. sende suan siğil olması demek illa 1.5 sene önceki temasından geçti anlamınada gelmez. bu hastalıktan ciddi sonuçlar ortaya çıkan vaka sayısı oldukça düşüktür. erkekte sorun yaratmaz kadınada bulaşır 2 senede vicuttan atılamazsa çok çok uzun vade de dert açma ihtimali var oda açacak diye birşey yok. kesinlikle varlıgı netliği bile belli olmayan bir hastalık icin kafayı bu kadar takmaya asla değmez. tek sorun siğilleri direk ortadan kaldır ve olayı bitir.
Hpv kadınlar ıcın buyuk dert 1 sene ıcınde cin 3 olanlar var bayanlardan siğile elle mudahale edılmez kanatırsan yayılır daha çok siğil cıkar doktorlar bile yakarken temkinli yakıyor senınki siğil olmayabılır siğil olsa bir deda yaktırmayla bitmiyor ne yazıkkı
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

nefessizkesersapi yazdı:
nefessizkesersapi yazdı:Ya ben hiç cipro kullanmadım bu hastalıkta...
Levofloksasin 2 hafta kullandım kinolon olarak sadece çokta iyi gelmişti
Sizce 6 hafta kullansam mı 750lik
valla kanka kimse inanmıyor ama çok üst düzey elit karılarla takılıyorum ama gel görki bu hastalığın kaliteyle bilmemneyle hiçbişeyle alakası yok. yol kenarındakine kondomsuz çakanda hiç bişey yok. biz 22 25 yasında en elit yerdeki karıları götürüyoruz sakat kaldık. benim kesikte iyice arttı ya %100 bütün akıntıyı çözdüm çok şükür şu akıntıyı kessem hiç bişi istemem diyordum ama bu penis kökünden testise uzanan inanılmaz bir kesik yangısı var. hiç bişey yapmadan bazen artıyor bazen çok üstüne gitsemde artıyor. kinolon banada çok iyi geliyordu ama bırakır bırakmaz kötü oluyordum. 2 hafta levo da az değil ben 4 hafta tavanic yuttum yanında 2 ornisid ve 3 desefin vurundum. sıra ile değil hepsini üst üste. kullanırken iyiydim bıraktım 7 gün sonra çok kötüleştim. üstüne azitro monodox yaptım 35 gündür ilac icmiyorum sadece dizlerimde ateş ve kesik şikayetim kaldı. perşembe gübü 2 kutu daha azitro yazdırıcam bütün kinolonları kullandım hep iyi gelsede kalıcı fayda görmedim. sende bu şekilde bırakır bırakmaz tekrar kötüleşmediyse muhakkak 4 hafta kullan zaten iyi bir doktora ilaclardan sonra olanları anlat onlarda doğru karar verir bence. tabi hepsi değil. ben birine kapıdan girdim şunları kullandım bunları kullandım derken tamam yazdım reçeteni dedi. dedim ne yazdın hocam daha bitmediki saydıklarım. sonra zafer hoca ya mahkum millet. 3 tane zımba gibi doktorum var ya cok sukur ölümüne ilac kullanırken yaz diyorum yazıyor. yapma yavrum fayda görmezsin desede vur öldür beni diyorum doğdor. :))