Tehlikesi nedir ya da geçer mi kendiliğinden

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Tehlikesi nedir ya da geçer mi kendiliğinden

Mesaj gönderen kader48 »

mesut yazdı:
kader48 yazdı:
toprak12 yazdı: Sizdeki semptomların aynısını ben şuan prostatitin 3 ayında yaşıyorum bu konuda ne önerebilirsiniz?
Hocam bu iş kader işi bazen hiç birşey yapmazsın, ama hiç bir sıkıntı olmadan yaşarsın. Bazen yapmadığın şey kalmaz, ama ağrıdan hastalıktan sızıdan kurtulamazsın. Ben 2,5 yıldır prostatitliyim. Hastalık başladıktan sonra iki testte staphyloccus aures üredi, doktorlar pek sallamadı. Bir doktor bu geçmez Hocam bununla yaşayacaksın dedi. Antibiyogram testlerinde sefalasporin grubu ilaç endike çıkmasına rağmen, hiç bir doktor yazmadı. Hatta bazı doktorlar sonuca bile inanmadı. Bu sonuç Çok iddialı diye, Benim prostatit şikayetim, penis başı hassasiyeti, kaşıklarda batma haricinde hiç bir şikayetim olmadı. En sonunda Zafer Oymana muayene oldum, Zafer Hoca, iesef yazdı, ondan sonra rahat ettim. Prostatit olduğum zamandaki en iyi zamanımı geçirdim. Belirti yanma Herşey gitti lökosit bile düştü. Ama gel gelelim artriti bir kere tetikledi, reaktif artritim, romatoloğoda bir türlü randevu alamıyorum. Sürekli dolu, o yüzden ne yap et, hastalığı ilk bir bir buçuk yılda baskılanmaya bak. Fazla zaman geçirme. Yoksa daha sonra işin içine romatizma çeşitleri girince, işin içinden çıkamıyorsun.

Herkese geçmiş olsun.
Senin gözlerinde de yanma var mı bende 1 haftadır gözüm acayıp yanıyor ya birde tahlilerde bişey çıkmıyor reaktif artritt nasıl çıkar onu anlamıyorum ama gözümde yanma çok fazla var
Benim gözlerde yanma yok. Ayak tabanlarında yanma vardı. Bugün o da yok. İlk defa bugün artrit belirtisi yok. İyiyim şu anda. Ama idrarda biraz yanma var.