Ben iyileştim diyorum.. Allah herkese şifa nasip etsin

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Y55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Ben iyileştim diyorum.. Allah herkese şifa nasip etsin

Mesaj gönderen Y55 »

Doktor ismi eremiycem cok doktora gitim.cok param giti.dalga gecip gondereni kanser olsan daha iyo diyeno bile vardi.istanbulda zafer medicana.prof dr sinan ekinci medical parl bajceli evler bi docent prostat sivisino bu almisto.zafer hoca prostat sivisina pcr yaptrcam deyince gerek yol demisti.col fazla doktora gittim.zaytin burnunda uroloji merkezinde titresom tedavisi yaptirdim.samsunda egitim arastirma hastanesonde enfeksyiondada bi docnt ardi ozgur o bana targocit igne vermisti.bide kirikkalede yasam hastanesinde emrah bey var o bana col umit vermisiti.yaz yaz doktor ismi bitmez kisacasi hepsi ayniydi.1 doktor belirleyin onla birlille ilerleyin.enfeksoyon hastaliklari doktorunada danisin bakteri belliyse
Y55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Y55 »

Bide cok fazla antibiyotik almayin.antibiyotik surekli kulanirsaniz bagisaklar cokuyo toparlamasi col zor.septomlariniz artarsa kulanin
Ben 8 aydir antibiyptil kullanmiyorum.bol su icin.bi doktor bana ihlamut cayi ic demisti
Ihlamur iciyorum.bol sicaksu yapin.duzenli bosalin ve prostat masaji sart.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Y55 yazdı:Bide cok fazla antibiyotik almayin.antibiyotik surekli kulanirsaniz bagisaklar cokuyo toparlamasi col zor.septomlariniz artarsa kulanin
Ben 8 aydir antibiyptil kullanmiyorum.bol su icin.bi doktor bana ihlamut cayi ic demisti
Ihlamur iciyorum.bol sicaksu yapin.duzenli bosalin ve prostat masaji sart.
Siz kime tedavi oldunu ve bakteri bulundu mu? Hastalık geçmişinizi anlatabilir mısınız?