Hüseyin Hoca ile ilk muayenem

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Derman3636
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Hüseyin Hoca ile ilk muayenem

Mesaj gönderen Derman3636 »

,of yine ağrılar başladı
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Murat abi ben ankaradayım bunun için giderim istanbula sorun değilde bu hisar hastanesinde bu işlemin fiyatı ne kadar acaba ona göre hazır gidiyim muayene + prostat sıvısı aldırma fiyatı flan
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

tsuna yazdı:Murat abi ben ankaradayım bunun için giderim istanbula sorun değilde bu hisar hastanesinde bu işlemin fiyatı ne kadar acaba ona göre hazır gidiyim muayene + prostat sıvısı aldırma fiyatı flan

Sanırım 280 tl hisar hastanesi alıyor 500 tl gelişim lab
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Prostat sıvısından pcr yaptırdım sonuç: https://hizliresim.com/Gmkdv6 yarın hüseyin hocaya gitcem acıbademde yaptırdığım püy kültüründede bir şey çıkmamıştı sadece cilt flora bakterisi üredi yazıyodu prostat sıvısındada 5 6 lökosit bol eritrosit ve prostatta taş ile dolgunluk vardı sizce nasıl bir tedavi uygular 2 aydır penis başımda kızarıklık idrardan sonra damlama pelvik bölgede ağrı ile kasık ve diz kapağımda geçmeyen ağrım var makattada dolgunluk var. birde gelişime gitmişken hpv pcr yaptırayım dedim sürüntüyü olabildiğince bölgelere penisin etrafına sürdüm hpv tip 6 çıktı https://hizliresim.com/pbodgm Bununla alakalı ne yapmalıyım doğrumu aldım sürüntüyü bilmiyorum kopya sayısı doğrumu başka tipte varmı lezyon var mı yok mu bilmiyorum ilişkinin üstünden 2 buçuk ay geçti neredeyse adam akıllı ne tedaviye başlayabildim ne de bir gram yol alabildim bunun için nasıl bi yol izlemeliyim bilmiyorum nasıl geçer neremde bilmiyorum sadece her seferinde başka birşey çıkmasından yoruldum bezdim artık enerjim kalmadı
Bahtsizbedevii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

murat222 yazdı:
tsuna yazdı:Murat abi ben ankaradayım bunun için giderim istanbula sorun değilde bu hisar hastanesinde bu işlemin fiyatı ne kadar acaba ona göre hazır gidiyim muayene + prostat sıvısı aldırma fiyatı flan

Sanırım 280 tl hisar hastanesi alıyor 500 tl gelişim lab

Dün ben gelişime Pcr fiyatını sordum 650 TL dediler.
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Banada 650 dediler biraz uğraştım ankaradan geliyorum daha önce yaptırdım flan diye 500 e indiler tedaviye nokta atışlı başlayalım diye son yüklü paramıda istanbula gidip testlere verdik bundada sıvıyı swaba doğrumu aldım bilmiyorum basri hocaya masaj yaptırdım gelen sıvıyı swaba ben aldım eksik almamışımdır umarım birde başımıza hpv çıktı çıldıracam kız arkadaşıma yazamıyorum yarın başka birşey daha çıkar diye moralim sıfır sigaraya yüklendikce yükleniyorum
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

tsuna yazdı:Prostat sıvısından pcr yaptırdım sonuç: https://hizliresim.com/Gmkdv6 yarın hüseyin hocaya gitcem acıbademde yaptırdığım püy kültüründede bir şey çıkmamıştı sadece cilt flora bakterisi üredi yazıyodu prostat sıvısındada 5 6 lökosit bol eritrosit ve prostatta taş ile dolgunluk vardı sizce nasıl bir tedavi uygular 2 aydır penis başımda kızarıklık idrardan sonra damlama pelvik bölgede ağrı ile kasık ve diz kapağımda geçmeyen ağrım var makattada dolgunluk var. birde gelişime gitmişken hpv pcr yaptırayım dedim sürüntüyü olabildiğince bölgelere penisin etrafına sürdüm hpv tip 6 çıktı https://hizliresim.com/pbodgm Bununla alakalı ne yapmalıyım doğrumu aldım sürüntüyü bilmiyorum kopya sayısı doğrumu başka tipte varmı lezyon var mı yok mu bilmiyorum ilişkinin üstünden 2 buçuk ay geçti neredeyse adam akıllı ne tedaviye başlayabildim ne de bir gram yol alabildim bunun için nasıl bi yol izlemeliyim bilmiyorum nasıl geçer neremde bilmiyorum sadece her seferinde başka birşey çıkmasından yoruldum bezdim artık enerjim kalmadı
Hpv sürüntü ve İdrardan mı yaptılar
Bağışıklığını güçlü tutarsan altlatırsın
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Evet androflor testi pcr yaptırdım prostat sıvısı ve idrardan hpv içinde genital bölgelere o swabı sürdüm sağına soluna sürüntü ile o androflor için verdiğim idrardan çalışmışlar ankarada erkek dermatolog var mı acaba kime gözükmeliyim ne yeme ne içmeliyim ne gibi bir ilaç takviye kullanmalıyım bu konuda çok bilgisizim. Androflor sonucu hakkında ne düşünüyosun murat abi yarın hüseyin hocaya gözükcem ne gibi bir tedavi uygular acaba
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Hpv yaktır git bir özel doktora yakar beş dakikasını almaz yani hiç uğraşma yaktır tekrar çıkarsa yine yaktır
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Lezyon olup olmadığını bilmiyorum eğer varsa yaktırırım lezyon yoksa ne gibi bir takviye almam lazım neye dikkat etmem lazım bilmiyorum ankarada bilindik bir dermatolog varmı bu konu hakkında görüşebileceğim neredeyse tüm dermatologlar bayan ben onların o bölgeyi öyle inceleyeceğini düşünmüyorum çünkü
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Lezyon yoksa hpv oldugunu nerden biliyorsun
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Pcr testi yaptırdım hpv için gelişimde yani bazıları lezyon yapmıyormuş belkide mikro küçüklüğünde bilmiyorum dermatolog baktığında görebilirde benim göremediğimi genotiplendirmede hpv tip 6 pozitif çıktı
Bahtsizbedevii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

Siğil yoksa sıkıntı yoktur hpv de. Hpv deri temasıyla bile gecebilen bir virüstür. Siğil yaparsa da kriyoterapi veya lazerle yakılıyor, genelde bir daha tekrarlamaz ama ederse de yeniden yakılır. Erkeklerde korkulacak bir durum değildir, kadınlarda rahim agzı kanseri yapma ihtimali olduğu söylenir.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Bir daha tekrarlamazmı 3 üncü yaktırışım:) korkan gücenme o kadarlabarutuarlara ya lezyon yoksa sıkıntı yoktur internete fazla inanma yani yazılanlara erkekte sıkıntı yapmaz
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Hpv nin 6 ve 11 tipleri sadece sigil yapabilir kanser yapmaz kanser yapan bir kac tipi var. Cinsel yonden aktif erkekleri teste soksan en az yarisinda hpv tespit edilir korkulacak bir durum yok sadece gorsellikte sikinti yaratir. Bagisiklik bir sure sonra atar onu vucuttan ama kac sene surer bilemem.
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Kc34 abi peki prostat sıvısından yaptırdığım pcr için bir şey söyleyebilirmisin iki gün önce yaptırdım 10 gün öncede hüseyin hocada prostatta kontrol yaptırdığımda prostatta 4 5 lökosit vardı püy kültüründede birşey çıkmadı ama cilt flora bakterisi üredi yazıyodu sadece gram boyamada lökosit ve mikroorganizme üremedi yazıyordu prostattda taş varmış yarın hüseyin hocaya gidecem tekrar ama sizinde önerilerinizi dinlemek istiyorum
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Ege44 sizin hpv tiplemesi nedir bir birlikteliğiniz oluyormu 1.5 sene sonra evlilik düşüncem var ertelemelimiyim yani tip 6 için aşı varmış karşı tarafa en azından onu yaptırırım ama başka tip varmı sürüntüde es geçtiğim onu bilemiyorum
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Valla siz olmasanız naparım test sonucum çıktığı gibi hemen buraya yazıyorum insan konuştukca rahatlıyor yoksa o anlık stres çekilir gibi değil çok teşekkür ederim değerli abilerim
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Hpv 6 icin sorun etme zaten log kopya cok dusuk. Muhtemelen bir sonraki testte atmis olursun ama iliskiye girme kimseyle negatif alana dek.
Tip6 zaten onemsiz, sadcee sigil yapar ama log kopya dusuk.oldugu icin onu da yapmamis olabilir, yine de dermatolog baksin
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

tsuna yazdı:Kc34 abi peki prostat sıvısından yaptırdığım pcr için bir şey söyleyebilirmisin iki gün önce yaptırdım 10 gün öncede hüseyin hocada prostatta kontrol yaptırdığımda prostatta 4 5 lökosit vardı püy kültüründede birşey çıkmadı ama cilt flora bakterisi üredi yazıyodu sadece gram boyamada lökosit ve mikroorganizme üremedi yazıyordu prostattda taş varmış yarın hüseyin hocaya gidecem tekrar ama sizinde önerilerinizi dinlemek istiyorum
5 dermotolog kaç tane ürolog sordum daha diyor bu kadar ömrüm boyunca kanser olanı görmedim yaktır gitsin dediler patoloji dedim güldü hepsi parayı suda topluyorsun galiba diyorlar onun direk gittim bir dermolog yaktı yani fazla uğraşma yaktır gitsin napıcan tipini şeklini
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Benim ilişki sorun olmuyor kız arkadaşım yurt dışındaki çocuklukta aşılıyorlarmış onları onun bulaşacak bir yer YÖK kız arkadaşımlada başkasıyla birlikte olmuyorum bu hastalıktan sonra kokluyor insan :)
Mrshadow

ege44 yazdı:Benim ilişki sorun olmuyor kız arkadaşım yurt dışındaki çocuklukta aşılıyorlarmış onları onun bulaşacak bir yer YÖK kız arkadaşımlada başkasıyla birlikte olmuyorum bu hastalıktan sonra kokluyor insan :)
başkasıyla ilişkiye girme negatif olana dek
aşı sadece 4 tipine karşı var. oysa 100 tane farklı tipi var.
hangi tipsin öğren. insanların %95'i 3 yıl içinde vücudundan atıyormuş HPV'i
kadınlarda tip 16-18 rahim ağzı kanseri yapıyor. Türkiyede yılda 1000 kadın serviks kanseri oluyor bu yüzden. O yüzden tip önemli
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Mrshadow yazdı:
ege44 yazdı:Benim ilişki sorun olmuyor kız arkadaşım yurt dışındaki çocuklukta aşılıyorlarmış onları onun bulaşacak bir yer YÖK kız arkadaşımlada başkasıyla birlikte olmuyorum bu hastalıktan sonra kokluyor insan :)
başkasıyla ilişkiye girme negatif olana dek
aşı sadece 4 tipine karşı var. oysa 100 tane farklı tipi var.
hangi tipsin öğren. insanların %95'i 3 yıl içinde vücudundan atıyormuş HPV'i
kadınlarda tip 16-18 rahim ağzı kanseri yapıyor. Türkiyede yılda 1000 kadın serviks kanseri oluyor bu yüzden. O yüzden tip önemli
TM da bende hiç pozitif çıkmıyorlar 3 kere test yaptım hep negatif sadece lezyonlar çıkıyor işte
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Zaten kadinlarin rahim kanserinin %99 sebebi hpv. Rahim agzinda lezyon yaratip ordanda kansere ceviriyor. Erken teshis edilirse o bolge donduruluyor. Belli yastan sonra erkekler prostat kanseri icin kadinlarda rahim kanseri icin kontrollere gitmeli. Benim 30 yasinda bir bayan arkadasimda tesaduf eseri bu lezyonlar tespit edildi.
Mrshadow

Kadinlar her yil smear aldirmali, yasi yok bunun.
Dondurmuyorlar, koterizasyon yapip rahim agzini aliyolar.