İdrarı tam boşaltamama ve idrar hissi yardım lütfen

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Agahk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

İdrarı tam boşaltamama ve idrar hissi yardım lütfen

Mesaj gönderen Agahk »

Merhaba. Yeni üyeyim, yaşım 22. Tecrübeli abilerimden kardeşlerimden yardım istiyorum. Kısa bir süre önce Zafer Hoca 30-35 lokosit buldu, teşhisi koydu. İlk kür sonra 15-20 lokosite düştü. Ağrı, yanma, sertleşememe problemleri sıfıra yakın nerdeyse. En büyük problemin idrarı tam boşaltmama hissi ve uzun süre hareketsiz kaldığımda sürekli idrar hissi. Düşük debili idrar ve bir de erken boşalma var tabii. Erken boşalmayı ciddiye almıyorum. Bu idrar problemleri kesin kronik prostatit belirtileri mi? Prostatiti yendiğimizde idrar problemleri düzelir mi? İdrar tahlili, Üriner sistem US, üroflowmetri, prostatat sıvısından lokosit sayımı ve sonrasında idrar tahlili yapıldı. Lokosit sayımından sonra teşhis konuldu. Sormak istediğim idrar problemleri için sadece prostatite mi odaklanmalıyım? Prostatit; hiç ağrı, sertleşme, ereksiyon ve yanma problemi olmadan daidrar problemleri olusturur mu? Bu idrar sorunları için ne tür önerileriniz var? Hareketli bir gün geçirirsem bu problemleri çok yaşamıyorum ama evdeyken sinir bozucu oluyor. Bu forumda öğretmen olup bu tür sorunlar yaşayan var mı? Yakında göreve başlayacağım, idrar sorun yapar diye endişeniyorum? Varsa yazabilirse sevinirim. Yorum yapacak herkese şimdiden teşekkür ederim.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: İdrarı tam boşaltamama ve idrar hissi yardım lütfen

Mesaj gönderen Hola »

Formu biraz araştır 100 lerce bu konu hakkında başlık var dostum ve ne nasıl yol izleyeceğin hakkında bilgiler mevcuttur geçmiş olsun
Agahk

Mesaj gönderen Agahk »

eyvallah sağ olasın hepimize geçmiş olsun
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Agahk yazdı:Merhaba. Yeni üyeyim, yaşım 22. Tecrübeli abilerimden kardeşlerimden yardım istiyorum. Kısa bir süre önce Zafer Hoca 30-35 lokosit buldu, teşhisi koydu. İlk kür sonra 15-20 lokosite düştü. Ağrı, yanma, sertleşememe problemleri sıfıra yakın nerdeyse. En büyük problemin idrarı tam boşaltmama hissi ve uzun süre hareketsiz kaldığımda sürekli idrar hissi. Düşük debili idrar ve bir de erken boşalma var tabii. Erken boşalmayı ciddiye almıyorum. Bu idrar problemleri kesin kronik prostatit belirtileri mi? Prostatiti yendiğimizde idrar problemleri düzelir mi? İdrar tahlili, Üriner sistem US, üroflowmetri, prostatat sıvısından lokosit sayımı ve sonrasında idrar tahlili yapıldı. Lokosit sayımından sonra teşhis konuldu. Sormak istediğim idrar problemleri için sadece prostatite mi odaklanmalıyım? Prostatit; hiç ağrı, sertleşme, ereksiyon ve yanma problemi olmadan daidrar problemleri olusturur mu? Bu idrar sorunları için ne tür önerileriniz var? Hareketli bir gün geçirirsem bu problemleri çok yaşamıyorum ama evdeyken sinir bozucu oluyor. Bu forumda öğretmen olup bu tür sorunlar yaşayan var mı? Yakında göreve başlayacağım, idrar sorun yapar diye endişeniyorum? Varsa yazabilirse sevinirim. Yorum yapacak herkese şimdiden teşekkür ederim.
Hocam sadece idrar problemi de yapabilir sadece ağrı da olabilir sadece cinsel semptom da oluşturabilir forum derya deniz her çeşit hasta var. Daha şanssız olanlar hepsini birden yaşıyor. Teşhisin konduysa tedavi için yine forumu okuyabilirsiniz.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Agahk

Mesaj gönderen Agahk »

Hergele yazdı:
Agahk yazdı:Merhaba. Yeni üyeyim, yaşım 22. Tecrübeli abilerimden kardeşlerimden yardım istiyorum. Kısa bir süre önce Zafer Hoca 30-35 lokosit buldu, teşhisi koydu. İlk kür sonra 15-20 lokosite düştü. Ağrı, yanma, sertleşememe problemleri sıfıra yakın nerdeyse. En büyük problemin idrarı tam boşaltmama hissi ve uzun süre hareketsiz kaldığımda sürekli idrar hissi. Düşük debili idrar ve bir de erken boşalma var tabii. Erken boşalmayı ciddiye almıyorum. Bu idrar problemleri kesin kronik prostatit belirtileri mi? Prostatiti yendiğimizde idrar problemleri düzelir mi? İdrar tahlili, Üriner sistem US, üroflowmetri, prostatat sıvısından lokosit sayımı ve sonrasında idrar tahlili yapıldı. Lokosit sayımından sonra teşhis konuldu. Sormak istediğim idrar problemleri için sadece prostatite mi odaklanmalıyım? Prostatit; hiç ağrı, sertleşme, ereksiyon ve yanma problemi olmadan daidrar problemleri olusturur mu? Bu idrar sorunları için ne tür önerileriniz var? Hareketli bir gün geçirirsem bu problemleri çok yaşamıyorum ama evdeyken sinir bozucu oluyor. Bu forumda öğretmen olup bu tür sorunlar yaşayan var mı? Yakında göreve başlayacağım, idrar sorun yapar diye endişeniyorum? Varsa yazabilirse sevinirim. Yorum yapacak herkese şimdiden teşekkür ederim.
Hocam sadece idrar problemi de yapabilir sadece ağrı da olabilir sadece cinsel semptom da oluşturabilir forum derya deniz her çeşit hasta var. Daha şanssız olanlar hepsini birden yaşıyor. Teşhisin konduysa tedavi için yine forumu okuyabilirsiniz.

Teşekkür ederim açıklamanız için. Lokosit takipli tedavi alıyorum. Okuduğum yorumlarda bu kadar fazla lokositi olanlar, fazla ağrılar çektiklerini yazdığını gördüm. Bende olmayınca garip geldi. Tek sorunum idrarla ilgili. Umarım herkes bu hastalıktan tamamen kurtulur.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Agahk yazdı:
Hergele yazdı:

Teşekkür ederim açıklamanız için. Lokosit takipli tedavi alıyorum. Okuduğum yorumlarda bu kadar fazla lokositi olanlar, fazla ağrılar çektiklerini yazdığını gördüm. Bende olmayınca garip geldi. Tek sorunum idrarla ilgili. Umarım herkes bu hastalıktan tamamen kurtulur.
Hocam tek problemi cinsellik olan ve sayılamayacak lökosit olan da var forumda umarım hepimiz iyileşiriz. Lökosit odaklı başladıysanız tedavi sonuç vermez ise çok geç kalmadan kültürden bakteri arayın ona göre tedavi alın. Sağlıcakla .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Agahk

Mesaj gönderen Agahk »

Hergele yazdı:
Agahk yazdı:
Hergele yazdı:

Hocam tek problemi cinsellik olan ve sayılamayacak lökosit olan da var forumda umarım hepimiz iyileşiriz. Lökosit odaklı başladıysanız tedavi sonuç vermez ise çok geç kalmadan kültürden bakteri arayın ona göre tedavi alın. Sağlıcakla .
Lokosit ilk kürde düştü, ikinciye basladım. Lokosit normal seviyelere düştükten sonra bir iyileşme belirtisini görmezsem bakteri aramaya başlayacağım. Tekrar teşekkür ederim. Hepimize sağlıklı bir hayat diliyorum.
Agahk

Mesaj gönderen Agahk »

sianure yazdı:
Agahk yazdı:
Hergele yazdı:
Lokosit ilk kürde düştü, ikinciye basladım. Lokosit normal seviyelere düştükten sonra bir iyileşme belirtisini görmezsem bakteri aramaya başlayacağım. Tekrar teşekkür ederim. Hepimize sağlıklı bir hayat diliyorum.
kardes bende lokosit normale dondukten 1.5-2 ay sonra iyilesme belirtileri basladi, dedigin gibi sadece idrar problemi de yapabiliyor tedavini aksatma zamanla duzelecektir
Sağ olasın. İyileşenleri ve tedaviyeyle sonuc alanları görünce insan mutlu oluyor ve umutlanıyor.