Semende topak v.s taneler görülen hastalar lütfen kullandiğı ilacları bu baslık altina yazsinlar...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Semende topak v.s taneler görülen hastalar lütfen kullandiğı ilacları bu baslık altina yazsinlar...

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar semende topak, parcacik görülen kişiler bu baslik altina o sure zarfinda hangi antibiyotik, alfabloker ve takviyeleri kullaniyorlar lütfen bu başlik altina yazsin..
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Semende topak v.s taneler görülen hastalar lütfen kullandiğı ilacları bu baslık altina yazsinlar...

Mesaj gönderen smm2804 »

kadir yazdı:Arkadaşlar semende topak, parcacik görülen kişiler bu baslik altina o sure zarfinda hangi antibiyotik, alfabloker ve takviyeleri kullaniyorlar lütfen bu başlik altina yazsin..

Selam abi

Koyu sarı geliyor sperm hiç tazik yok çıkarken zevk almıyorum içinde beyaz jöle gibi parçalar var en son 2 hafta boyunca genta iğne ve avelox kullandım faydasını görmedim önceleri tavanic bacterim cipro rifcap klindan genta xtral kutularca kullandım fayda etmedi yanmalarım 2 günde bir oluyor razıyım ama en başda yazdığım şikayetlerim yerine gelsin razıyım yeter ki 3. Seneye girdim bu hastalıkda ilk sene yoktu 2. Senede başladı sarılar parçalar abi
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Semende topak v.s taneler görülen hastalar lütfen kullandiğı ilacları bu baslık altina yazsinlar...

Mesaj gönderen efsane2036 »

Çok yerınde bir başlık olmuş abi özellıkle fayda gordukleri tedavıyı yazmaları daha yerınde olur