Yeni katıldım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
stres
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Yeni katıldım

Mesaj gönderen stres »

Abiler merhaba 2 aydır ureaplazma hastasıyım 20 yaşındayım 1 ay önce kronik prostat tanısı aldım 1 aydır tedavi alıyorum sürekli testis şişmesi yaşıyorum gene şişti moralim çok bozuk sadece antibiyotik kullanıyorum her türlü belirtiyi inanın yaşadım 2 ay içinde, lokasit nerde baktirabilirim uygun fiyata yaşım ve bünyem gereği çok hassas bir dönemdeyim sitede 1 2 doktor gördüm ama biraz pahalı İstanbul içindeyim, sınavlarıma girmiyorum gelecek düşünmüyorum şuanda bitkisel hayattayım
Kullandığım antibiyotikler:
Şüpheli ilişki sonrası 18.gun tedradox 7 gün günde 2
39.gün tedradox gunde 2
46.gun tedradox tavanic
53.gun tavanic devam
Şuanda tavanic devam pazar günü biticek bir yol gösterin abiler ailemde biliyor ama inanın sadece biliyorlar kimse anlamıyor
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Yeni katıldım

Mesaj gönderen Followme »

Sadece testis şişmesimi var dostum.
stres

Mesaj gönderen stres »

Hayır sık idrar peniste yanmayla başladı doktor birşeyin yok dedi sonra taziksiz boşalma testis ağrısı idrara cikamama, sonra tazik var sperm az idrar sık gene makatta seyirme sürekli idrar yolunda yanma prostta yanma makatta yanma boşalma sonrası ağrı testis şişmesi her türlü şey şuanda sadece testis şişmesi ağrı yok denecek kadar az idrar debi az düşük ve rengi koyu sperm az tazikvar makatta seyirme devam prostta yanma devam idrarda yanma devam 1 aydır duyarlı kullanıyorum Basri hocadan tedavi aldım biraz sonra devam edemedim devlete gittim tavanic yazdı yanına sonra tavanicle devam et dedi şuan ne yapıcsm bilmiuorum ilaç biticek ve testis hala sis
stres

Mesaj gönderen stres »

Burda bu doktora göründüm lokasitin pek bi anlamı yok kültür yaptıralım dedi bende çıktım açıkçası ilacı bırakmaktan korkuyorum ureaplazma ölmemiştir diye bu arada benim kültür sonucunda stad houmaltyc de uredi Basri hoca önemsiz dedi
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

stres yazdı:Burda bu doktora göründüm lokasitin pek bi anlamı yok kültür yaptıralım dedi bende çıktım açıkçası ilacı bırakmaktan korkuyorum ureaplazma ölmemiştir diye bu arada benim kültür sonucunda stad houmaltyc de uredi Basri hoca önemsiz dedi
Benim testislerde en başından beri şiş hidrosel olabilir doktor baktımı?
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen insirah13 »

Followme yazdı:
stres yazdı:Burda bu doktora göründüm lokasitin pek bi anlamı yok kültür yaptıralım dedi bende çıktım açıkçası ilacı bırakmaktan korkuyorum ureaplazma ölmemiştir diye bu arada benim kültür sonucunda stad houmaltyc de uredi Basri hoca önemsiz dedi
Benim testislerde en başından beri şiş hidrosel olabilir doktor baktımı?
Hocam hidrosel bende de var. Bu kadara ameliuata gerek yok diyorlar. Bu nasıl geçecek, neden oldu bir bilgijiz var mi? Doktorlar hic onemsemiyor.
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Ureplazma olduğunu nasıl anladın kardeşim......Allah'ım şifa versin
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Stres hastası üye olabilmişsin foruma
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Kardeşim bu hastalığın en iyi dostu stres. İsminle müsemma isen zor iyileşirsin. Önce moralini düzelt iyileşen hastaların olduğunu bil. Tedavi ol .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
stres

Mesaj gönderen stres »

ramzes yazdı:Ureplazma olduğunu nasıl anladın kardeşim......Allah'ım şifa versin
15.gun kültür verdim orda çıkmıştı
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

stres yazdı:
ramzes yazdı:Ureplazma olduğunu nasıl anladın kardeşim......Allah'ım şifa versin
15.gun kültür verdim orda çıkmıştı
Doğru yolu bulmuşsun duyarlı antibiyotik kullan ve iyi bir antideprasana başla tedavide çok yardımcı olur kültür varken bence lökosit 2 planda tut bakterinin oldugu yerde zaten bol lökosit olur gelelim heamoulticus a staph gurubu tedavi Alman gereken bir bakteri ayrıca bu bakteriyi nerde ürettin idrarmı semenmi prostat sıvısımı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
huseyin252

Ve akut prostatit tedaviyi yarın bırakma duyarlı devam et iyileşme şansın yüksek
stres

Mesaj gönderen stres »

huseyin252 yazdı:Ve akut prostatit tedaviyi yarın bırakma duyarlı devam et iyileşme şansın yüksek
O bakteriyi işte penis ucundan çubukla aldı ordan çıktı ne kadar uredigi göstermiyordu Basri hocada önemsiz dedi abi 1aydir duyarlı kullanıyorum şikayetlerim devam ediyor bu testis gene niye şişti anlamadım doktor da daha ilaç yazmam diyor bilemedim bende ve Basri hocaya son görünümde tanı olarak kronik prostat yazmış akut değil yani
huseyin252

stres yazdı:
huseyin252 yazdı:Ve akut prostatit tedaviyi yarın bırakma duyarlı devam et iyileşme şansın yüksek
O bakteriyi işte penis ucundan çubukla aldı ordan çıktı ne kadar uredigi göstermiyordu Basri hocada önemsiz dedi abi 1aydir duyarlı kullanıyorum şikayetlerim devam ediyor bu testis gene niye şişti anlamadım doktor da daha ilaç yazmam diyor bilemedim bende ve Basri hocaya son görünümde tanı olarak kronik prostat yazmış akut değil yani
Kardeş bir enfeksiyon uzmanına git kültür ve pcr ve lökosit sonuçlarını muhtemelen flora bakterisi üremiş umarım metisilin dirençli değildir