-40 Yaşamak

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Re: -40 Yaşamak

Mesaj gönderen duman64 »

Kitabın ismi

DEMYSTISFYING PROSTATIS
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

duman64 yazdı:Kitabın ismi

DEMYSTISFYING PROSTATIS
Duman abi tedavi için ne diyor bu kitap veya Dr ?
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

Farate yazdı:

DEMYSTISFYING PROSTATIS
Kardeşim amazonda kitabın başından biraz vermiş. Tamamını okuyamadım. Satin almak gerekiyor.Fakat içinde çok yaralı bilgiler olacağına inaniyorum.Kitabin yazarı 20 yıllık ürolog. Kanadada tek prostatit tedavi merkezi var.Kitabi temin edebilirsem mutlaka okumak istiyorum.Aslinda hepimiz okusak çok şey öğreniriz.
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

duman64 yazdı:
Farate yazdı:

DEMYSTISFYING PROSTATIS
Kardeşim amazonda kitabın başından biraz vermiş. Tamamını okuyamadım. Satin almak gerekiyor.Fakat içinde çok yaralı bilgiler olacağına inaniyorum.Kitabin yazarı 20 yıllık ürolog. Kanadada tek prostatit tedavi merkezi var.Kitabi temin edebilirsem mutlaka okumak istiyorum.Aslinda hepimiz okusak çok şey öğreniriz.
Kitap özelikle prostatit hastaları için yazılmış.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Farate

Mesaj gönderen Farate »

duman64 yazdı:
duman64 yazdı:
Farate yazdı: Duman abi tedavi için ne diyor bu kitap veya Dr ?
Kitap özelikle prostatit hastaları için yazılmış.
Bende ingilizce yok abi :D
Olan abiler kardeşler el atarsa çok güzel olur
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

maks yazdı:
ABittersweetLi yazdı:bu hastalığın ilaç ile ilgisi yok. yapı bozuluyor. o yapıyı tamir edecek bir şey geliştirmeleri gerekiyor. ayrıca bu durum kronik prostatit için de geçerli değil. siz doktor yakalananlar olsa çare bulurlar zannediyorsunuz ama foruma kaç tane doktor ben hastayım diye gelip forumdakilerden fikir aldı. zaten sadece prostatit değil kronik olan hiç bir şeyi tedavisi yok. mesela kronik gastritin tedavisi var mı? yok. mide içi prostat içi gibi süngersi bir yapıya da sahip değil. yani ilaçlar direkt etki etmeli. ama hiç öyle olmuyor. yani bu işin ilacın prostata ulaşması ile de bir ilgisi yok.
Bunu okuduğumda beynimden aşağı kaynar sular döküldü. Artik iyi olamayacağız anlamına geliyor bu durum ama bakıyorum eski hastalardan artik gelmeyen çok. Konuştuklarımız genelde iyilesemeyenler. Iyilesenlere ise ulaşılamıyor. Hatta adamlar Hangi dr de nasıl bir tedavi aldigini bile söylemiyorlar o günleri hatırlamamak için, bunu düşününce de içimde bir umut doğuyor. Bilmiyorum bu isin sonu hiç iç acıcı değil sanki. Sizden bunu duymak cok uzdu ve umutsuzluğa itti beni işin aslı.
şimdi iyileşmek tabiri kişiden kişiye değişiyor. bazıları %80 iyileştiği zaman ben iyileştim diyor. bazıları da %90 iyileştiği zaman ben iyileştim diyor. sen şimdi %100 olsan bile eski alışkanlıklara dönersen tekrardan prostatit olursun. bu kaçınılmaz. tabii işin psikolojik yanı da var. ayrıca forumda yıllarca durup bir gün kendisine başka bir hastalık olduğununun teşhisini koydurup sorunlarından tamamen kurtulanda var. umutsuzluğa gerek yok. şikayetler çoğu kişide zamanla azalıyor. bunda telaş yapacak bir şey yok. ben kronik gastritten örnek verdim. şimdi kronik gastrit olanlar telaş yapıyor mu? hayır tabii ki de.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

huseyin252 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:bu hastalığın ilaç ile ilgisi yok. yapı bozuluyor. o yapıyı tamir edecek bir şey geliştirmeleri gerekiyor. ayrıca bu durum kronik prostatit için de geçerli değil. siz doktor yakalananlar olsa çare bulurlar zannediyorsunuz ama foruma kaç tane doktor ben hastayım diye gelip forumdakilerden fikir aldı. zaten sadece prostatit değil kronik olan hiç bir şeyi tedavisi yok. mesela kronik gastritin tedavisi var mı? yok. mide içi prostat içi gibi süngersi bir yapıya da sahip değil. yani ilaçlar direkt etki etmeli. ama hiç öyle olmuyor. yani bu işin ilacın prostata ulaşması ile de bir ilgisi yok.
Kısmen haklısın dostum ama senin dediklerin nonbakteriyel için geçerli örnek ben bakteriyel prostatitim 4 bakteriden 3 öldü bir tane kaldı oda çok sayıda üredi hem idrar hem semen hem prostat sıvısında üredi şimdi onun İçin tedavi planlıyoruz ve ben şu an yüzde 80 ve 90 arası iyiyim ben non bakteriyele inanmıyorum benim doktorum kültürleri ve pcr leri yenilememi istedi prostatta tespit edilemeyen bakteri olduğunu düşünüyor non bakteriyel için ha bu arada flora bakterileri için tedavi başlıyor başından savmıyor
hocam bakteriyel diye tabir edilen akut durumlarda oluyor. yıllarca süren bakterili kronik prostatit olma ihtimali bence yok. yapılan pcr testlerine de aldanmayın. pcr testinin balon olduğu bu covid-19 sürecinde ortaya çıktı. testlerin doğruluk payı %40-50 civarı seyrediyor. bunu profesörler söylüyor. yani bu yolla bulunan bakteriler bana pek inandırıcı gelmiyor. ama bazı istisnai durumlar olabilir. ona bir şey diyemem.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

ABittersweetLi yazdı:
huseyin252 yazdı:
Kısmen haklısın dostum ama senin dediklerin nonbakteriyel için geçerli örnek ben bakteriyel prostatitim 4 bakteriden 3 öldü bir tane kaldı oda çok sayıda üredi hem idrar hem semen hem prostat sıvısında üredi şimdi onun İçin tedavi planlıyoruz ve ben şu an yüzde 80 ve 90 arası iyiyim ben non bakteriyele inanmıyorum benim doktorum kültürleri ve pcr leri yenilememi istedi prostatta tespit edilemeyen bakteri olduğunu düşünüyor non bakteriyel için ha bu arada flora bakterileri için tedavi başlıyor başından savmıyor
hocam bakteriyel diye tabir edilen akut durumlarda oluyor. yıllarca süren bakterili kronik prostatit olma ihtimali bence yok. yapılan pcr testlerine de aldanmayın. pcr testinin balon olduğu bu covid-19 sürecinde ortaya çıktı. testlerin doğruluk payı %40-50 civarı seyrediyor. bunu profesörler söylüyor. yani bu yolla bulunan bakteriler bana pek inandırıcı gelmiyor. ama bazı istisnai durumlar olabilir. ona bir şey diyemem.
katılıyorum...
kültürü mültürü zaten hiç konuşmayalım bile...
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Duman 64 kardeşim Desigunt Rus Doktorla konuştum Beni Bekliyor Torontoya Virüs yüzünden gidemedim Birde Eşim Hamile Onuda Riske atmak istemiyorum O yüzden Bekliyorum 1 saat bana uçakla Toronto
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

huseyin252 yazdı:Şuda gerçek 180 ülkede Türkiye sağlık konusunda ilk 10 girer bu konuda düşünün korananın bile alışı bulan yine bir Türk çift yakında bu hastalığında etkili tedavisi bulunur
Doktorunuz kim hocam
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Hola yazdı:Duman 64 kardeşim Desigunt Rus Doktorla konuştum Beni Bekliyor Torontoya Virüs yüzünden gidemedim Birde Eşim Hamile Onuda Riske atmak istemiyorum O yüzden Bekliyorum 1 saat bana uçakla Toronto
Abi tedavi etkili olursa haber et bize inan çözüm olacağını bilsem bende çıkar giderim oraya
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Arkadaşlar Gidince Size Haber vereceğim Adama Amerikan dan bile hastalar geliyor
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

Hola yazdı:Duman 64 kardeşim Desigunt Rus Doktorla konuştum Beni Bekliyor Torontoya Virüs yüzünden gidemedim Birde Eşim Hamile Onuda Riske atmak istemiyorum O yüzden Bekliyorum 1 saat bana uçakla Toronto
Meraba hola,
Rus doktor hakkında baya araştırma yaptım. Doktor 127 sayfalık bir kitap yazmış. Dunyanin bir cok yerinden 20 yil boyunca yuzlerce hastayi tedavi etmiş. Adam çok iddialı söylüyor. Sana yakınmış. Onun için çok şanslı sayılırsın. Onun gibi komple bir tedavi uygulayan bir doktor maalesef Turkiyede yok.
Onun kitabını alma imkanımız mümkün mü? Bize yol gösterici olabilir.Butadan temin etmek zor.
Gittiğinde tecrübelerini paylaşır mısın? Gerekirse biz de gidebiliriz ya da onun uyguladığı metodları burada doktorlara uygulatabiliriz.
Şişen haber bekliyoruz.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Gidince haber vereceğim dostlar