Bu ilacı kullanan oldu mu

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Bu ilacı kullanan oldu mu

Mesaj gönderen erdem60 »

Detrusitol diye bir ilaç verdi doktor sık idrarı keser dedi.arkadaslar kullanırken karın ağrısı bel bölgesinde ağrı oluyordu şimdilerde bağırsakta bir ağrı var lavaboya gittim biraz da kan geldi büyük tuvaletimi yaparken endişe duydum bu ilacı kullanan oldu mu hiç
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Bu ilacı kullanan oldu mu

Mesaj gönderen Knybr »

erdem60 yazdı:Detrusitol diye bir ilaç verdi doktor sık idrarı keser dedi.arkadaslar kullanırken karın ağrısı bel bölgesinde ağrı oluyordu şimdilerde bağırsakta bir ağrı var lavaboya gittim biraz da kan geldi büyük tuvaletimi yaparken endişe duydum bu ilacı kullanan oldu mu hiç
Ben kullandım hocam bende bi işe yaramadı kan gelmedi ama büyük abdestin rengi daha koyu cıkıyordu
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Knybr yazdı:
erdem60 yazdı:Detrusitol diye bir ilaç verdi doktor sık idrarı keser dedi.arkadaslar kullanırken karın ağrısı bel bölgesinde ağrı oluyordu şimdilerde bağırsakta bir ağrı var lavaboya gittim biraz da kan geldi büyük tuvaletimi yaparken endişe duydum bu ilacı kullanan oldu mu hiç
Ben kullandım hocam bende bi işe yaramadı kan gelmedi ama büyük abdestin rengi daha koyu cıkıyordu
Şimdi doktora gidicem bı bakayim
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

detrusitol aktif mesane ilacıdır. idrarınızı tutamayacak gibi olarak tuvalete koşarak gidilen durumlarda kullanılır. yani çok çok sık sık idrara çıkma diyelim. az az sık sık idrara gitme durumu varsa xatral vb alfa blokerlar düşünülmelidir.Söylediklerim şahsi düşüncelerim olup tavsiye niteliği taşımamaktadır. Risk size aittir.
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Aktif mesane ilacı kullanmayın mesaneye baskı var prostat tarafından bu ilaç mesanede uzun süre idrar tuttuğunuzda mesane çevre sinir ve kaslara ağrı yansıtır genel karın bölgesi alfa bloker kullanın akımı ve gerginliği bi müddet kontrol altına almış olursunuz
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Ve şahsi görüşüme göre literatüre girmiş olmasına rağmen aktif mesane diye bir hastalık yoktur 2 sebebi olabilir
1-vücut mesanede biriken idrarda tehdit unsuru algılar ve dışarı atmak ister(enfeksiyon vs)
2-mesanede doğuştan yada sonradan kazanılmış kas işlev bozukluğu ve prostatın yaptığı baskı
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Acile gittim hemeroid kaynaklı dedi ama bugüne kadar hiç kan olayı ve karın ağrısı yaşamamıştım hiç sıkıntı yok dedi doktor ama bu ilacı almiyicam kesinlikle
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

İnternette de araştırınca biraz anksiyete yaptım kanser filan yazıyordu epey korkuttu
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

O ilaç bende kullandım hiç bir işe yaramadı birdahada kullanmam prostatit varsa kullanma baş türevlerine bak
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
nugo1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen nugo1 »

erdem60 yazdı:İnternette de araştırınca biraz anksiyete yaptım kanser filan yazıyordu epey korkuttu
Makat kanamalari dogrudan kansere yorumlanamaz.

Bazi ilaclar barsak florasini bozar ishale
Sebep.olur.
Asiri zorlama makat cikisind acatlaklara ve kanamaya sebep.olur.

Kafanizin rahat olmasi icin bir dahiliye uzmani ile gorusunuz.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

2 kere gittim doktora ilaç alma dedi problem yok dedi bir daha Internetten hastalık bakmiyicam
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

Bende işe yaramadi emselex kullandım ondan sonuç aldım ama xatral la kombine ettim xatralda baş donmesi tansiyon oynamasi yapıyor.Her ilaç ayrı dert.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Bir daha devlet Hastanesi'ne gitmeyi düşünüyorum zafer hocanın verdiği ilaçlar çok iyi geliyordu ama cinsellikle ilgili sıkıntın ilaçlardan sonra gecicek demişti o geçmedi en iyisi yine gitmek
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

erdem60 yazdı:Bir daha devlet Hastanesi'ne gitmeyi düşünüyorum zafer hocanın verdiği ilaçlar çok iyi geliyordu ama cinsellikle ilgili sıkıntın ilaçlardan sonra gecicek demişti o geçmedi en iyisi yine gitmek
Kardeşim anksiyeteyi de çözmeye bak sen. Cinsellik prostatit semptomudur ancak anksiyete hormon bozukluğu vs yapıyor benzer problemler yaşatır. Benim de istek problemi çözülmedi. Ereksiyon fena değil yine iş görür bi şekilde de istek sıfır son tedavi de toplamadı. Duyarlı anti kullanmama rağmen.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Hergele yazdı:
erdem60 yazdı:Bir daha devlet Hastanesi'ne gitmeyi düşünüyorum zafer hocanın verdiği ilaçlar çok iyi geliyordu ama cinsellikle ilgili sıkıntın ilaçlardan sonra gecicek demişti o geçmedi en iyisi yine gitmek
Kardeşim anksiyeteyi de çözmeye bak sen. Cinsellik prostatit semptomudur ancak anksiyete hormon bozukluğu vs yapıyor benzer problemler yaşatır. Benim de istek problemi çözülmedi. Ereksiyon fena değil yine iş görür bi şekilde de istek sıfır son tedavi de toplamadı. Duyarlı anti kullanmama rağmen.
Bu ereksiyon bir şekilde ilişki sırasında oluyor da dediğin gibi istek gelmiyor zafer hoca da devam edecem bakalım hayırlısı