Kadir abiye teşekkür

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
oktay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Kadir abiye teşekkür

Mesaj gönderen oktay »

internetten baktım candida mantarı testi var onu yapacağim doktorada görüneceğim
maks
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen maks »

oktay yazdı:internetten baktım candida mantarı testi var onu yapacağim doktorada görüneceğim
Hangi test hangi dr imiş paylaşma mümkün mü?
oktay

Mesaj gönderen oktay »

maks yazdı:
oktay yazdı:internetten baktım candida mantarı testi var onu yapacağim doktorada görüneceğim
Hangi test hangi dr imiş paylaşma mümkün mü?
sabah aç karnına bir bardağa tükürüyorsun internete yaz direk çkıyor.
oktay

Mesaj gönderen oktay »

Birde kendi kendimize prostat masajı yapmamız mümkünmü kendi doktoruma soyledim o eski bir yöntem dedi ve yapmadı ben kendim yapabilirmiyim.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

oktay yazdı:Birde kendi kendimize prostat masajı yapmamız mümkünmü kendi doktoruma soyledim o eski bir yöntem dedi ve yapmadı ben kendim yapabilirmiyim.
Işine gelmediği için söylemiş. Benim doktor da biz bunu eskiden yapardık demişti.Sonra yanmalar geçip sadece prostata ağrı olunca prostatı rektal tuşe ile kontrol etti ve dedi ki her hafta masaj yapalım ve ödemi atalım dedi.Simdi bana her hafta masaj yapıyor.En son epey ödemin azaldığını ve prostatın normale dönmeye başladığını söyledi. Ben de sabırla masaja devam ediyorum.Cunku lökosit düştü. Eritrosit her defasında düşmeye devam ediyor. Inşallah kurtulacağız. Tabi sabır gerekiyor.
oktay

Mesaj gönderen oktay »

abi tekrar ısrar ederim bakalım ne diyecek olmadı masaj yapan doktor bulacağim
oktay

Mesaj gönderen oktay »

Knybr yazdı:
oktay yazdı:teşekkür ederim zaten kronik gastirit var diyete yeni başladım, mantar testine kan danmı bakıyorlar.
Tam bilmiyorum ama kandan belki gaitadanda yapılıyordur birde dilinize bakın sarılık tortulu olması veya beyaz puturcuklu gibi bi durum var mı
sabah kaltığımda beyaz halkalar oluyor dilimde sonra geçiyor.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

oktay yazdı:
Knybr yazdı:
oktay yazdı:teşekkür ederim zaten kronik gastirit var diyete yeni başladım, mantar testine kan danmı bakıyorlar.
Tam bilmiyorum ama kandan belki gaitadanda yapılıyordur birde dilinize bakın sarılık tortulu olması veya beyaz puturcuklu gibi bi durum var mı
Aynı durum bende de var prostatitten önce de vardı beyazımsı ortaya doğru sararan bir tabaka var. Akşama doğru azalıyor sabah başa sarıyor.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

oktay yazdı:
Knybr yazdı:
Zaten bunlar var üzerine birde tuvalet ihtiyacında yanma veya sonrasında kasıntı varsa büyük ihtimal mantardır bi test yaptırmanızda fayda var
oktay

Mesaj gönderen oktay »

yanma ve batma ilk başlarda çok oluyordu hatta işedikten sonra penis in alt kısmına dokunamıyordum şuan onlar azaldı.Ama mesane çok sıkıştırıyor genel olarak ve işemede zorluk oluyor şuan
oktay

Mesaj gönderen oktay »

test için randevu alacağım sanırım gaida dan bakıyorlarmış.