Zafer Hocaya gittim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Zafer Hocaya gittim

Mesaj gönderen ahmet24 »

Arkadaşlar merhaba, forumu bugün keşfettim. 25 yaşındayım. Bende 2013 senesinin haziran ayında sertleşme problemi başladı. Yaklaşık bir sene sonra da penisimde huylanma, karıncalanma türü değişik bir hissiyat oluşmaya başladı. Bununla ilgili çapa, cerrahpaşa, kartal eğitim araştırma, haseki eğitim araştırma, özel doktorlar, beşiktaş sait çiftçi hastanesine gittim. İşte spermiogram, semen kültürü, penil doppler, ultrasonografi vs. testler yapıldı. Doktorların bir kısmı takma kafana, gençsin diye geçiştirdi, bir kısmı tek seferlik ürispas, tadavil tarzı ilaçlar verip başından attılar, tekrar gelmemi bile istemediler. Bu durum daha da kötü bir hal aldı. Penis, testisler ve zaman zaman mesane ve bacaklarda da aynı his var. Boşalınca geçecekmiş gibi oluyor ama kesinlikle geçmiyor. Spermim de sarı renkte. Dün forumu keşfetmem üzerine bugün zafer hocaya gittim. Prostat masajı sonrası yapılan testte " prostat salgısının mikroskobik incelemesinde her sahada 15-20 lökosit ve bazı sahalarda lökosit kümeleri görüldü sonucu çıktı. Hoca benim prostatit olduğumu, doktorların bu hastalığı çok iyi bilmediklerinden hastaları başlarından savdıklarını söyledi. Tetradox, cipro,novosef verdi. Bira, şarap kullanımının, kondomsuz sevişmenin yasak olduğunu; sıcak suya oturmam gerektiğini, sıcak su torbası kullanmam gerektiğini söyledi. Hocanın dediklerine harfiyen uyacağım. Ancak sizlere sormak istediğim şey, çoğu doktorun bunu teşhiş etmenin zor olduğunu söylediği malum, klinik olarak teşhis edenlerin de uğratmak istediği keza yine ortada. Bu hastalık bu kolay bir şekilde teşhis edilebiliyordu madem ben neden 5 senedir bu hastalığı çekiyorum. Doktorların iş bilmezliğimi tamamen bu ve zafer hocaya daha önce gidenler ne düşünüyor
Hsyncnk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Zafer Hocaya gittim

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Kardeşim ağrı falan varmı?
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

Yok hiçbir zaman ağrım olmadı. Bende sadece penis, mesane, zaman zaman da bacaklara vuran böyle tarifini tam yapamayacağım huylanma, gıdıklanma, baskılanma türünde bir hissiyat var
Hsyncnk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Kardeşim valla ben şuan ağrılardan uyuyamiyorum işe bile gitmedim şu sitede yerinde olmak isteyen çok kişinin olacağına eminim Allah hepimizin yardımcısı olsun,Allah hepimize Şafii ismiyle şifa versin
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

Hocam, bu hastalığı maalesef yakalanmayan anlayamaz ne olduğunu. Dediğin gibi ağrı olmaması iyi ama inan o bahsettiğim hissiyat hayatımı zindan etti. Hiçbir şeye konstantre olamıyorum, aklım sürekli orada. Cinsellikte sorun yaşıyorum, cinsellik olduğunda keyif alamıyorum, hissizlik yaşıyorum. Partnerim cinsel birliktelik yaşamak istediğinde, kaçacak delik arıyorum. 5 senedir de devam eden bir şikayet. Yani yeter ki geçsin, alkolü de hayatımdan çıkarırım, verilen her türlü ilacı da kullanırım
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

çok sağolun, umarım şifasını bulurum bu meretin. hiçbir umudum kalmamıştı ama 5 sene sonra ilk defa bir hekim teşhis koyunca, biraz olsun umudum oldu
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Tam olarak nasıl bi his boşalacak gibimi
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

tedavinizi takip edin. lökositi 1-2 seviyelerinde tutmaya çalışın.
şikayetleriniz bir süre daha azalarak devam edebilir, sabırlı olun..
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

bir de zafer hoca bir şey demedi ama internette kahvenin kötü etkiledigi yönünde bilgiler var, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

Espace42 yazdı:Tam olarak nasıl bi his boşalacak gibimi
Penisin içinde bir iltihap var da boşalınca vücuttan atacakmissin gibi bir his ama kesinlikle boşalmanın bir etkisi olmuyor
Espace42

Tmm kardeş kahveyi içme kola asitli içme içki bunlar yasak
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

ahmet24 yazdı:bir de zafer hoca bir şey demedi ama internette kahvenin kötü etkiledigi yönünde bilgiler var, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
kahve prostatta geçici ödeme neden olur.
bu tüm erkekler için geçerlidir.
bu nedenle prostatit hastalarının kahve tüketmemesi gerekir..
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

aklımdaki bir soru da; zafer hoca sigara içmenin olumsuz bir etkisi olmaz prostatite dedi. internette sigara kötü etkiler yönünde çok yorum var. acaba sigaraya ile ilgili bir tanıklığı olan var mı? mesela bu hastalıktan sonra bırakıp olumlu etkisini gören, ya da sigaraya içmeye devam edip iyileşen
Espace42

Pro2020 yazdı:
ahmet24 yazdı:Hocam, bu hastalığı maalesef yakalanmayan anlayamaz ne olduğunu. Dediğin gibi ağrı olmaması iyi ama inan o bahsettiğim hissiyat hayatımı zindan etti. Hiçbir şeye konstantre olamıyorum, aklım sürekli orada. Cinsellikte sorun yaşıyorum, cinsellik olduğunda keyif alamıyorum, hissizlik yaşıyorum. Partnerim cinsel birliktelik yaşamak istediğinde, kaçacak delik arıyorum. 5 senedir de devam eden bir şikayet. Yani yeter ki geçsin, alkolü de hayatımdan çıkarırım, verilen her türlü ilacı da kullanırım
Ben 10 yıllik tecrubeme göre konustum basimdan cok gecti malesef 3 kere agir nuks yasadim antibiyotik tedavisine girdigimde sikayetlerim artmis olmadik semptomlar turemisdi soyle soyleyeyim pelvik agrim varken yanlis tedaviyle aninda baska semptomlar olmaya basladi onlari bitirmek icin 100 lerce igne kullanmak zorunda kaldim karar senin tabi gozlemlersin durumunu gecmis olsun
Durumun nasıl oldu kardeşim varmı bi gelişme o his gittimı
Espace42

ahmet24 yazdı:
Penisin içinde bir iltihap var da boşalınca vücuttan atacakmissin gibi bir his ama kesinlikle boşalmanın bir etkisi olmuyor
Durumun nasıl kardeşim o his gittimi
Ozgur34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Ozgur34 »

Bende cidden bunu anlamıyorum.Antibiyotikler zor etki ederken kahve,baharat nasıl çatır çatır etkiliyor bu organı o da başka bir mevzu:)
ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman »

Ozgur34 yazdı:Bende cidden bunu anlamıyorum.Antibiyotikler zor etki ederken kahve,baharat nasıl çatır çatır etkiliyor bu organı o da başka bir mevzu:)
aynı şeyi daha önce bir doktora ben de sormuştum. bu işte ciddi bi mantık hatası var. kahveyi içiyosun prostata anında ulaşıyor ödem yapıyor ancak antibiyotiği alıyorsun defalarca kez alıyorsun bir türlü tam ulaşamıyor. ya antibiyotik ulaşamıyor değil antibiyotik ulaşıyor ama etki etmiyor ya da kahvenin kötü etkilediği bir şehir efsanesi.
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

Espace42 yazdı:
ahmet24 yazdı:
Durumun nasıl kardeşim o his gittimi
sertleşme konusunda hafif de olsa bir düzelme hissediyorum aslında ama o his kesinlikle gitmiyor. bu hafta yine gideceğim zafer hocaya, bakalım ne diyecek. benim spermim sarı ve sıvı kıvamda ve boşalınca kesinlikle rahatlama olmuyor, tıkanıklık var gibi. bu haftalık başlamadan önce ben işerken aşırı ıkınırdım ve meni gibi bir sıvı gelirdi. acaba diyorum idrarın prostata kaçması, sperm ile idrarın karışması gibi bir durum mu oldu
Espace42

Boşalma isteği gibi bir his var gelip duruyor ben zafer hocaya sordum intihap var olum dedi bende de bu his var çok pis bişey bacaklarda tuğaf bi his yapıyor 2hafta çok azaldiydi yok denecek kadar ama gene basladi Ahmet 24 kardeş bende bilgilendir
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

Espace42 yazdı:Boşalma isteği gibi bir his var gelip duruyor ben zafer hocaya sordum intihap var olum dedi bende de bu his var çok pis bişey bacaklarda tuğaf bi his yapıyor 2hafta çok azaldiydi yok denecek kadar ama gene basladi Ahmet 24 kardeş bende bilgilendir
muhtemelen benzer belirtiler yaşıyoruz seninle, boşalma ile geçecekmiş gibi ama geçmiyor
Espace42

Kas gevşetici falan denedinmi bi dene kardeş bak bi dene zararı olmaz ben yurdisindayim oyuzdenalmiyoyorum
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

yok denemedim hiç. zafer hocaya bir sorarım. ama hoca beni çok anlamadı gibi geldi. bende böyle karıncalanma, huylanma, baskılanma gibi bir his oluyor. bu makat bölgesine, testis bölgesine, prostat bölgesine, penise ve bacağa vuruyor. ama zafer hoca ikinci gidişimde ağrın devam ediyor mu diye sordu. benim hiç ağzım olmadı ki
Espace42

Kardeşim sana özelden yazdım bende ağrıda var Di bu hisle beraber ama seninki biraz değişik gibi özelden yazdım lökosit bende 2 -3 çıktı 7 8 Di lökosit le alakalı gibi durmuyor lökosit düşür once bi bak bakalım ben iyidim bu his başlamadan önce
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

Espace42 yazdı:Kardeşim sana özelden yazdım bende ağrıda var Di bu hisle beraber ama seninki biraz değişik gibi özelden yazdım lökosit bende 2 -3 çıktı 7 8 Di lökosit le alakalı gibi durmuyor lökosit düşür once bi bak bakalım ben iyidim bu his başlamadan önce
mesajın gelmedi ama yazdım sana özelden kardeşim
Bronic
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Bronic »

Lütden bi güncelleme geçin. Ben artık çok çaresizim. Hangi doktora gitsem psikoloğa git diyor. 2017 de zaten gittim bi işe yaramadı. Başlarından savıyorlar.

Bu da benim yazdığık yazı. Bi okur musunuz? Belki benzerdir. Ben de zafer hocaya gideceğim

http://kronikprostatit.org/viewtopic.php?t=5809

ahmet24 yazdı:
Espace42 yazdı:Kardeşim sana özelden yazdım bende ağrıda var Di bu hisle beraber ama seninki biraz değişik gibi özelden yazdım lökosit bende 2 -3 çıktı 7 8 Di lökosit le alakalı gibi durmuyor lökosit düşür once bi bak bakalım ben iyidim bu his başlamadan önce
mesajın gelmedi ama yazdım sana özelden kardeşim