Андро-гин (Andro-gin)

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
DarKDayS
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Андро-гин (Andro-gin)

Mesaj gönderen DarKDayS »

http://www.medio.kiev.ua/index.php?Lev=urology&t=andro

Arkadaşlar Size bir link yolluyorum ama Rusça yazılı. Tercüme yapabilirsiniz Google da! Arkadaşlar Türkiye'de andro-gin ile prostatit tedavisi olan var mı? Bu dediğim alet Rusya ve diğer eski Sovyet ülkelerinde cok yaygın! Belli bir tedavi sürecinden sonra prostatit tedavisinde etkili olabiliyor!
DarKDayS

Re: Андро-гин (Andro-gin)

Oradaki reklam değil, evet Ukrayna yazıyor çünkü orada makinenin faydalarını cok kapsamlı anlattiği için o linki ekledim. o makine prostatit tedavisinde cok etkili bende kullandım benim bazı sorunlarımı giderdi diyebilirim, eskiye göre cok cok iyiyim! Ben yurt dışında çalışıyorum tr de var ise antibiyotik tedavisi ve fitil ile cok cok etkili sonuclar veriyor.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

nasıl bişey anlatırmısın birfaz
DarKDayS

1.Elektriksel stimülasyon
2.Manyetik terapi
3.Lazer terapi
4.Nörostimülasyon

Çeviri ile belirtim;

Link de görüldüğü gibi 5 parçadan oluşmaktadır. Her biri belli yerlere yerleştirip yukarıdaki yazmış olduğum etkileri göstermektedir. Makat, kuyruk sokumu bölgesi, sol yumurtalık bölgesine ve göbek deliğinden 4 parmak aşagısına yerleştiriliyor. Bu yerler genelde prostata yakın olan ve prostat cevresi. Her bir seans 10 dk sürüyor ve 10 seans yapılıyor.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Prostat sıvısını alacak doktor bulamıyoruz bu makinayı kimse getirmez
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Fatih portakal a mesaj mı yazsak
DarKDayS

Zaten bu halen gelmemizin en büyük sorumlusu tr deki doktorların ilgisizliği ve Yeteri kadar bilgiye sahip olmamaları. Ve bazı doktorlar bu hastalığı dahi bilmiyor. Bu hastalıkla araştırma yapan cok az tr de. Genel olarak konuşmuyorum iyi doktorlar mutlaka vardır. Ne tahlil yapar ne ilgi ve alaka. Yaz antibotik git hiç bir şeyin yok demeleri yok mu!!! Ve bu saat den sonra bütün sorunlar başlıyor ve belli bir süreden sonra sendeki psikolojik senin hiç bir şeyin yok!
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Bu cihazın amacı ve etki alanı yazılanlara göre şöyle.

Kronik inflamatuvar prostat hastalıkları, seminal vezikül, üretra, ağrılı komplikasyonlar, dizuricheskie sendromu, cinsel işlev bozukluğu ve infertilite, HP BPH, idrar tutamama, nörojenik mesane tedavisi

Üroloji uygulamalar:

kronik prostatit;
kronik pelvik ağrı sendromu;
asemptomatik inflamatuar prostatit;
Kronik prostatovezikulit ve komplikasyonları:
kısırlık;
erektil fonksiyon bozukluğu;
iyi huylu prostat hiperplazili ile kombinasyon halinde kronik prostatit
prostat;
nörovejetatif prostatopatiya;
Mesane boynu skleroz;
prostat ve üretra üzerine ameliyat sonrası durumu;
Kronik üretrit, colliculitis;
nörojenik mesane;
idrar tutamama;
Peyronie hastalığı.
Etki özellikleri

Elektrik stimülasyon - vagotropic kolay analjezik, telaffuz trofik geliştirmek mikrosirkülasyon, bölgesel kan akımı, çizgili kas fazik ve tonik kasılması neden olabilir defibrosing eylemleri vardır.

Nörostimülasyon: mioneyrostimuliruyuschy, analjezik, trofik, efektler vazodilatör.

Düşük yoğunluklu lazer radyasyonu: Bir anti-inflamatuar, analjezik, onarıcı-rejeneratif, immünostimülan, katabolistichesky, bakterisidal etkisi.

Manyetik tedavi neyrostimuliruyuschy, vazodilatör, trofostimuliruyuschy, lymphodrainage etkileri vardır.

Tsvetoritmoterapiya: Belirli bir rengin açık bir kişinin psiko-duygusal durumuna bir etkisi vardır ve nevroz gibi eyaletlerde düzeltilmesi teşvik ve psikosomatik bozukluklar, ürogenital sistem akut ve kronik hastalıkları ile ilişkili.
DarKDayS

Rusya ve eski Sovyet ülkelerinin hemen hepsinde var! Ukrayna olduğuna bakmayın ben sadece orda konuyu daha detaylı açıkladığı için o linki ekledim.