ısı cihazı

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
prostatiniseveyim

Re: ısı cihazı

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Tuna metodu trans uretral n...... m....... ne boksa iste varsa cesur biri gitsin soktursun penisine
prostatiniseveyim

Tavsiyem one degil arkaya iyilesen ar arkadan ...
prostatiniseveyim

Arkadan sokup isi ve titresim vererek iyilesen iki kisi taniyorum aleti satin alip iyilesmeyen ve buna devam etmeyende iki kisi var belki devam etseler iylesecklerdi bilinmez bi baslik acmissin bilgi veriyom rahatsizsan vermeyim bilgi
selchuk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Cengiz yazdı:
niye yazdı:
Cengiz yazdı:Merhaba bi ara prostatı bi cihazla ısı verme muhabbeti vardı.Demin internette rastladımda penisten giriyolar gibi ama hasta aynı zamanda çayını içip muhabbette edebilir diyo.Sakaryada bi hastane
Bu iyileşme icin cok onemli. Kan dolasimi hizlanir böylece. Varmiymis bole bisi
Bu forumda mı yoksa eski forumdamı,başka bir yerdemi hatırlamıyorum ama böyle bir mihabbet vardi.Bir doktorun ısıyla ilgili tedavi yolu vardı sanırım.Bazı arkadaslarda ısı cihazı satın alarak prostata ısı veriyorlardı.Sakaryadaki bu hastane ve sistemin arastirilmasi lazim.Eger o tarafta oturan bir arkadas varsa yüzyüze yoksada telefonla bilgi almak lazım.
Bu arada biz derdimize derman aramak için burdayız,bilmiyorum forumda engelleme die birsey varmi cunku bazi arkadslarin yorumlari kabak tadi vermeye basladi.
Eleştiri hakaret olmadıkça sınırsız serbest..Merak etmeyin..
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

prostatiniseveyim yazdı:Arkadan sokup isi ve titresim vererek iyilesen iki kisi taniyorum aleti satin alip iyilesmeyen ve buna devam etmeyende iki kisi var belki devam etseler iylesecklerdi bilinmez bi baslik acmissin bilgi veriyom rahatsizsan vermeyim bilgi
Bu cihazlar pahalı ve biraz abuk. Isı prostata her halükarda iyi gelir.Sıcak ve sonrası soğuk su masajı da iyi geliyor.
İlla ısıtmak istiyorsanız cihazlara para vermeyin.Evdeki termoforu kaynar suyla doldurun,ağrı-sızı olan yere bir bez veya havluya sararak termofor ılıklaşıncaya kadar tutun.Bir şeye sarmazsanız cilde zarar veriyor..
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Cengiz yazdı:
selchuk yazdı:
prostatiniseveyim yazdı:Arkadan sokup isi ve titresim vererek iyilesen iki kisi taniyorum aleti satin alip iyilesmeyen ve buna devam etmeyende iki kisi var belki devam etseler iylesecklerdi bilinmez bi baslik acmissin bilgi veriyom rahatsizsan vermeyim bilgi
Bu cihazlar pahalı ve biraz abuk. Isı prostata her halükarda iyi gelir.Sıcak ve sonrası soğuk su masajı da iyi geliyor.
İlla ısıtmak istiyorsanız cihazlara para vermeyin.Evdeki termoforu kaynar suyla doldurun,ağrı-sızı olan yere bir bez veya havluya sararak termofor ılıklaşıncaya kadar tutun.Bir şeye sarmazsanız cilde zarar veriyor..
O cihazlar işe yaramamıs olabilir zaten ben onu örnek gösterdim.Sajaryadaki hastane aynı mantıkla farklı cihazla penisten girip ısı veriyomuş.
Sanıyorum onlar buharlaştırma yoluyla prostatın içini oyuyorlar.O farklı bir şey.
Prostatit değil de,prostat hastaları için olması lazım buharlaştırma..
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

Benim teori hala geçerli prpstatiniseveyim :)
prostatiniseveyim

Muhabbetin sonunda supriz bi alete ulasacaz heralde de ben unuttum sormadaan edemiom senin teori neydi cihan kardes
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Böyle giderse vibrotörü sokup titreteceğiz masaj için teorisi ))
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Fiskirtmali antibiyotik de var, onu unutmayin ahaha
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

cihanbey yazdı:Böyle giderse vibrotörü sokup titreteceğiz masaj için teorisi ))
Zaten herşey girdi ,bi o eksikti ,iyi olacaksa o da girsin bari ! .
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Arkadaslar ben bir siteden termo isi cihazi diye bir sey satin almistim ,bunun tedavi yöntemi iddiasi söyleydi : makattan sokulan prop batarya sayesinde isi yayiyor ve prostattaki kanlanma artiyor vs vs ama malesef ise yaramadi .
baran

Mesaj gönderen baran »

baran17 yazdı:Arkadaslar ben bir siteden termo isi cihazi diye bir sey satin almistim ,bunun tedavi yöntemi iddiasi söyleydi : makattan sokulan prop batarya sayesinde isi yayiyor ve prostattaki kanlanma artiyor vs vs ama malesef ise yaramadi .
HER KES BİZİ KAZIKLIYOR ANASINI SATAYIM
prostatiniseveyim

İsinmadi mi cok mu isndi niye iae yaramadi kac gun kullandin
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Aletin iddiasi ses dalgasi ve isiyla tedaviydi , prop bir miktar isiniyordu 3 ay günde 20 ser dakika 2 kez uygulama öneriliyordu ben yaklasik 6 ay aksatmadan yaptim ama bende iyilistirici bir etkisi olmadi .Anüse sokulan prob (bakirimsi bir maddeden yaklasik dolma kalem boyutlarinda ) bataryadan sagladigi elektrikle icerden prostata isi ve ses dalgasi yayiyor deniliyor ve bu tedavi ediyor deniliyordu .
prostatiniseveyim

Evet cok heyecanli bu aleti nerden aldin bursada anka medikalin sattigi delwa star marka mi aldin yoksa dunya sagliktan mi dunya sagliginkinin marka farkli baska bi yer var mi satan kaca aldin bemde cok kullanmak istiom ama para bosa gidecek anlasilan
prostatiniseveyim

baran17 yazdı:Aletin iddiasi ses dalgasi ve isiyla tedaviydi , prop bir miktar isiniyordu 3 ay günde 20 ser dakika 2 kez uygulama öneriliyordu ben yaklasik 6 ay aksatmadan yaptim ama bende iyilistirici bir etkisi olmadi .Anüse sokulan prob (bakirimsi bir maddeden yaklasik dolma kalem boyutlarinda ) bataryadan sagladigi elektrikle icerden prostata isi ve ses dalgasi yayiyor deniliyor ve bu tedavi ediyor deniliyordu .
Yukarda sordum ? Ha ne diyon
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Ben bu aleti kullanali yaklasik 5 yil oldu evet dünya sagliktan almistim .Ben deneyimimi paylastim sahsen önermem ama yinede sizin karariniz.