İyileştim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Buhran10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: İyileştim

Mesaj gönderen Buhran10 »

Odyseus00 yazdı:Geçmiş olsun Tedaviniz 1 iğne+2antibiyotik sonra ara(ara ne kadar)sonra aynı şekil 2 hafta daha kullanma şeklindemiydi
Kontroller de lökosit yükselmişse yeni küre başlıyordum doktor reçetesi ile tabi.Kontrolümden önce şikâyetlerim çoğalırsa tekrar lökosit ölçtürüp ona göre tedavi oluyordum. Bazen 15 gün sonra, bazen 1,5 ay sonra olabiliyordu. Tedavi iki haftalık kullanım şeklindeydi.
Buhran10

dragonx yazdı:Diyelim bi kere kabız kaldım diye alıntı olmaz ya
Sen kabız kal kardeşim o zaman. Madem bu kadar eminsin. Ben yaşadıklarımı ve dikkat ettiklerimi burada herkese bir yararı olsun diye paylaşıyorum. Sen kendi yorumlarını ekliyorsun.
kadir123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen kadir123 »

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum nerden başlık açıcağımı bulamadım o yüzden buraya yazıyorum. 25 yaşındayım 10 gündür şiddetli semptonlarım var. Boşalmada ağrı ve yanma bulanık idrar prostat bölgesinde ağrı gibi. 3-4 gündür ağladım ağlıycam okudukca forumları ve yazıları bugün devlet hastanesinden doktor randevum var. Ama forumu okuduğumda doktor zafer i gördüm sizce direk onamı gitmeliyim ? Lütfen yardımcı olun deliricem
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

kadir123 yazdı:Arkadaşlar siteye yeni üye oldum nerden başlık açıcağımı bulamadım o yüzden buraya yazıyorum. 25 yaşındayım 10 gündür şiddetli semptonlarım var. Boşalmada ağrı ve yanma bulanık idrar prostat bölgesinde ağrı gibi. 3-4 gündür ağladım ağlıycam okudukca forumları ve yazıları bugün devlet hastanesinden doktor randevum var. Ama forumu okuduğumda doktor zafer i gördüm sizce direk onamı gitmeliyim ? Lütfen yardımcı olun deliricem
Zafer oymana git hemen erteleme sakın
kadir123

Mesaj gönderen kadir123 »

Şimdi geldim doktordan lökosit 15-20 arası çok değil değerlerin iyileşirsin dedi. Lökotsit in 15-20 seviyede olması iyi midir ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kadir123 yazdı:Şimdi geldim doktordan lökosit 15-20 arası çok değil değerlerin iyileşirsin dedi. Lökotsit in 15-20 seviyede olması iyi midir ?
Orta seviyede enfeksiyon var kardesim. Ilaclari kullan lokositin duser.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Buhran10 yazdı:Merhaba arkadaşlar... Öncelikle Rabbim bu mübarek ayda hepinize şifa versin inşallah. Ben 2016 mayıs ayında bu hastalıkla mücadeleye başladım. İnanın endişe, çaresizlik ve bunalımlar yaşadım. Gittiğim bir iki doktordan sonuç alamadım. Sonra bu forumu keşfettim. Malesef umutsuz ve çaresiz yazıları okudukça daha da bunaldım. Bu süreç de Kadir abi'nin yazıları dikkatimi çekti. Hepsini inceledim, okudum. Sonra onunla irtibata geçtim. Sağolsun çok ilgilendi. Yazdiklarini ve söylediklerini harfiyen uyguladım. Zafer hoca da tedavime başladım. İğne ve ilaçları aksatmadım. Kadir abi'nin tavsiye ettiği takviyeleri tedarik edip kullandım. (Propolis, polen,çiğ kabak çekirdeği,vitaminler vb.) Kontrollerimi aksatmadım. Tam geçti derken nüksler yaşadım. İşte o zaman umutsuzluğa kapıldığım anlarda Kadir abi ile irtibata geçiyor sayesinde motive oluyordum. Allah Kadir abi'den ve Zafer Hocadan razı olsun. 1 sene boyunca ısrarla ve inatla tedaviler sonucunda 3 senedir hiçbir sorun yaşamıyorum. Hiçbir şikayetim yok. Benim size tavsiyem vazgeçmeyin,stres yapmayın. Belki bu hastalık herkes de farklı seyrediyor ama ben iyileştim. Umarım herkes de iyileşir. Tavsiyem; tedavinizi aksatmayın, soğuklara dikkat edin ve umudumuzu kaybetmeyin. Kadir abi sana buradan tekrar çok teşekkür ediyorum. Yılmadan, büyük bir azimle herkese yardımcı oluyorsun. Allah'a emanet olun arkadaşlar. Bu arada eski kullanıcı adım "Buhran" dı. Şifresini unuttuğum için bu kullanıcı ile girdim...
Darısı bizim başımıza kardeşim dikkat et bir süre tam iyileşene kadar nüks etmesin bir gün bizde yazarmıyız buraya iyileştik diye
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Arkadaslar ben de antibiyotik kullandım 1 ay suan hemen hemen hic sikayetim yok gibi atlatım mı ben yoksa ne kadar dikat etsem de yakın zamanda nüksedecek mi yerel bir doktor muayene etmeden antibiyotik yazmisti
Buhran10

huseyin252 yazdı:
Buhran10 yazdı:Merhaba arkadaşlar... Öncelikle Rabbim bu mübarek ayda hepinize şifa versin inşallah. Ben 2016 mayıs ayında bu hastalıkla mücadeleye başladım. İnanın endişe, çaresizlik ve bunalımlar yaşadım. Gittiğim bir iki doktordan sonuç alamadım. Sonra bu forumu keşfettim. Malesef umutsuz ve çaresiz yazıları okudukça daha da bunaldım. Bu süreç de Kadir abi'nin yazıları dikkatimi çekti. Hepsini inceledim, okudum. Sonra onunla irtibata geçtim. Sağolsun çok ilgilendi. Yazdiklarini ve söylediklerini harfiyen uyguladım. Zafer hoca da tedavime başladım. İğne ve ilaçları aksatmadım. Kadir abi'nin tavsiye ettiği takviyeleri tedarik edip kullandım. (Propolis, polen,çiğ kabak çekirdeği,vitaminler vb.) Kontrollerimi aksatmadım. Tam geçti derken nüksler yaşadım. İşte o zaman umutsuzluğa kapıldığım anlarda Kadir abi ile irtibata geçiyor sayesinde motive oluyordum. Allah Kadir abi'den ve Zafer Hocadan razı olsun. 1 sene boyunca ısrarla ve inatla tedaviler sonucunda 3 senedir hiçbir sorun yaşamıyorum. Hiçbir şikayetim yok. Benim size tavsiyem vazgeçmeyin,stres yapmayın. Belki bu hastalık herkes de farklı seyrediyor ama ben iyileştim. Umarım herkes de iyileşir. Tavsiyem; tedavinizi aksatmayın, soğuklara dikkat edin ve umudumuzu kaybetmeyin. Kadir abi sana buradan tekrar çok teşekkür ediyorum. Yılmadan, büyük bir azimle herkese yardımcı oluyorsun. Allah'a emanet olun arkadaşlar. Bu arada eski kullanıcı adım "Buhran" dı. Şifresini unuttuğum için bu kullanıcı ile girdim...
Darısı bizim başımıza kardeşim dikkat et bir süre tam iyileşene kadar nüks etmesin bir gün bizde yazarmıyız buraya iyileştik diye
İnşallah yazacaksın kardeşim. Sen yeter ki tedavinde ısrarcı ol, kendini kolla ve umutlu ol. Nüksden hiç korkmuyorum. Çünkü bunun tedavisi var. Allah beterinden korusun.
09cglr09

Mesaj gönderen 09cglr09 »

Buhran10 yazdı:
Serkankaplan yazdı:
Buhran10 yazdı: 5-6 ay gibi bir zaman aldı. Çok sabırlı olmak lazım. O psikoloji ile malesef ben de çok umutsuzluk ve sıkıntılar yaşadım. Bu süreçler de Kadir abi'nin çok desteğini ve faydasını gördüm sağolsun. Dediklerini ihmal etmeden yapmaya gayret ettim ve o haklı çıktı işte. Ben bir sene sonra bile nüks yaşadım. Hemen zafer hocaya gidip lökosit ölçtürüp ilaçları kullandım o da son oldu.
Çok geçmiş olsun birinin aramızda iyileşmesi bile bizim için sevindirici bir durum, inşallah bir daha böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Sizin bakteri belli miydi? Yoksa sadece lökosite göre mi tedavi oldunuz?
İnşallah kardeşim. Ben lökosit göre tedavi oldum. Devamlı 1-2 de tutmaya çalıştım. Bu da demek değildi lökosit 1-2 de tutunca herşey bitiyor. Doku onarımı biraz zaman alıyor. Dikkat edip, kendini kolladıkça şikayetler de azalmaya başlıyor.
Benimde lokosit 1-2 prostat sivisindan baktirdim kültür de temiz ama hala semptomlar var yanma ve sık idrar sadece doku onarimi suresince neler yaptiniz ek gida takviye vs?
09cglr09

Mesaj gönderen 09cglr09 »

Cihan1212 yazdı:Arkadaslar ben de antibiyotik kullandım 1 ay suan hemen hemen hic sikayetim yok gibi atlatım mı ben yoksa ne kadar dikat etsem de yakın zamanda nüksedecek mi yerel bir doktor muayene etmeden antibiyotik yazmisti
Bende ayni 1 ay cip o kullandim iyileştim vs sonra alkol aci baharat full devam ettim.bilmiyordum çünkü bunlarin zararlı olduğunu tekrar nuks etti ve 6 aydir geçmiyor
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Acaba bu eşe bulaşır mı
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

Cihan1212 yazdı:Acaba bu eşe bulaşır mı
benimde ilk başlarda sıkıntım olunca 1 kutu ilaç ile taamen %100 oluyordum 10 gün sonra geri geliyordu yine basit tedavi verdiler 20 günde geri geldi. sonra 40 günde bir geri geldi yandım kavruldum ve prostatit oldugumu anladım. yol yakından iğneli sağlam bi tedavi ihtimalleri artıyor. sıradan doktorların bildiği en iyi tedavi cipro. cipro ilede iyleşen sayısı 10 da 1. şuan bende 5. tedavimi oluyorum ve eskisi gibi %100 iyi hissedemiyorum. nasıl bir hastalıksa doktoru yok. adam cipro yazmaktan korkmuyor klindan tehlikeli diyor. kafaları mı güzel bilmediğimiz birşeymi var ben anlamıyorum artık. kağıt üzerinde bu hastalık bulaşmaz denilse de canlı ve kurnaz bir patojen eşe bulaşma ihtimali her zaman var. korunma şart. şart oğlu şart pazarlık yok
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

crunkstar yazdı:
Cihan1212 yazdı:Acaba bu eşe bulaşır mı
benimde ilk başlarda sıkıntım olunca 1 kutu ilaç ile taamen %100 oluyordum 10 gün sonra geri geliyordu yine basit tedavi verdiler 20 günde geri geldi. sonra 40 günde bir geri geldi yandım kavruldum ve prostatit oldugumu anladım. yol yakından iğneli sağlam bi tedavi ihtimalleri artıyor. sıradan doktorların bildiği en iyi tedavi cipro. cipro ilede iyleşen sayısı 10 da 1. şuan bende 5. tedavimi oluyorum ve eskisi gibi %100 iyi hissedemiyorum. nasıl bir hastalıksa doktoru yok. adam cipro yazmaktan korkmuyor klindan tehlikeli diyor. kafaları mı güzel bilmediğimiz birşeymi var ben anlamıyorum artık. kağıt üzerinde bu hastalık bulaşmaz denilse de canlı ve kurnaz bir patojen eşe bulaşma ihtimali her zaman var. korunma şart. şart oğlu şart pazarlık yok
Hocam forumda bahsedilen doktorlara gidin bence onlar kombin sağlam tedavi uyguluyorlarmış tek cipro ile olacak iş değil
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Abi şifan daim olsun inşallah nüks kaç kez yaşadın neler nükse sebeb oldu sende
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

İlk zamanlarda yoğun olan testis ağrısı,makat ve penis yanması kayboldu.Son 3 aydır sabah ereksiyonları yerine geldi.Sadece perine bölgesinde çok zorlayıcı olmayan ağrı,hafif penise vuran sızı ve yanma durumu var.Önceden günde 5 kez sıcak suyla ancak rahatlıyordum.Şimdi aklıma bile gelmiyor sıcak su olayı.Bazen buhran gelsede bunların azaldığını zamanla gördükçe psikolojik olarakta bir rahatlığa kavuşuyor insan..Daha zamanı var elbet ama hepimiz iyi olucaz İnşAllah
Buhran10

09cglr09 yazdı:
Buhran10 yazdı:
Serkankaplan yazdı: Çok geçmiş olsun birinin aramızda iyileşmesi bile bizim için sevindirici bir durum, inşallah bir daha böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Sizin bakteri belli miydi? Yoksa sadece lökosite göre mi tedavi oldunuz?
İnşallah kardeşim. Ben lökosit göre tedavi oldum. Devamlı 1-2 de tutmaya çalıştım. Bu da demek değildi lökosit 1-2 de tutunca herşey bitiyor. Doku onarımı biraz zaman alıyor. Dikkat edip, kendini kolladıkça şikayetler de azalmaya başlıyor.
Benimde lokosit 1-2 prostat sivisindan baktirdim kültür de temiz ama hala semptomlar var yanma ve sık idrar sadece doku onarimi suresince neler yaptiniz ek gida takviye vs?
Kadir abi'nin yazılarını okumani tavsiye ederim. Onun önerdiği ek gıda ve takviyeleri dene. Ben üşütmemeye, kabız olmamaya, aci ve baharatı çok az kullanmaya dikkat ettim.Onarım süreci biraz zaman alıyor. Sabırlı olmalısın. Çiğ kabak çekirdeği, polen, propolis bazı vitaminlerle destekledim.
Buhran10

Imzekken yazdı:
Abi şifan daim olsun inşallah nüks kaç kez yaşadın neler nükse sebeb oldu sende
Amin kardeşim.Hatırladığım 3-4 kez. Soğuk en çok etkili olandı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Buhran10 kardesim, iyilesen bir üye olarak paylasimlarin icin tesekkur ederim.
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Beyler karbonat kullanan oldumu aranzda ingiliz bi doktor prostat kanserini yanmis bu sekilde faceden bi abi soyledi youtubedede videosu var adam bi su bardagına bi cay kasıgı karbonat bide pekmez koymus hergun sabah aksan ac karnına icmis kandaki ve idrardaki ph oranını yukseltiyomus bu sekilde adam iylesmis
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Fenerlim124 yazdı:Beyler karbonat kullanan oldumu aranzda ingiliz bi doktor prostat kanserini yanmis bu sekilde faceden bi abi soyledi youtubedede videosu var adam bi su bardagına bi cay kasıgı karbonat bide pekmez koymus hergun sabah aksan ac karnına icmis kandaki ve idrardaki ph oranını yukseltiyomus bu sekilde adam iylesmis
Ben kullandım bi işe yaramıyor faydasız
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Espace42 yazdı:
Fenerlim124 yazdı:Beyler karbonat kullanan oldumu aranzda ingiliz bi doktor prostat kanserini yanmis bu sekilde faceden bi abi soyledi youtubedede videosu var adam bi su bardagına bi cay kasıgı karbonat bide pekmez koymus hergun sabah aksan ac karnına icmis kandaki ve idrardaki ph oranını yukseltiyomus bu sekilde adam iylesmis
Ben kullandım bi işe yaramıyor faydasız
Hem kullan hem asıl tabi bi ise yaramaz surekli iyilesmiyim diye makineyi kurcalarsan ilerleyemezsiniz
Espace42

Ne alakası var 8 gün oldu bosalmadim hiç
Espace42

Sana iyi gelen başkasına iyi gelmez bu hastalik böyle dostum sana iyi geliyorsa kullan ozaman ne diyim başka bana iyi gelmedi
dragonx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dragonx »

Arkadaşlar güven labta sürüntü ile pcr yaptım test sonucunda sürüntü yazıyorsa o bu benim sonuç Ankara’ düzen laba gönderildi Kadir abi bunu muhafaza nasıl ediyorlar sizce virüslerin ölüm olayı olmuyor mudur