Acil bakarmisiniz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
uqurkarakus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Acil bakarmisiniz

Mesaj gönderen uqurkarakus »

Karin bolgemde kasilma var surekli yururken falan kasiyorum rahat bıraktığımda tugaf bir his okuyor boyle bir durum yasayan varmi ?
Targocid

Re: Acil bakarmisiniz

Mesaj gönderen Targocid »

Probiyotik kullanıyor musunuz?
uqurkarakus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen uqurkarakus »

Yok abi hic bir ilac kullanmiyorum yada Destekleyici birsey
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Dostum fitik olabilirsin panik yok. Yada yedigin bisey dokundu ikisinden biri... bir bardak karbonatli su ic yarim cay kasigi
Targocid

uqurkarakus yazdı:Yok abi hic bir ilac kullanmiyorum yada Destekleyici birsey
Abi kusura bakma, beni alıntılamadığın için görmedim. Bu karın altı ağrısı bende de vardı ve aynı seninki gibi kasılmayla oluyordu. Ben de birçok arkadaşımızda olduğu gibi prostattan dolayı olduğunu düşündüm baştan. Ancak, her doktor senin prostatın oraya vuracak kadar şiş değil dedi. Gastroentoloji’ci DuoBalance Mood diye bir ürün önerdi (Bu ürünün de reklamını yapıyormuşum gibi olmasın, ben faydasını gördüm diye öneriyorum. Kadir Abi, bu yaptığım kurallara aykırı ise lütfen uyarmanı rica ediyorum), ve yaklaşık 2-3 hafta kullanımdan sonra bu karın altı ağrısı geçmeye başladı. 2 aydır neredeyse hiçbir problem yok. Yalnız, bazı arkadaşlar bu semptomu prostatın orayı irrite etmesinden dolayı yaşıyor, bence uzman hekimlere başvurup bir ayrım yapılmalı.
Targocid

Tabii bu bahsettiğim karın altı, yani mesane üstü bölge ise.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Targocid yazdı:
uqurkarakus yazdı:Yok abi hic bir ilac kullanmiyorum yada Destekleyici birsey
Abi kusura bakma, beni alıntılamadığın için görmedim. Bu karın altı ağrısı bende de vardı ve aynı seninki gibi kasılmayla oluyordu. Ben de birçok arkadaşımızda olduğu gibi prostattan dolayı olduğunu düşündüm baştan. Ancak, her doktor senin prostatın oraya vuracak kadar şiş değil dedi. Gastroentoloji’ci DuoBalance Mood diye bir ürün önerdi (Bu ürünün de reklamını yapıyormuşum gibi olmasın, ben faydasını gördüm diye öneriyorum. Kadir Abi, bu yaptığım kurallara aykırı ise lütfen uyarmanı rica ediyorum), ve yaklaşık 2-3 hafta kullanımdan sonra bu karın altı ağrısı geçmeye başladı. 2 aydır neredeyse hiçbir problem yok. Yalnız, bazı arkadaşlar bu semptomu prostatın orayı irrite etmesinden dolayı yaşıyor, bence uzman hekimlere başvurup bir ayrım yapılmalı.
Faydasini görmüssun kardesim. Sorun yok bu paylasimda. Ürün zaten probiyotik. Sindirim sistemine ve florasina faydalı bir urüne benziyor. Test etmissin zaten. Bence isteyenler alıp kullanabilir. Özellikle antibiyotik kullananlar.