Galiba antibiyotikten

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Galiba antibiyotikten

Mesaj gönderen mertefe »

Arkadaşlar ben antibiyotik ten olduğunu düşünüyorum ama size de sorim dedim son bir kaç gündür göz kenarlarımda yanmalar ve göz kapaklarında seyirmeler olmaya başladı bunlar kullandığım güçlü antibiyotiklerin etkisi mi?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Galiba antibiyotikten

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

kinolon grubu antibiyotiklerin ölümcül olabilecek yan etkileri mevcut.yurt dışında bu antibiyotik grupları ile ilgili davalar açılmış durumda.türkiye'de de çoğu vatandaş bu ilaçların yan etkisi yüzünden zarar gördü.çeşitli hastalıklara ait facebook gruplarında bu ilaçlardan zarar görmüş insanların hikayelerini okuyabilirsiniz.çünkü bizim doktorlarımız bu ilaçları leblebi yazar gibi yazıyorlar.

ayrıca özel mesaj ile bende bu ilaçlardan zarar gördüm ama forumda tepki görürüm diye paylaşmıyorum diye yazan arkadaşlarda foruma korkmadan yazarlarsa iyi olur.burası paylaşım forumu ama bazı arkadaşlar ne yazılsa tepki gösteriyor.herkesin olumlu şeyler yazmasını bekliyorlar.kim ne istiyorsa onu yazabilir.iyi olan iyi şeyler yazar.kötü olan kötü şeyler.bu kadar basit.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Evet doğru söylüyorsun bu kaç gündür vücudumun çeşitli yerlerinde kasinmalar seyirmeler ve yanmalar olmaya başladı galiba antibiyotik daha beter ediyor ben zaten şu anki kullandığım antibiyotikleri bitirdikten sonra faydası oldu oldu olmadı daha da abtibiyotik kullanımdan incelediği yerden kopsun gittiği yere kadar
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

ABittersweetLi yazdı:kinolon grubu antibiyotiklerin ölümcül olabilecek yan etkileri mevcut.yurt dışında bu antibiyotik grupları ile ilgili davalar açılmış durumda.türkiye'de de çoğu vatandaş bu ilaçların yan etkisi yüzünden zarar gördü.çeşitli hastalıklara ait facebook gruplarında bu ilaçlardan zarar görmüş insanların hikayelerini okuyabilirsiniz.çünkü bizim doktorlarımız bu ilaçları leblebi yazar gibi yazıyorlar.

ayrıca özel mesaj ile bende bu ilaçlardan zarar gördüm ama forumda tepki görürüm diye paylaşmıyorum diye yazan arkadaşlarda foruma korkmadan yazarlarsa iyi olur.burası paylaşım forumu ama bazı arkadaşlar ne yazılsa tepki gösteriyor.herkesin olumlu şeyler yazmasını bekliyorlar.kim ne istiyorsa onu yazabilir.iyi olan iyi şeyler yazar.kötü olan kötü şeyler.bu kadar basit.
Kinolonların korkulu rüyası. 8-)
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Destinyisunfortunate yazdı:
ABittersweetLi yazdı:kinolon grubu antibiyotiklerin ölümcül olabilecek yan etkileri mevcut.yurt dışında bu antibiyotik grupları ile ilgili davalar açılmış durumda.türkiye'de de çoğu vatandaş bu ilaçların yan etkisi yüzünden zarar gördü.çeşitli hastalıklara ait facebook gruplarında bu ilaçlardan zarar görmüş insanların hikayelerini okuyabilirsiniz.çünkü bizim doktorlarımız bu ilaçları leblebi yazar gibi yazıyorlar.

Kinolonların korkulu rüyası. 8-)
Kardeş normalde abitter kardeşimin çoğu dediğine katılmam ama bunda haklı
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

mertefe yazdı:Arkadaşlar ben antibiyotik ten olduğunu düşünüyorum ama size de sorim dedim son bir kaç gündür göz kenarlarımda yanmalar ve göz kapaklarında seyirmeler olmaya başladı bunlar kullandığım güçlü antibiyotiklerin etkisi mi?
gecmis olsun , birde hangi antibiyortikleri kullandiginida ne kadar kullandigini ne kadar kaldigini yazsaydin ya guzel kardesim ...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

esanjor01 yazdı:
mertefe yazdı:Arkadaşlar ben antibiyotik ten olduğunu düşünüyorum ama size de sorim dedim son bir kaç gündür göz kenarlarımda yanmalar ve göz kapaklarında seyirmeler olmaya başladı bunlar kullandığım güçlü antibiyotiklerin etkisi mi?
gecmis olsun , birde hangi antibiyortikleri kullandiginida ne kadar kullandigini ne kadar kaldigini yazsaydin ya guzel kardesim ...
Evet ejanjor kardesim,kesinlikle antibiyotikten bu yan etkiler.
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bilgin »

Bende cipro çarpıntı,terleme ,nefes darlığı , huzursuzluk,yorgunluk vb şeyler yapıyor 2 kez denedim .En fazla 4 gün icebildim bu ilacı.Ancak herkeste aynı etkiyi yaratacak diye de bir şey yok .Annem 3 ay,kardeşim 1 ay kullandı aynı ilacı leblebi gibi yemislerdi karşımda.Luzumsuz korku yapmayın,panikle,vesvese yapmayın .Eğer gerçekten yan etkilerler karşılaşırsanız doktorunuza danışınız ve farklı ilaçlara yoneliniz.Penisilin grubunda da var ise yarayan ilaçlar ancak KİNO lar kadar etkileyici değiller.KİNO lar sağlam ilaçtır ancak,içebilene .O bakterileri çıktığına bile pişman ederler.