Kültürde üreme yok

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Kültürde üreme yok

Mesaj gönderen ramzes »

Merhaba daha önce de yazmıştım Allah razı olsun ilgilenlerden 4 ay önce beraber olduğum bir bayandan sonra 1 hafta içinde idrarda yanmam oldu ve kasık ağrılarım yüksek PSA ile başladı PSA düştü sonrada..partnerimde yüksek derece ureaplasma urectrum çıktı ..bende Dr anlattım burada hepsi bana tedratox verip gönderdi en son bende kafamdan üstüne metrodizal diye bir ilaç aldım kasık ağrılarım yok kalmadı birde spor yapıyorum kasık kalça bacak için ..yanmalarim hafiflesede az bişey daha var buradaki dostlar sayesinde Adana'da İlker hoca ya gittim metro hastanesi prostata masajla sıvı aldı 3 gün sonra sonuç üreme olmadı dedi prostat için xtral antibiyotik ve idrar yolu için ilaç verdi kendiside dedi belki aldığın ilaçlar öldürmüş bakteriyi dedi bitir lökosit bakarız dedi netice olarak iyiyim yani ağrım yok idrar sıklığı normal gibi sadece hafif yanma acaba iyileşiyormuyum bilemedim Rabbim herkese şifa versin
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Kültürde üreme yok

Mesaj gönderen NightAngel01 »

İlker hocaya bende gidicem kültür bende vermek istiyorum hocayla konuştum geleceğim dedim derslerden felan gidemedim umarım ayıp olmamıştır