Zafer Oyman'a gittim.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NeverGiveUp

Zafer Oyman'a gittim.

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Ruh hastasi oldum bu hastalik yuzunden.

Dun sabah zafer oymana gittim. Gercekten cok ilgili bi dr. Prostat masaji yapti, zoraki da olsa cam levhayi penisin ucuna kanirta kanirta sivi aldi. Aldigi siviyi ben gormedim, kenarina bi yerine bulasti sivi.

Gitti, inceledi 15 16 lokosit var, orta seviye %100 prostatit hastasisin dedi. Igne hap takviye recete etti. Igneyi vurdur azitromisin hapi kullan ve sonra floxilevoya devam et gunde de tek ligone al dedi. Bu sabah igneyi oldum, aksama azitromisin aldim. Su anda kasik agrisindan duramiyorum, uyuyamiyorum.

Oysa son gunlerde limon sarimsak kuru yapiyordum ve agrilarim gecmisti 3 4 gundur.

Soguk yemedim, aci baharat yemedim, ayakta dikilmedim, agir kaldirmadim, kendimi yormadim. Hadi igneden sonra neyse ama aksam hapi aldiktan 1 saat agri basladi. Iyi biliyorum ki agri antibiyotikle basladi. Karnim gurulduyor, kabiz gibiyim vs vs..

Gel de suphelenme mantardan bagisikliktan.

Hani antibiyotiklerde agri kesici ozellik vardi? Su anda mahvoluyorum agridan. Ne bu yaa.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Zafer Oyman'a gittim.

Mesaj gönderen Sabir »

Igne olarak ne verdi birde flexilova nin yanina azitromisini neye göre verdi acaba..yani sende cikan bakteri belli ona göre mi verdi yoksa karma birşey mi yapti..daha once en iyi faydayi hangi ilactan gormustun..malum azitroyla flexilova farkli etken maddeler..
Ayrıca geçmiş olsun kardeşim inşallah acıların diner tez zamanda
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
NeverGiveUp

Igne iesef iste 5 tane. Gunde tek.

Azitro'dan sonra agrilar tavan yapti. Mahvoldum, uyuyamiyorum su anda sancidan.

Sadece igneleri kullanip floxilevo dahil haplarin tamamini cope atmayi planliyorum. Sabah Zafer beyi arayacagim.

Oysa ne iyiydim 2 3 gundur yaaa. 1 yildir olmadigim kadar iyiydim. Sifirdim. Simdi sol bacak agrisi, kasik agrisi, bacaklarda yanma batma, halsizlik ne ararsan var.

NeverGiveUp

Azitromisin daha once kullanmamistim hic.

Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

NeverGiveUp yazdı:Igne iesef iste 5 tane. Gunde tek.

Azitro'dan sonra agrilar tavan yapti. Mahvoldum, uyuyamiyorum su anda sancidan.

Sadece igneleri kullanip floxilevo dahil haplarin tamamini cope atmayi planliyorum. Sabah Zafer beyi arayacagim.

Oysa ne iyiydim 2 3 gundur yaaa. 1 yildir olmadigim kadar iyiydim. Sifirdim. Simdi sol bacak agrisi, kasik agrisi, bacaklarda yanma batma, halsizlik ne ararsan var.
Kardesim geçmiş olsun..insan edise ediyo valla mantikli düşününce faydasi olmasi gerekirken bu hale geliyor anlam veremiyorum..nasil bir durumdur ki bu..mesela ben tavanic aliyorum tek tablette bile cok rahatim..yarin bigün igne olunca senin durumuna duserim diye valllahi korku sardi..net bir yol yok ki anlamadim gitti..hele bi ignelerini kullan kardesim zafer beyle görüştükten sonrada burdan yaz olur mu...
cozumnedir

Mesaj gönderen cozumnedir »

Geçmiş olsun.
Ben prostatit olmayabilirim ama kasıkta ağrı için şunlar etkili olabilir
-Kendini sıcak tutmak
-Sırtüstü uzanıp, ayaklarını yukarıya kaldırarak (koltuğun kenarına dayayabilirsin) V şeklinde açarak germe çalışması yapmak. Bu hemen etki etmese de bende ağrı bir süre sonra azalmıştı.

Not: İlaçları bırakmadan önce doktoru ararsan iyi olur.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmiş olsun ozan.azitro kullanırken banada aynısı olmuştu.ben farenjit için kullanmıştım.günde tek.zaten içinden 3 tane çıkıyor.3 gün boyunca ağrı yaptı.2 gün sonrada geçmişti.bu ilacı günde 1000 şekilde kullanmak gerekiyor.zaten asıl ilaç bu değil.yine aynı etken maddeli zitrotek ve içinden iki tane çıkıyor.en son gittiğim devlet hastanesindeki doktor bunun dışında muadil ilaç verirlerse sakın alma demişti.içindeki etken madde aynı ama diğer muadilleri etkisiz kalabiliyor.antibiyotiklerde ağrı kesici özellik yoktur.

zafer hocayla bir konuş bakalım ne diyecek.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Bende 1000 mg azitro tek sefer kullanmıştım müthiş derecede bagirsak hareketliligi yapmisti bende..karnim gurulduyordu gaz oluyordu tuvalete zor atıyordum kendimi..kabizlik degil ama hafif ishal yapmıştı bende de..ozan sen zafer beyle görüşünce burdan yaz haber bekliyoruz senden..valla korkar oldum ne zaman be olacagi belli degil..
NeverGiveUp

Zafer hocayla sabah konustum, yasadigim problemleri anlattim. Ayni zamanda cok az da olsa nefes problemi de yapti bende.

Zafer hoca azitromisini kesmemi, igneleri bitirip floxilevo'ya devam etmemi belirtti. Azitromisin'i kesip sabah 2. Igneyi oldum. Floxilevoya devam eder miyim bilmiyorum. Daha once cravit kullanmistim, etken maddesi ayni. Bi ise yaramamisti ve o da sert gelmisti. Bakalim..

Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

NeverGiveUp yazdı:Zafer hocayla sabah konustum, yasadigim problemleri anlattim. Ayni zamanda cok az da olsa nefes problemi de yapti bende.

Zafer hoca azitromisini kesmemi, igneleri bitirip floxilevo'ya devam etmemi belirtti. Azitromisin'i kesip sabah 2. Igneyi oldum. Floxilevoya devam eder miyim bilmiyorum. Daha once cravit kullanmistim, etken maddesi ayni. Bi ise yaramamisti ve o da sert gelmisti. Bakalim..
Şuan da çok mu ağrı var nasıl sın ozan abi
Elhamdülillah
NeverGiveUp

Kardesim dun gece azitromisin sonrasi fenalardaydim. Gunde 2 ligone aldim. Bugun gunumun cogu trafikte ve sonrasinda yuruyerek gecti. Cok sikmadi beni hastalik, su anda hafif kasik agrim var, sallamiyorum. Gece ola hayrola.

Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

NeverGiveUp yazdı:Kardesim dun gece azitromisin sonrasi fenalardaydim. Gunde 2 ligone aldim. Bugun gunumun cogu trafikte ve sonrasinda yuruyerek gecti. Cok sikmadi beni hastalik, su anda hafif kasik agrim var, sallamiyorum. Gece ola hayrola.
Tamam en azından dünden iyi olması iyi boşver abi
canını sıkma hiç bir şey e Allah büyük inşallah geçicek
Elhamdülillah
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

mucize2017 yazdı:Agridan nolcak ya cinsellik sıfır bnm.cinselligi iyi olanlarin agrim fln var demesi cok garip. Bu hastalikta bnm gbi cok agir olanlar penisi yokmus gbi olanlar var
Kardesim bunlar birbirini tetikliyor zaten..insallah sende bi gün gelecek cinselligi duzeltirsin.ve evli degilsen bence cinselligi takmamayi dene gercekten bak..varsin olmasin de 15 gun bakalim..ne zarar olcak..
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

NeverGiveUp yazdı:Zafer hocayla sabah konustum, yasadigim problemleri anlattim. Ayni zamanda cok az da olsa nefes problemi de yapti bende.

Bana kalirsa kullan..zafer hoca gibi birine tedavi imkanin var ihmal etme..gerekli takviyelerini al probiyotik vs. Ama ilaci kullan.etken maddesi ayni olsada ilactan ilaca fark oluyo bunu sen daha iyi biliyorsundur kardesim forumda benden eski ve tecrubelisin..kadir abinin yaptigi gibi..duzelme olmadi mi bidaha teaviye devam..elbet bi iyilesme hissedersin inşallah.ozaman insan daha umitli oluyor
NeverGiveUp

mucize2017 yazdı:Agridan nolcak ya cinsellik sıfır bnm.cinselligi iyi olanlarin agrim fln var demesi cok garip. Bu hastalikta bnm gbi cok agir olanlar penisi yokmus gbi olanlar var
Dert y*rak gibidir kardes, en buyugu kendinde zannedersin.

Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

NeverGiveUp yazdı:
Dert y*rak gibidir kardes, en buyugu kendinde zannedersin.
:D :D :D :lol: :lol:
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Dert doner kendi gotune girer baskadina sokmayinca anlamaz s4ni

Never give up amma guldurdun ha aaaa
Kpros
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Kpros »

Ozan ağrılarının artması rektal tuşe ile ilgili olabilir mi? Ben her tuşe sonrası kötü oluyorum. Ağrılarım artıyor ve peniste acaip huzursuzluk oluyor.
NeverGiveUp

Yok kardes onla ilgisi yok ya. Igneleri ve hapi recete edilen gun direkt almadim zaten. Bir gun sonra sabah igne oldum, fena degildim. Aksam 9 gibi azitromisini aldiktan 1 saat sonra fena agri basladi, uykusuz olmama ragmen gece 4'e kadar uyuyamadim.

Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Su an durumun nasil.ozan tedavi işe yarıyor mu
NeverGiveUp

:geek:
Sabir yazdı:Su an durumun nasil.ozan tedavi işe yarıyor mu
Kardes standart ya, degisen bisey yok simdilik..

baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Gecmis olsun... bir caresi olmali ama ne ????
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Bende agri eskiden batmalar olurdu penis ucunda ama son yillarda oda yok yillar önce doktor banada rektal tuse yapmisti ama hic akinti gelmemisti ayrica agrida hissetmemistim herkeste ne kadar farkli belirtiler ,ben cok sayida eritromisin ,sulfmetaksozal ,ve tavanic kullanmistim ama hic iesefe diye bahsettiginiz antibiyotigi kullanmadim .Biraz bilgi verirmisiniz sanirim kadir beyde bundan kullanmisti ?
Runaway
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Runaway »

baran17 yazdı:Bende agri eskiden batmalar olurdu penis ucunda ama son yillarda oda yok yillar önce doktor banada rektal tuse yapmisti ama hic akinti gelmemisti ayrica agrida hissetmemistim herkeste ne kadar farkli belirtiler ,ben cok sayida eritromisin ,sulfmetaksozal ,ve tavanic kullanmistim ama hic iesefe diye bahsettiginiz antibiyotigi kullanmadim .Biraz bilgi verirmisiniz sanirim kadir beyde bundan kullanmisti ?

İesef iğne kardeş. Kalcadan saplatıyorsn etkili oluyor genel olarak.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

NeverGiveUp yazdı::geek:
Sabir yazdı:Su an durumun nasil.ozan tedavi işe yarıyor mu
Kardes standart ya, degisen bisey yok simdilik..
Degisen birsey var mi? Agrilarin ve sikayetlerin konusunda?
Allah yardimcin olsun sabir versin bu hastalikla yasayan herkese.