Prof ali ergen prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Prof ali ergen prostatit

Mesaj gönderen murat222 »

Doktorun prostatit çalışması bakteri saptamasında 16 srna
Testi pcr dan daha fazla hassas yazıyor test hakkımda bilgim yok bu doktor da değerlendirilebilir
Yorumlar oldukça iyi

http://mikrobiyota2016.ftskongre.org/we ... GEN(1).pdf
svmq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Prof ali ergen prostatit

Mesaj gönderen svmq »

Giden arkadaşlar var mı
gonore41

Mesaj gönderen gonore41 »

Link açılmıyor hocam yeniler misin
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

gonore41 yazdı:Link açılmıyor hocam yeniler misin

Prof dr ali ergen prostatit ve mikrop yazınca Google geliıyor kardeşim nedense link atınca açılmıyor
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Sonundaki ).pdf ekleyin
elzerh

Mesaj gönderen elzerh »

Guzel de genelde cinsel yolla bulasan bakterilerin sebep oldugu prostatit icin arastirma yapmis..cogumuzun derdi farkli
svmq

Mesaj gönderen svmq »

elzerh yazdı:Guzel de genelde cinsel yolla bulasan bakterilerin sebep oldugu prostatit icin arastirma yapmis..cogumuzun derdi farkli

Amaç zaten hocanın prostatitle ilgili araştırma yapmış olduğunu göstermek
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mertefe »

Belki 25 tane üroloji doktoruna gitmisimdir hangisine gittiysem ali ergen i bahsettiğim zaman adamlar resmen saygı duruşuna geçiyor sonradan öğrendim ki Türkiye deki tüm üroloji doktorları ondan bilgi alırmış ama gel gor ki adam resmen kronik Prostat i kabul etmiyor . Beni iyi tanir ali ergen kaç d3fa kendisine prostatiten supheleniyorum dememe rağmen yok diyordu sen de başka bişey var deyip duruyordu. O kadar araştırdım adam mesleğinde ciddi anlamda saygı duyulan biri ama bildigin den de saymayan biri
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ne zaman prostat yapısı tam olarak çözülür o zaman belki tedavi için kollar sıvanır.herkes deneme yanılma yöntemi ile iş yapıyor.hiç bir doktor prostatit konusunda tam olarak bilgili değil.
ekrem123

Mesaj gönderen ekrem123 »

Selam arkadaşlar antibiyotik kullanılırken ptpstat sıvısına bakılır mı bu konuda bilen varsa görüş almak isterim
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

murat222 yazdı:Doktorun prostatit çalışması bakteri saptamasında 16 srna
Testi pcr dan daha fazla hassas yazıyor test hakkımda bilgim yok bu doktor da değerlendirilebilir
Yorumlar oldukça iyi

http://mikrobiyota2016.ftskongre.org/we ... GEN(1).pdf
Bu doktor ankarada dıye hatırlıyorum doğrumu
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

mertefe yazdı:Belki 25 tane üroloji doktoruna gitmisimdir hangisine gittiysem ali ergen i bahsettiğim zaman adamlar resmen saygı duruşuna geçiyor sonradan öğrendim ki Türkiye deki tüm üroloji doktorları ondan bilgi alırmış ama gel gor ki adam resmen kronik Prostat i kabul etmiyor . Beni iyi tanir ali ergen kaç d3fa kendisine prostatiten supheleniyorum dememe rağmen yok diyordu sen de başka bişey var deyip duruyordu. O kadar araştırdım adam mesleğinde ciddi anlamda saygı duyulan biri ama bildigin den de saymayan biri
Kabul etmesi için ne gerekli imiş prostatit için?
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Bana rektal muayene tahliller ultrasonlar falan yaptırmıştı sen de kronik prostatit yok demişti ama şu gerçekte var adam boş biri de değil anlam verememistim ozamn hala da anlam veremiyorum
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

mertefe yazdı:Bana rektal muayene tahliller ultrasonlar falan yaptırmıştı sen de kronik prostatit yok demişti ama şu gerçekte var adam boş biri de değil anlam verememistim ozamn hala da anlam veremiyorum
Ali ergen nerede görev yapıyor adresı ve muayene üçretlerını paylasırmısınız
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

efsane2036 yazdı:
mertefe yazdı:Bana rektal muayene tahliller ultrasonlar falan yaptırmıştı sen de kronik prostatit yok demişti ama şu gerçekte var adam boş biri de değil anlam verememistim ozamn hala da anlam veremiyorum
Ali ergen nerede görev yapıyor adresı ve muayene üçretlerını paylasırmısınız
Ali ergene bende gittim prostatite bi cacık yapmıyor iki defa gittim onun için hikaye paranıza yazık benden demesi
Allah büyük :roll:
ankaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen ankaray »

Ben de 2 sene önce baya gittim Ali Hoca'ya.

Prostatite hiç bakmadı zaten, ben Zafer Hocaya falan da gittim prostatit değilmiş bendeki gerçi.

Çok güzel ilgileniyor testler şunlar falan doğrudur ama en son gittim baktı birşey yapamadı sen 3 ayda bir gel de bundan sonra böbreğe bakalım en azından madem birşey yapamıyoruz dedi :)
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Prostatit değilse neymiş kardeşim sendeki sorun
ankaray

Mesaj gönderen ankaray »

Aslında tam da emin değilim. Benim sıkıntım yarım-bir saate bir tuvalete gidiyorum ve sürekli idrar hissi, öyle batma ağrı falan yok.
İlk Keçiören araştırmaya gittim sistoskopi yaptılar parça aldılar neyse 15 gün sonra gittim sonucu verdi asistan bir şeyin yok gidebilirsin dedi, Nasıl bir şeyim yok deyince de doktoru aradı bir iki tane ilaç yazdırdı aam olabilirsin dediler hiç ilgilenmediler gönderdiler.
Sonra Konya'ya gittim hiç önermem oradaki doktoru da kronik prostatit değil gibi dedi ama istersen iğne vuralım deneyelim bi dedi artık bıkkınlık tamam dedim bir şey çıkmadı Allah'tan yan etki yapmadı diğer doktorunun dediği olabilir aam olabilir dedi kesti attı.
Sonra Hacettepe'de Bülent Akdoğana gittim derdimi anlattım ne test ne başka bir şey sana bir şey yapamayız böyle yaşamaya alış git dedi çıkarken de Ali Hocaya görün bir istersen dedi.
ankaray

Mesaj gönderen ankaray »

Neyse Ali hocanın önce muayenehanesine sonra Hacettepe'ye gitmeye başladım. Ürodinami üroflow kan idrar tüm testleri yaptırdım, kan idrarda bir sıkıntı yok, Sadece üroflometri değerlerim çok düşük neredeyse akım hızı sıfıra yakın çatallı oluyor arada. Baktı Ali Hoca bir şey çıkmadı hiçbirinden sistoskopi yapalım dedi yaptırdım yine Mesane boynunda darlık var sonuçta, ilk sistoskopide böyle bir şey yoktu. Ali Hoca'da sağolsun doğal olarak buna şu an müdahale etmem, sen sadece 3 ayda bir gel böbrekleri kontrol edelim dedi. Ali Hoca'ya gitmedim daha sonra.
ankaray

Mesaj gönderen ankaray »

Sonra Demiryolları Hastanesinde Seyit İftehar Ahmet var başka bir tanıdık doktorun tavsiyesiyle ona gittim iki kere, hormon kan tahlili yaptırdı hepsi normal çıktı, lifta xatral yazdı ikisinde de hiçbir faydasını görmedim.
ankaray

Mesaj gönderen ankaray »

Başkent Hastanesine Gittim sonra doktorun ismini hatırlayamıyorum o da üroflometri ve diğer tahlilleri yaptırdı. Diğer tahliller temiz yine ama akım hızı tabi çok düşük. Bu doktorun yorumlarına güleyim mi ağlayayım mı bilemedim. Benden önce gelen amcanın sonucunu gösterdi 1945 doğumlu bak bu amca bile senden güzel işiyor,senin akım hızın çok düşük sanki benim suçummuş gibi. Biliyorum zaten bunun için buradayım dedim. Xatral yazdı yolladı o da. Xatralı aylarca kulandım bu arada 0 fayda gördüm.
ankaray

Mesaj gönderen ankaray »

Son olarak Zafer Hocaya gittim o da lökosit baktı 0 çıktı yine, Hocam sonuçlar yanımda değil ama Mesane Boynu Darlığı var dedim Xatral yazdı o da sağolsun Whatsap'tan durumunu bildir haberleşelim dedi bir ilerleme kaydedemediğim bir de yoğunluktan bir şey yazamadım.

Kusura bakmayın çok uzattım ve doktor isimlerini yazdım baya ama bunun sebebi en azından bu hastanelere gitmek isteyen olursa buradan bilgilendirebilirim diye.
ankaray

Mesaj gönderen ankaray »

Yaklaşık 9 yıl oldu bu hastalık çıkalı bende. 30 yaşıma kadar 3 litre su içsem 9 saatlik yolda 1 kere mola anca verirdim şimdi su içmeden sahura giriyorum akşama kadar oruç halimle en az 15 kere lavaboya gidiyorum.
Son olarak bu 9 yıllık serüvenim içinde fayda gördüğüm tek şey ilk yaptırdığım sistoskopi oldu.
Sistoskopiden önce geceleri 3 kere tuvalete kalkardım şu an sabah 7.30 'a kadar kalkmıyorum, kalkınca çok sıkışmış oluyorum o ayrı mesele. Birde sistoskopiden önce 5 yıl sabah ereksiyonu olmadım ki normalken en kötü 3 güne bir olurdu. Sistoskopiden bir sonraki sabah sabah ereksiyonu oldum herşey eskiye yakındı tabi sadece bir gün sürdü bu bir daha da maalesef hiç olmadı.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

ankaray yazdı:Yaklaşık 9 yıl oldu bu hastalık çıkalı bende. 30 yaşıma kadar 3 litre su içsem 9 saatlik yolda 1 kere mola anca verirdim şimdi su içmeden sahura giriyorum akşama kadar oruç halimle en az 15 kere lavaboya gidiyorum.
Son olarak bu 9 yıllık serüvenim içinde fayda gördüğüm tek şey ilk yaptırdığım sistoskopi oldu.
Sistoskopiden önce geceleri 3 kere tuvalete kalkardım şu an sabah 7.30 'a kadar kalkmıyorum, kalkınca çok sıkışmış oluyorum o ayrı mesele. Birde sistoskopiden önce 5 yıl sabah ereksiyonu olmadım ki normalken en kötü 3 güne bir olurdu. Sistoskopiden bir sonraki sabah sabah ereksiyonu oldum herşey eskiye yakındı tabi sadece bir gün sürdü bu bir daha da maalesef hiç olmadı.
Hocam detaylı bir şekilde açıklama yapmışsınız elinize sağlık. Anladığım kadarıyla idardan başka sikintiniz yok. Ve o yıl boyunca bu sıkıntı devam ediyor. Merak ettiğim hiç şüpheli ilişkiniz oldu mu olduysa da bu durumunuz u şüpheli ilişkiye bağlıyor musunuz?