Prostatitte antibiyotik kullanilmazsa ne olur?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Prostatitte antibiyotik kullanilmazsa ne olur?

Mesaj gönderen Dragon »

Bide bi devlet pcr yapar öı hangi bölüme gideyim
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi benim pcr prostat akıntısı ile mi bakmalı meni testi ile mi
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Senin prostat sıvında lökosit ypk mudu
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Pro2020 yazdı:Kadir abi kronik prostatit olup böbreklerine sıçramış bir makale vaka göremedim ben 10 yıldır araştırma yapıyorum ama antibiyotik yüzünden böbrekleri zarar gören diyalize giren hasta çok malesef.iyilesen arkadaşlarımız bu hastalıgı en fazla 1 yıl çekmiş çok ilermeden zamanında müdahale ile kurtulmuşlar bu hastalığı en az 2 3 yıl çekip iyilesen hasta sen hariç 1 2 kişi var son 5 yıl için bakarsak oran yüzde 1 inde altında
Benimde prostat sıvımda stap aureus var 4 yerde cıkardım ölmüyor 100 den fazla igne 100 lerce kutu antibiyotik yüzlerce antibiyogramlar ... 2017 yilinda curcumin ile guzel bir yazı paylasmışdın makale bu hastalığı artik antibiyotik dışı yöntemlerle tedavi edebiliriz demiştin hatırlıyorum ... bu söylediklerim uzun süre bu hastalıgı cekenler icin yeni yakalananlar ilk 1 2 yıl antibiyotikten vazgeçmesin yinede iyileşenler oluyor
Bende de Enterococcus Faecalis ve Staphyloccocus Haemolyticus üredi. Bunların bir de negatif suşları ürüyormuş sonradan. Antibiyotikler konusunda haklısınız, bir yeri yapalım derken başka bir yeri yıkmamak lazım. Yeni başladım tedaviye ve ayda bir karaciğer, böbrek ve bağırsak üçlüsünü kontrol ettirmeyi düşünüyorum. Bağırsaklar zayıf benim zaten, Zafer Hoca’nın 3 kürü sonucunda şu meşhur göbek altı ağrısı çıkmıştı. 2 hafta kadar önce geçti, spazm ve probiyotiklerden sonra. Umut verici yazınız için teşekkür ederim. Öte yandan, gerçekçi yaklaşımınız çok sağlıklı.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Arkadaşlar siz ne testi yaptınız bu patojenler üredi lütfen yardım pcr mu yapmalıyım benim cinsel ilişkim hiç olmadı ne diyeyim doktora pcr istiyorum desem tıhaf olur
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Dragon yazdı:Arkadaşlar siz ne testi yaptınız bu patojenler üredi lütfen yardım pcr mu yapmalıyım benim cinsel ilişkim hiç olmadı ne diyeyim doktora pcr istiyorum desem tıhaf olur
Düzen laboratuvar ında tahlil ver kardeş sperm verebiliyorsan prostat sıvısıda ver
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Benim prostat sıvımda lökosit 1-2 ama
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Ama kardeşim benim başta 12-14 kümelidi altı kür yaptım son üçte 1-2 oldu zafer hocada