Birazda karartmadan içimizi dökelim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Birazda karartmadan içimizi dökelim

Mesaj gönderen mertefe »

Arkadaşlar bu hastalık ayık kafayla çekilmiyor ya yav zaten hayat ayık kafayla çekilmiyor keşke alkol un bir zarari olmasaydı şu prostata:) insan herkese anlatamıyor icindekilerini kafa milyon olunca en azindan kendi kendine içini dokerdin :) evet bazen karamsar oluyoruz ne zaman bitecek bu diye ama şunu anladim bu hastalıkta kendini salip koyvermiceksin hayat doğası gereği acimasiz kendimizi 5 para etmez insanlara guldurmeyelim hep bi şekilde iyileşenlerin yazılarını okuyun iç karartanlardan uzak durun aslında ben kadir abinin yerinde olsam kıyamet senaryosu gibi yazılar yazanlarin yazılarını anında silerdim: ) insan hayatı o kadar ucuz değil elbet bir ömür boyu surecekte degil bir iltihap ya.kanser hiv diyabet vs değiliz anladigim kadariyla sadece biraz zaman alıyor sabretmek lazim. Ben hastalığın o ilk zamanlardaki şokunu atlatiyorum yavaş yavaş. Aslında ben buna hastalikta demek istemiyorum sadece iltihabi bir rahatsızlık demek istiyorum. Demem o ki burda herkes derdini sıkıntısını ve icindekilerini anlatsin ama güneş söndü dünyam karardı modun da olan arkadaşlar o moddan çıkın artık bi mücadele edenlerin ayağına çelme takmayin umarım en kısa zaman da burda olan olmayan bu rahatsizlikta olanlar herkes kurtulsun. Ben umudumu yaziya döktüm ve sizlerle de paylaşmak istedim. Cümleten geceniz iyi olsun: )
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Birazda karartmadan içimizi dökelim

Mesaj gönderen akoray »

Eyvallah kardeşim
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Güzel yazı olmus zor hastalık sabretmek gerekıyor bende kendıme konduramıyorum bu hastalığı ama yapacak bir sey yok ne yazıkkı
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

He ya, bana da en çok koyan alkol alamamak. Keşke şu iki aylık antibiyotik almadığım dönemde götürseydim biraz rakı veya viski. Tekrar, uzun sürecek bir tedaviye başladım, zor gözüküyor. İster kabul edelim, ister etmeyelim, bu belaya bulaştık, arkadaşlar. Sağlık bakanlığı bile bu hastalığı tanımıyormuş, yeni öğrendim. Büyük talihsizlik diyeceğiz, yapacak bir şey yok.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Bu mesane ve prostat hastalığını çekmeyen gerçekten Bilemez ızdırabımızı yaşım 18 gündr 20 den aşağı idrara gitmiyorum yarın bir gün askerle gelip çatarsa napcam bilmiyorum
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Destinyisunfortunate yazdı:He ya, bana da en çok koyan alkol alamamak. Keşke şu iki aylık antibiyotik almadığım dönemde götürseydim biraz rakı veya viski. Tekrar, uzun sürecek bir tedaviye başladım, zor gözüküyor. İster kabul edelim, ister etmeyelim, bu belaya bulaştık, arkadaşlar. Sağlık bakanlığı bile bu hastalığı tanımıyormuş, yeni öğrendim. Büyük talihsizlik diyeceğiz, yapacak bir şey yok.

Genç bir kardesimizsin yazılarını okuyorum hepsi dumanalti kendi hayatını kendi ellerinle bitirirsin bak haberin olsun biraz umut aşıla kendine