Bir bakar mısınız arkadaşlar bugün ilginç bir durumla karşılaştım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Bir bakar mısınız arkadaşlar bugün ilginç bir durumla karşılaştım

Mesaj gönderen mertefe »

Malum ben istemeden dokrorun yonlendirmesiyle enfeksiyon bölümünde serum tedavisi alıyorum bugün yaşlı bir amcanin yatisi verildi yanima 3 haftaligina sordum neyin var amca Prostat iltihabı var dedi nasıl oldu nasıl bir süreç gecirdin şikayetlerin neler dedim hiç bi şikayetim yok dedi şaşırdım nasıl yani dedim yanma ağrı hiç bişey yok mu dedim yok dedi sorun ne ozaman dedim ya dedi ben muhendisim dedi 1 sene önce trafik kazası geçirdim ondan sonra olmuş dedi e dedim nasıl bir süreç geçirdin dedi ben de idrar da lökosit hep yüksek çıkıyor dedi kaç çıkıyor dedim en son 70 80 falan çıkıyor dedi 1 sene çeşitli antibiyotikler kullandım yine de çıkıyor dedi dedim senden Prostat sıvısı aldılar mı aldılar dedi bişey cikti mi dedim çıktı dedi bir dirençli bir iki tane bakteri çıktı dedi isimleri bey dedim inan aklıma gelmiyor evde kağıtta yazıyor dedi bu bakteriler çıkınca enfeksiyon doktoru seni 3 hafta yatiralim dedi tekrar sordum amcaya dedim hakikaten mahrem yerlerinde falan yanma ağrı tuhaf şeyler yok mu amca ya tekrar hiç biseyim yok yani arkadaşlar ben şaşırdım adam hakketen yaşlı ama turp gibi maşallah yani düşündum de arkadaşlar biz heralde çok abartı takıntı vesevese evham mı yapıyoruz
efsane2036

Re: Bir bakar mısınız arkadaşlar bugün ilginç bir durumla karşılaştım

Mesaj gönderen efsane2036 »

Yanma agrı olmasa neden kafa takayım penısım agrıyır süreklı
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Onu anlamlandirmaya çalışıyorum iste kardeş sendeki dirençli bakteri şikayet yapıyor da onda niye yapmıyor
blackrow67

Mesaj gönderen blackrow67 »

Prostat iltihabinin ağrısız olanları da var
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

blackrow67 yazdı:Prostat iltihabinin ağrısız olanları da var
Kardeşim dün hastalandin bugun doktorculuk oynuyorsun. Adam hep tedavi aldığı için iltihabı birikmemiş ama kurutamadı da, o iltihap prostatta bi artsın butun kanaları tıkar, o zaman gör yanma ve ağrıyı. Şimdi mantığı anladın mı ?
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Yani siz şimdi prostat taki iltihabın atılacağına inanmıyor musunuz
blackrow67

Mesaj gönderen blackrow67 »

Gsmahmut yazdı:
Kardeşim dün hastalandin bugun doktorculuk oynuyorsun. Adam hep tedavi aldığı için iltihabı birikmemiş ama kurutamadı da, o iltihap prostatta bi artsın butun kanaları tıkar, o zaman gör yanma ve ağrıyı. Şimdi mantığı anladın mı ?
Bakteri yoksa iltihap çoğalıyor mu?
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Bakteri yoksa iltihab nasıl kendiliğinden çoğalıyor mantıksız
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Gsmahmut yazdı:
Mahmut abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii neydiyonnnnnn....
Nasıl oldun niddin
Gsmahmut

hepten yazdı:
Gsmahmut yazdı:
Nasıl oldun niddin
Eywallah sağol kardesim. Çok şükür eskiye göre iyiyim göbek altimda ufak bi ağrım kaldı. Sen nasilsin iyi misin enson forumu birakmistin yoktun sen de bayadır
Gsmahmut

blackrow67 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
Bakteri yoksa iltihap çoğalıyor mu?

Çogalır tabi cunku iltihabı yapan sadece bakteri değil ki, virûs, mantar, tûberküloz gibi enfeksiyon etkenleri de iltihap yapabiliyor vücutta
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Gsmahmut yazdı:
Gsmahmut ben dediklerine katılmıyorum belli ki bu hastalık herkesin vücudunda farklı işliyor belli ki bu hastalıkta kesinlik yok
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Gsmahmut yazdı:
hepten yazdı:
Gsmahmut yazdı: Kardeşim dün hastalandin bugun doktorculuk oynuyorsun. Adam hep tedavi aldığı için iltihabı birikmemiş ama kurutamadı da, o iltihap prostatta bi artsın butun kanaları tıkar, o zaman gör yanma ve ağrıyı. Şimdi mantığı anladın mı ?
Nasıl oldun niddin
Eywallah sağol kardesim. Çok şükür eskiye göre iyiyim göbek altimda ufak bi ağrım kaldı. Sen nasilsin iyi misin enson forumu birakmistin yoktun sen de bayadır
İyi...sevindim

Valla fena değilim
İplememeye devam ediyorum
Arada bi girip bakıyom foruma
Gsmahmut

hepten yazdı:
Gsmahmut yazdı:
hepten yazdı:
Nasıl oldun niddin
İyi...sevindim

Valla fena değilim
İplememeye devam ediyorum
Arada bi girip bakıyom foruma
ben de foruma nadir giriyorum, whatsap grubu kurduk forumdan bir kac kisiyle orda da bilgi alışverişi yapiyoruz
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

mertefe yazdı:Malum ben istemeden dokrorun yonlendirmesiyle enfeksiyon bölümünde serum tedavisi alıyorum bugün yaşlı bir amcanin yatisi verildi yanima 3 haftaligina sordum neyin var amca Prostat iltihabı var dedi nasıl oldu nasıl bir süreç gecirdin şikayetlerin neler dedim hiç bi şikayetim yok dedi şaşırdım nasıl yani dedim yanma ağrı hiç bişey yok mu dedim yok dedi sorun ne ozaman dedim ya dedi ben muhendisim dedi 1 sene önce trafik kazası geçirdim ondan sonra olmuş dedi e dedim nasıl bir süreç geçirdin dedi ben de idrar da lökosit hep yüksek çıkıyor dedi kaç çıkıyor dedim en son 70 80 falan çıkıyor dedi 1 sene çeşitli antibiyotikler kullandım yine de çıkıyor dedi dedim senden Prostat sıvısı aldılar mı aldılar dedi bişey cikti mi dedim çıktı dedi bir dirençli bir iki tane bakteri çıktı dedi isimleri bey dedim inan aklıma gelmiyor evde kağıtta yazıyor dedi bu bakteriler çıkınca enfeksiyon doktoru seni 3 hafta yatiralim dedi tekrar sordum amcaya dedim hakikaten mahrem yerlerinde falan yanma ağrı tuhaf şeyler yok mu amca ya tekrar hiç biseyim yok yani arkadaşlar ben şaşırdım adam hakketen yaşlı ama turp gibi maşallah yani düşündum de arkadaşlar biz heralde çok abartı takıntı vesevese evham mı yapıyoruz
Yalan söylüyor olabilir birde belki iltihap ereksiyonunu etkilemişdir yaşlılıkdan ereksiyon olamadığını zannediyordur vs.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Yok dostum adamın hiç bir semptomu yok adamın lökosit i de 499 kağıdına baktım teşhis kronik Prostatit
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Aynen herkezde farklıdır bnde hic agrı sızı yok cinsel problem idrarda yanma sızı hicbisey yok sadece bosalırken yanma oluyo okadarr sistoskobi yaptırdım gene bisey yok her tahlilden yaptırdım temiz valla en etkili yontem pcr testi nevar neyok hersey cıkıyo bide gidip onu yaptırcam valla bu yanma oldugundan beri hic zevk falanda vermiyoo pcr de tum hersey cıkıyo ne oldugunu bulalımda bari ona gore tedavi olalım her sorun yasıtana prostatit deyip geciyolar anlamadım gitti
Carizma270
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Carizma270 »

Bu tam olarak benim durumum 2015 ten bu yana cekiyorum tek sorunum idrar akışında azalma,sürekli idrar hissi, idrar sonrası yanma ama hiç agrı olmadı.
ama bi Seçme şansım olsaydı idrar hissini verip agrıyı almayı tercih edebilirdim.
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

mertefe yazdı:Malum ben istemeden dokrorun yonlendirmesiyle enfeksiyon bölümünde serum tedavisi alıyorum bugün yaşlı bir amcanin yatisi verildi yanima 3 haftaligina sordum neyin var amca Prostat iltihabı var dedi nasıl oldu nasıl bir süreç gecirdin şikayetlerin neler dedim hiç bi şikayetim yok dedi şaşırdım nasıl yani dedim yanma ağrı hiç bişey yok mu dedim yok dedi sorun ne ozaman dedim ya dedi ben muhendisim dedi 1 sene önce trafik kazası geçirdim ondan sonra olmuş dedi e dedim nasıl bir süreç geçirdin dedi ben de idrar da lökosit hep yüksek çıkıyor dedi kaç çıkıyor dedim en son 70 80 falan çıkıyor dedi 1 sene çeşitli antibiyotikler kullandım yine de çıkıyor dedi dedim senden Prostat sıvısı aldılar mı aldılar dedi bişey cikti mi dedim çıktı dedi bir dirençli bir iki tane bakteri çıktı dedi isimleri bey dedim inan aklıma gelmiyor evde kağıtta yazıyor dedi bu bakteriler çıkınca enfeksiyon doktoru seni 3 hafta yatiralim dedi tekrar sordum amcaya dedim hakikaten mahrem yerlerinde falan yanma ağrı tuhaf şeyler yok mu amca ya tekrar hiç biseyim yok yani arkadaşlar ben şaşırdım adam hakketen yaşlı ama turp gibi maşallah yani düşündum de arkadaşlar biz heralde çok abartı takıntı vesevese evham mı yapıyoruz
Yatışı nasıl yaptırmış? Bana 20 günden fazla yazmıyor bulduğum enfeksiyoncu, tekrar kültür istiyor. En az 1 ay üremez diyorum, inanmıyor. Takıntı diye bir şey yok bu arada, canın acıyorsa, şikayetlerin varsa ve geçmiyorsa ister istemez takarsın kafana. Gribal enfeksiyon gibi gösterip durmayın şu hastalığı, lütfen. Siz böyle deyince insanlar hasta olduklarını unutmuyor.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit