PROSTAT SİVİSİNDAN PCR

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
moneymaker
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

PROSTAT SİVİSİNDAN PCR

Mesaj gönderen moneymaker »

Arkadaslar gelisimdw prostat sivisindan pcr verip

Staphyloccoccus , streptococcus ve corynebacterium uremeyen var mi?

Merak ettigim bi konu..
moneymaker

Re: PROSTAT SİVİSİNDAN PCR

moneymaker yazdı:Arkadaslar gelisimdw prostat sivisindan pcr verip

Merak ettigim bi konu..

Bu bakteriler saglikli insan prostatinda zaten olabilen bakteriler degil mi??
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen gonore »

Merak ettigim bi konu..
bende üremedi 2 kere farklı zamanda
:P
UNKAPANI
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen UNKAPANI »

Birisiyle tanıştım arkadaş belsohuklugundan sonra ağrı yanma akinti ve hissizlik sorunları yaşamış doktorlara girmiş ama duzelememis sonra arkadaşına söylemiş böyle böyle şikâyetlerim var oda bi tanidik doktor oldugunu ona gitmesini soylemis kayseride unal 4 yil olmus olay acibahdem hastanesi bana dediki penisin altina bi igne yapti bir anda agrilarim kesildi diger sikayetlerim azaldi sonrasinda 10 tane igne ve hap yazmis doktor demiski bunu oradasi enfeksiyon yapar ne ignesi yapmis bilmiyor doktoru bulmaya calisiyoruz arkadaslar kayseride olanlar bana ulassin yada o doktoru bulmaya calisin bizde arastiriyoruz
UNKAPANI

Hastaneye bulastik ama unal isminde doktor yok o hastaneye gidip sorun uroloju bolumunde daha once unal hoca vardi soyadi lazim kendi doktorumdi diyin
UNKAPANI

Bu arada unal isimli doktor hicbir test yapmamis direk sorduğu soru cinsel ilişki yasadinmi kadından mikrop kapmışsın demis
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

UNKAPANI yazdı:Birisiyle tanıştım arkadaş belsohuklugundan sonra ağrı yanma akinti ve hissizlik sorunları yaşamış doktorlara girmiş ama duzelememis sonra arkadaşına söylemiş böyle böyle şikâyetlerim var oda bi tanidik doktor oldugunu ona gitmesini soylemis kayseride unal 4 yil olmus olay acibahdem hastanesi bana dediki penisin altina bi igne yapti bir anda agrilarim kesildi diger sikayetlerim azaldi sonrasinda 10 tane igne ve hap yazmis doktor demiski bunu oradasi enfeksiyon yapar ne ignesi yapmis bilmiyor doktoru bulmaya calisiyoruz arkadaslar kayseride olanlar bana ulassin yada o doktoru bulmaya calisin bizde arastiriyoruz
O arkadaşa ulaşabiliyor musun
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

UNKAPANI yazdı:Bu arada unal isimli doktor hicbir test yapmamis direk sorduğu soru cinsel ilişki yasadinmi kadından mikrop kapmışsın demis
Dr ünal özteki cıkıyor kayseride
Allah büyük :roll:
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Merak ettigim bi konu..
Aynısı, bende mevcut. Ama, olmayanlarda mevcut bunlar enfeksiyon yaparmı yapamam bende çok merak ediyorum bu sorunun cevabını
ProstatitMuzdaribi

Mesaj gönderen ProstatitMuzdaribi »

Bende de aynı bakteriler çıktı yan tarafta rakamsal değerleri var ama hiçbir şey anlamadım. Aynı gün verileb düzen kültüründe facealis çıktı pcrde çıkmadı. FAcealis de bulaş olmaz bağırsak florası diyorlar anal ilişkim de yok.
Garip bir durum..
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

ProstatitMuzdaribi yazdı:Bende de aynı bakteriler çıktı yan tarafta rakamsal değerleri var ama hiçbir şey anlamadım. Aynı gün verileb düzen kültüründe facealis çıktı pcrde çıkmadı. FAcealis de bulaş olmaz bağırsak florası diyorlar anal ilişkim de yok.
Garip bir durum..

Anal ilişki şart değil vajinasında enteroccus bulunan bayanndan da geçebilir kendi iç çamaşırından havuzdan bile geçebilir
ProstatitMuzdaribi

Mesaj gönderen ProstatitMuzdaribi »

murat222 yazdı:
ProstatitMuzdaribi yazdı:Bende de aynı bakteriler çıktı yan tarafta rakamsal değerleri var ama hiçbir şey anlamadım. Aynı gün verileb düzen kültüründe facealis çıktı pcrde çıkmadı. FAcealis de bulaş olmaz bağırsak florası diyorlar anal ilişkim de yok.
Garip bir durum..

Anal ilişki şart değil vajinasında enteroccus bulunan bayanndan da geçebilir kendi iç çamaşırından havuzdan bile geçebilir
Nedenini bulmak zor her yerden bulaşabilir yani. Varsa var deyip bakteriyi kabullenmek en mantıklısı. Kültürde çok sayıda yazıp gelişim pcr de bulunamaması aklıma yatmıyor sadece.
moneymaker

Prostatozurlu yazdı:

Merak ettigim bi konu..
Aynısı, bende mevcut. Ama, olmayanlarda mevcut bunlar enfeksiyon yaparmı yapamam bende çok merak ediyorum bu sorunun cevabını

Bu bakteriler insan florasin bulunan bakteriler firsatci patojen diye bile gecmiyor int te yaptigim arastirmalarda comensal bakteriler. Ama kimisinde cikip kimisinde cikmamasi garip hic sikayeti olmayan biri verse keske prostay sivisi. Saglikli biride kabul etmez parmak yemeyi :lol:
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

moneymaker yazdı:
Prostatozurlu yazdı:

Merak ettigim bi konu..

Bu bakteriler insan florasin bulunan bakteriler firsatci patojen diye bile gecmiyor int te yaptigim arastirmalarda comensal bakteriler. Ama kimisinde cikip kimisinde cikmamasi garip hic sikayeti olmayan biri verse keske prostay sivisi. Saglikli biride kabul etmez parmak yemeyi :lol:

Enteroccus bağırsak florasında bulunur üretra da bulunmaz bulunursa sıkıntı
moneymaker

murat222 yazdı:
moneymaker yazdı:
Prostatozurlu yazdı: Aynısı, bende mevcut. Ama, olmayanlarda mevcut bunlar enfeksiyon yaparmı yapamam bende çok merak ediyorum bu sorunun cevabını

Enteroccus bağırsak florasında bulunur üretra da bulunmaz bulunursa sıkıntı

Entereccocustan bahsetmiyorum yukarida yazdigim uc tane enteroccousun zaten testte ayri bolmesi mevcut