Süt peynir ve acısız baharatlar

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
antibiyotikdusmani
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Süt peynir ve acısız baharatlar

Mesaj gönderen antibiyotikdusmani »

Süt peynir ve acısız baharatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Tüketilebilir mi? Bunun dışında domates prostata iyi gelir onu biliyorum ama çiğ tüketmek sorun oluşturur mu acaba? Yorumlarınızı paylaşın lütfen...
Imzekken

Re: Süt peynir ve acısız baharatlar

Mesaj gönderen Imzekken »

antibiyotikdusmani yazdı:Süt peynir ve acısız baharatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Tüketilebilir mi? Bunun dışında domates prostata iyi gelir onu biliyorum ama çiğ tüketmek sorun oluşturur mu acaba? Yorumlarınızı paylaşın lütfen...
Ben süt peynir acı baharat ve yumurtayı baya azalttım bazik beslenmek adına
Maximus7781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Maximus7781 »

antibiyotikdusmani yazdı:Süt peynir ve acısız baharatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Tüketilebilir mi? Bunun dışında domates prostata iyi gelir onu biliyorum ama çiğ tüketmek sorun oluşturur mu acaba? Yorumlarınızı paylaşın lütfen...

Domatesin pişmişi iyi gelir diye biliyorum
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Ya bu konuda her şeye ulaşabileceğimiz, daha önceden denenmiş ve her bünyede kötü etki yapabilecek yiyeceklerin olmadığı bir diyet listesi var mıdır bu sitede? Şöyle ki; bazılarına bulgur dokunmuyor ama bazılarına dokunuyor mesela, dolayısıyla bulgurun tamamen listeden çıkarıldığı bir diyet listesi. Bir de bu kefiri zor tüketiyorum ben, bunu daha rahat tüketmenin bir yolu var mıdır?
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

Destinyisunfortunate yazdı:Ya bu konuda her şeye ulaşabileceğimiz, daha önceden denenmiş ve her bünyede kötü etki yapabilecek yiyeceklerin olmadığı bir diyet listesi var mıdır bu sitede? Şöyle ki; bazılarına bulgur dokunmuyor ama bazılarına dokunuyor mesela, dolayısıyla bulgurun tamamen listeden çıkarıldığı bir diyet listesi. Bir de bu kefiri zor tüketiyorum ben, bunu daha rahat tüketmenin bir yolu var mıdır?
Kefir için dogal çilek,muz vb aromalardan alip icine damlatarak icebilirsiniz. Ya da ev yapımı marmelat karistirip icilebilir. Kefiri evde mayalayin. Hazir satilanlar altinkilic vs bunlardaki probiyotik bakteri sayisi cok az. Marketlerde dogal mayadan yapilanlari da var. Onlar icilebilir.
Bulgurun dokundugunu duymadim. Tuketecekseniz genetigi degistirilmis cüce bugdaydan uretilmis gidalar degilde siyezden,karakilciktan,kavilcadan uretilmisleri tercih edin.

Acısız baharat mevzusunu ben de merak ediyordum. Kimyon mesela irrite ediyor mu prostati. Kimyon yedikten sonra rahatsizligi artan var mi.
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Msln yazdı:
Destinyisunfortunate yazdı:Ya bu konuda her şeye ulaşabileceğimiz, daha önceden denenmiş ve her bünyede kötü etki yapabilecek yiyeceklerin olmadığı bir diyet listesi var mıdır bu sitede? Şöyle ki; bazılarına bulgur dokunmuyor ama bazılarına dokunuyor mesela, dolayısıyla bulgurun tamamen listeden çıkarıldığı bir diyet listesi. Bir de bu kefiri zor tüketiyorum ben, bunu daha rahat tüketmenin bir yolu var mıdır?
Kefir için dogal çilek,muz vb aromalardan alip icine damlatarak icebilirsiniz. Ya da ev yapımı marmelat karistirip icilebilir. Kefiri evde mayalayin. Hazir satilanlar altinkilic vs bunlardaki probiyotik bakteri sayisi cok az. Marketlerde dogal mayadan yapilanlari da var. Onlar icilebilir.
Bulgurun dokundugunu duymadim. Tuketecekseniz genetigi degistirilmis cüce bugdaydan uretilmis gidalar degilde siyezden,karakilciktan,kavilcadan uretilmisleri tercih edin.

Acısız baharat mevzusunu ben de merak ediyordum. Kimyon mesela irrite ediyor mu prostati. Kimyon yedikten sonra rahatsizligi artan var mi.
Kimyonu bilmiyorum ama o gün isot tükettim bir gün ağrısından duramadım acı dokunuyor acıysa kimyonda dokunur
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Imzekken yazdı:
Msln yazdı:

Kimyonu bilmiyorum ama o gün isot tükettim bir gün ağrısından duramadım acı dokunuyor acıysa kimyonda dokunur
Kimyon aci degil. Belki asitik olabilir. Bilemiyorum. Isot yersem 15 dk bir wc de nöbet tutuyorum.
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Süt peynir değil, kefir yoğurt tüketmek lazım ev yapımı olacak
Allah büyük.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Yogurtta 3 tane probiyotik varken, KEFIRde 35 tane probiyotik bakteri var. Antibiyotik kullanirken hergun yarim litre dogal mayali kefir tuketiyorum.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Arkadaslar kefir super bir probiyotik yalniz laktoz var, laktoz intoleransiniz var ise probiyotik haplara donmenizi tavsiye ederim bagirsagi yormayin