Ben iyileştim mi ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Ben iyileştim mi ?

Mesaj gönderen Msln »

Yurtdisinda satilan bir urun. Cinde uretiliyor. Ama guvenli mi tartisilir. Çinliler kadar 3 kagitci millet gormedim hayatimda. Ise yarayan bir urunde olabilir. Bugun az daha siparia edecektim. Vazgectim.
misafirce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen misafirce »

Sabir yazdı:
Abi yardım ve desteklerin için herzaman minnettarim sana. Önce rabbimin izniyle sonra senin ve bu forumdaki arkadaşlarin destegiyle bukadar yol katettim.
Benden daha fazla tedavi uygulayıp bir gram ilerleme olmayan arkadaşlara çok üzülüyorum. Allah yardkm etsin. Bende o durumda olabilirdim. Ve yine kötüye gitmeyeceginin garantisi yok. Dua ediyorum..nasip diyorum..

Ama şu da bir gerçek. Kültür sonucu olmadan antibiyotik kullanmadim. Ve yine önemine vurgu yapıyorum. Doğru yapılan prostat masaji iyilestirici etki yapıyor..

Şunu örnek vereyim. Elinize sarı bulasik süngeri alip köpürtün. Suyun altinda durulamak icin suya tuttukca sıkıyorsunuz değil mi. Yani sünger suyu çektikce biz sıkıyoruz ve köpük gidiyor.

Prostatta sünger gibi. Icinde iltihap bakteri varsa masaj ile onu akitiyoruz. 3 sefer 5 sefer gerekirse 10 sefer. Elbet o iltihap kuruyacak ve bakteri ölecek.

Tabi ben fayda gördüğüm için böyle düşünüyorum arkadaslar. Keske herkes gorse . Ve suna inanin. Herkesin sınavı ayrı. Sizler için şu mübarek günde sabır dilemekten baska elimden birsey gelmiyor. Tek yapabilecegim elimden geldigince durumumu aktarıp ne uyguladiysam paylasmak olur. Insallah nüks yaşamam..
Sağlıcakla kalın.

Abi güzel diyorsun doğruda söylüyorsun ama bakteri bulamayanlar napsınlar. Ben bu bakterileri bulmak için sırf kaç defa test yaptırdım. Pcr vs. Ama bakteri çıkmıyor. Akıntıda var. O kadar para harcıyorsun ama eline birşeyler gelmeyince daha da kötü oluyorsun. Bu sefer umut diyorsun kullanıyorsun ilacı. Zaten mikrobu bulsa bulsa 1 tane buluyor testler ama ben inanıyorum ki hepimizde 1 den fazla bakteri var. Hepsini aynı anda bulmak lazım. Kendi kendime prostat masajı yapabilsem. Belki bulunan mikrobu ama oda kaderimde varsa.. Ama prostat masajı nın iyi geldiği konusunda hem fikiriz. Bende zafer hocaya 3 defa yaptırdım. İyide geliyor. Lökositide 0 a düşürdük. Lakin geçmedi daha da devam etmem gerekiyor biliyorum ama neyle savaştığımı bilmiyorum. Maddi olarakta tükendim. Artık İstanbul'da sağlam tahlil yapacak bi devlet hastanesi veya üni hastanesi bulsam devlet imkanlarını kullanmak için gidicem oraya. Bi serum olayım var invanz tedavisi olursa eğer oda bende ki mikrobu etki etcekmi onuda bilmiyorum. Oda olm adı enjeksiyon ama çıkmıyor lanet mikrop.. İnşallah sende iyileşirsin. Kadir abinin tedavi yöntemi çok doğru bir yöntem bencede
misafirce

Ve şunda tavsiye etmek isterim sana koca karı vs diye düşünme ama bu ilaç kullanmadığınız zamanlarda özellikle altın otu çayı ve hatmi çiçeği çayını iç günde 3 defa gerçekten iyileşmenin hızlandıracaktır. En azında böbreklerinde kalan artık antibiyotikleri de temizlenmiş olursun ve sürekli idrar yollarını temiz tutup yeni giren mikrobu atarsın. Çünkü artık bizim idrar yollarımız alıştı normal 1 insana göre daha yüksek oranda mikrop kalabiliriz bu cilt florasından olur baksırından olur vs. Yakı otunu övenlerde oldu bak dene bence uzun süre
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

bu bantı kim nereden temin ediyorsa bana da fazladan alabilir arkadaşlar..parasını fazlasıyla veririm,denemek isterim,şayet böyle bir düşüncesi olan varsa banada alsın mesaj atsın..
Msln

Mesaj gönderen Msln »

misafirce yazdı:Ve şunda tavsiye etmek isterim sana koca karı vs diye düşünme ama bu ilaç kullanmadığınız zamanlarda özellikle altın otu çayı ve hatmi çiçeği çayını iç günde 3 defa gerçekten iyileşmenin hızlandıracaktır. En azında böbreklerinde kalan artık antibiyotikleri de temizlenmiş olursun ve sürekli idrar yollarını temiz tutup yeni giren mikrobu atarsın. Çünkü artık bizim idrar yollarımız alıştı normal 1 insana göre daha yüksek oranda mikrop kalabiliriz bu cilt florasından olur baksırından olur vs. Yakı otunu övenlerde oldu bak dene bence uzun süre
altın otu ve hatmi çiçeği her ikisi karıştırılıp mı içiliyor. oranı ve yapılma şeklini paylaşır mısınız.
misafirce

Altın otunu aç karnına 1 tatlı kaşığı 1 bardak kaynamış suya koyacaksın ağzı kapalı 1 şekilde 10 dk demle hatmi çiçeği de tok karnına..

Altın otu idrar söktürücü. Hatmi de iltihap kurutucu
Msln

Mesaj gönderen Msln »

misafirce yazdı:Altın otunu aç karnına 1 tatlı kaşığı 1 bardak kaynamış suya koyacaksın ağzı kapalı 1 şekilde 10 dk demle hatmi çiçeği de tok karnına..

Altın otu idrar söktürücü. Hatmi de iltihap kurutucu

hatmi çiçeğide mi aynı şekilde demleniyor?

kullanım süresi ne kadar olacak
misafirce

Aynı şekilde. Kullanım süresi sınırı yok bitkiler zaten yavaş yavaş iyileştirir. Birden sihirli değnek beklememek lazım. Adam 1 sene boyunca yakı otu içip iyileşiyor. Diğeri 6 ay boyunca Altınotu içiyor %90 iyim diyor. Bu bitkiler yararı kanıtlanmış ve bende de gerçekten işe yaradığını düşündüğüm bitkiler. Altın otu çok isetebilir
Msln

Mesaj gönderen Msln »

halihazırda zaten sürekli işiyoruz. ben 6 ay hergün 1 su bardagı karabas ve melissa demledim içtim 5gr biri 5gr. diğeri. hiç faydasını hissedemedim. yuzumde göz cevremde burun cevremde kocaman sivilceler çıkarınca bırakım.
son

Mesaj gönderen son »

Karabaş ve melisa sabah akşam bir bardak içtim nafile bende antibiyotiklerde fayda etmiyor bu yanma ve sızlama kaldı gibi başımıza yok yerden iş aldık Allahtan ümit kesilmez yinede inşallah şifa Kapısı aralar hepimize
Blackened

Mesaj gönderen Blackened »

son yazdı:Karabaş ve melisa sabah akşam bir bardak içtim nafile bende antibiyotiklerde fayda etmiyor bu yanma ve sızlama kaldı gibi başımıza yok yerden iş aldık Allahtan ümit kesilmez yinede inşallah şifa Kapısı aralar hepimize
Bence doktorlarda tam olarak bilmiyor. Bizim de içmediğimiz antibiyotik, almadığımız takviye kalmadı. Ben de anlamadım daha ne yapalım.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Antibiyotik tedavisini baslayacagim ama vucutta hasar birakacak bagisikligimi zayiflatacak diye cesaret edemedim.koca 1 yil boyle gecti. Bitkilerden medet umdum brokoli haric hicbiri fayda vermedi.
misafirce

Abi zaten birçok ilacın hammaddesini bitkiler oluşturuyor. Ama şunda unutmayın bazı bitkilerinde yan etkileri var. Sağlam bilen birinden tavsiye üzerine kullanmak lazım. Sabır kardeşim kusura bakma senin konunun içine ettik biraz ama mesela fındık kabuğu varya yaprağı yeşil o dünyanın en iyi iltihap kurutucusu onu bulmakta zor. Karadenizliler bilir mesela. Sert kabuğundan bahsetmiyorum onun dışındaki etrafını saran yeşil tüylü yaprak. Ama en doğrusu tabiki mikrobu bulacaksın ona duyarlı antibiyotik kullanacaksın ve düzgün prostat masajı birde bu şekilde bitkisel takviyeli düzenli ve sabırla hastalığın üzerine gideceksin. Gerisi takdiri ilahi...
rifat411

Mesaj gönderen rifat411 »

Bünyamin Sürmeli halt etmiş yanımda,iyiysem hava güneşli ve sıcaktır, yanma hafif hafif başlamışsa yarın rüzgar olacak veya yağmur yağacaktır, yanma şiddetliyse boku yedik soğuk kapımızdadır.Gülüyorum ağlanacak halime.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

rifat411 yazdı:Bünyamin Sürmeli halt etmiş yanımda,iyiysem hava güneşli ve sıcaktır, yanma hafif hafif başlamışsa yarın rüzgar olacak veya yağmur yağacaktır, yanma şiddetliyse boku yedik soğuk kapımızdadır.Gülüyorum ağlanacak halime.
meteoroloji gibi arkadaş şimdi nasıl acaba.